Tak gadają że w pokojach nauczycielskich się nie pomieszczą nauczyciele przy 8h pracy w szkole? Czy tylko u mnie w szkole jest pokój ogromny z tarasem do palenia fajek, PC z głośnikami i stół z aneksem ? Xd chcecie to jak jutro będę w pracy to zarzuce jpg.

#strajknauczycieli #edukacja #warszawa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieUsune: ochuj, ziomek, jakby nauczyciele dostali możliwość pracy 40h/tydzień to każdy by podpisał krwią i podziękował. tylko z zastrzeżeniem, że w domu szkoła nie istnieje.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba pora zmienić pracę. Skończyłem matematykę i informatykę, robiłem trochę jako freelancer i chwilkę na etacie jako programista, ale poszedłem do innej pracy która mnie ciągnęła i w której się dobrze czuję, a moi klienci też są generalnie zadowoleni (często się odzywają po tym jak już się rozstaniemy na gruncie zawodowym).

W czym więc problem? Otóż pierwszy z problemów to nawał dodatkowych nieodpłatnych obowiązków, robię za helpdesk gdy pani Basi czy Krysi
antros - Chyba pora zmienić pracę. Skończyłem matematykę i informatykę, robiłem troch...

źródło: comment_OguoWPYl5uWvhHQQF9bSwoSYubR0aWCm.jpg

Pobierz

Czy zmienić pracę?

  • jeszcze się pytasz, uciekaj! 89.6% (69)
  • to i tak za dużo jak za to co robisz 10.4% (8)

Oddanych głosów: 77

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego Polska to mentalny bantustan - na podstawie strajku dla nauczycieli. Na początku zaznaczę, że nauczycielem nie jestem, jestem lekarzem.

Otóż obserwuje sobie strajk nauczycieli i podejście tutejszej społeczności do niego i stwierdzam, że Polska to chlew obsrany gównem i nic się tutaj nigdy nie zmieni. Zawsze bawią mnie w telewizji gdybania pt. "w tym tempie Polska dogoni Niemcy za x lat". Otóż Polska przez 1000 lat swojej historii nigdy
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @majster32
No i co z tego że za prostą, fizyczną pracę dostaje się minimalną? Rozmowa tyczy się edukacji. Chcemy porządnej edukacji, trzeba za to porządnie zapłacić. Niestety, przez kilka/kilkanaście lat będziemy pewnie płacić po części ludziom, którzy na to nie zasługują. Ostateczenie jednak za 10-20 lat będziemy mieli tego pozytywne efekty. Niestety, dla ludzi którzy planują od kadencji do kadencji jest to niemożliwe do ogarnięcia umysłem.
Podejście zmień zawód
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 154
@Emes91 dadzą im te 1000zl to za jakiś czas będzie dokładnie to samo. Cały system edukacji powinni tak przeorać żeby tylko ogarnieci ludzie mogli i chcieli uczyć dzieci
  • Odpowiedz
@Emes91: Bzdury wypisujesz. Poważnie.
Dzięki karcie nauczyciela nie ma różnicy czy nauczyciel jest wspaniałym pedagogiem wypruwającym sobie żyły czy jest leniwą mendą dający sobie upust sadystycznym fantazjom na lekcjach.
Co więcej wolimy płać mniej miernotom, za mało pracy niż płacić dobrze tym najlepszym ciężko pracującym. To nauczyciele sami siebie zrównali żądając identycznych wypłat bez względu na to gdzie uczą, w jakim środowisku uczą, jakie mają wyzwania w pracy. Nie ważne jak uczy
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w końcu one jeszcze nie strajkują


@dr_Klotz: No i nie będą, bo widzą, że to nic nie daje.

Natomiast jakby rząd teraz uległ nauczycielom, to wszyscy by wyciągnęli łapska po absurdalne podwyżki.
  • Odpowiedz
@rouli: A ja nie, chyba że za podwyżkami będą szły zwiększone wymagania, chociażby co do kultury pracy, bo lekarze pod tym względem to banda warchołów z nielicznymi wyjątkami.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Dobra to jak wszyscy się wypowiadają tutaj o strajkach to ja też coś od siebie dodam bo miałem szanse chodzić do najlepszego liceum w Polsce, które tylko po to zostało stworzone od samego początku. Nie powiem tutaj nazwy, ale pewnie wszyscy są w stanie się domyśleć o jakie liceum chodzi. Pewnie myślicie, że skoro najlepsze liceum to pewnie i najlepsi nauczyciele? Nic bardziej mylnego.

- wicedyrektor i nauczyciel
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Każdy strajk to jest nieporozumienie. Co to w ogóle za wymysł ten strajk? Nie podoba się to się zwalniasz, a nie szantażujesz i kręcisz aferę medialną na pokaz. A poza tym jeśli już ktoś się wydziera żeby dać mu więcej kasy to powinien powiedzieć też skąd ta kasa ma być. Np. "zlikwidujcie 500+ i te pieniądze przeznaczcie na podwyżki dla nauczycieli". To jeszcze ujdzie, ale "dajcie nie ważne skąd,
  • Odpowiedz