Jutro o 8 mam egzamin, a nic nie umiem.
¯_(ツ)_/¯
#edukacja

Co dostane?

  • 5 :D 3.8% (2)
  • 4 :) 1.9% (1)
  • 3 :] 15.1% (8)
  • 2 ;( 7.5% (4)
  • Propozycje pracy za 50k bo taka jestem mądra 15.1% (8)
  • Lepe na dziąsło za bycie nieukiem 56.6% (30)

Oddanych głosów: 53

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najczęstszy wynik egzaminu szóstoklasisty z MATEMATYKI w tym roku to: 17 %


@jmuhha:
Przede wszystkim - taka informacja (choć prawdziwa) to manipulacja.
Średni wynik to 43%. To wciąż żałośnie mało, ale jednak nie
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że nie jest źle z tym świadectwem i wynikiem egzaminu gimnazjalnego.
Złożyłem podanie do 3 szkół leśnych
Pierwszy wybór- Rzepin
Dalej- Goraj, Rogoziniec.
Zobaczymy co z tego wyjdzie. ( ͡° ͜ʖ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@giorgioborgio: Zrzutka jest spoko o ile nauczyciel faktycznie na to zasługuje. W większości przypadków jednak tak nie jest i ta inicjatywa wychodzi od różowych chcących się po prostu pokazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
Halo, halo #przedszkole #szkola #nauczyciele #pracbaza #edukacja (jeszcze wincej tagów ( ͡° ͜ʖ ͡°)) czy ktoś z Was miał styczność z dywanami mlutimedialnymi/magicznymi dywanami/podłogą interaktywną czy nie wiem jak jeszcze to się zwie? Której firmy jest najlepszy, co wybrać?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 57
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 9
@Leel00 usilnie próbowałam znaleźć jakiekolwiek wzmianki o jego pracach naukowych czy w ogóle ścieżce kariery naukowej, ale podejrzewam że nie ma takich wzmianek bo i prac i kariery nie ma (za to szereg artykułów od niezależnej przez pch24 po Frondę). Fajny mamy kraj gdzie kurator oświaty powołuje się na opinię wiceprezesa stowarzyszenia rodzin wielodzietnych w kwestii edukacji naszych dzieci.
  • Odpowiedz
@agataen: 21 wiek, kurator OŚWIATY europejskiego kraju protestuje przeciwko zajęciom uświadamiającym o zagrożeniu aids i hpv xDDDDD
ale wszystko jest w porządku! pis jest super! proszę się rozjeść lewaki i lemingi, jaki ciemnogród?
  • Odpowiedz
Zostal mi jeszcze rok studiow w zwiazku z tym zwracam sie do Was z kilkoma pytaniami:

1) Koncze #prawo i zastanawiam sie w jaka galaz najlepiej uderzyc albo ewentualnie co robic, w jakiej branzy sprobowac swoich sil, jezeli uznam, ze aplikacja to nie dla mnie?

2) W jaka branze, zawod najlepiej celowac, aby zarabiac godnie, a przy okazji zachowac balans pomiedzy praca, a zyciem prywatnym? Moze analityk energetyczny?

3)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdy myślisz, że nic cię już nie zaskoczy, a docierasz do takiej perełki z Egzaminu Zawodowego dla technika ekonomisty z czerwca 2018.

W sumie polecam przejrzenie całego testu, wzrost endorfin gwarantowany
Dałem komuś po podstawówce, żeby rozwiązał ten test - zdał na 57%... próg 50%

Zresztą sami zobaczcie
Dammix - Gdy myślisz, że nic cię już nie zaskoczy, a docierasz do takiej perełki z Eg...

źródło: comment_IMO3xngATvXTUhHwGawwxNfDnjbobtnK.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dammix: A myślisz że jak wygląda większość tych egzaminów zawodowych? Na technika- instalacji urządzeń sanitarnych też zdałby każdy seba który kiedykolwiek trzymał w ręku śrubokręt i wie że istnieją uszczelki xD

Śmiejemy się z tych egzaminów ale istnieje spora liczba ludzi którzy mają z nimi problem bo posiadają upośledzenia umysłowe w stopniu lekkim, a jednak mimo wszystko chcą pracować. To z myślą o nich są układane te pytania i w
  • Odpowiedz
@Andi128: znalazłem tylko coś takiego i w sumie nie wiem czy jest aż taka dysproporcja, czy źle rozumiem ten wykres, ale np. jeśli w 2007 było niecałe 2 miliony studentów, a 3 lata później było 500 tyś, absolwentów to w sumie spośród studentów z 2007 to 3 letnie studia skończyło ~25% (oczywiście liczą się też tam chyba ci co np. poszli na magisterkę, albo mieli jednolite magisterskie, ale i tak
niochland - @Andi128: znalazłem tylko coś takiego i w sumie nie wiem czy jest aż taka...

źródło: comment_baFQcFisDAfexkqpCyoznE36udEbaSIb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz