@kamil150794 może to było tak że jakieś dziecko poszło rok wcześniej do zerówki i zostaje z woli rodziców na kolejny, już "swój" termin?
Dziecko brata mojego różowego urodziło się w styczniu i poszło do zerówki rok wcześniej, i jego rodzice postanowili że będzie i w kolejnym roku chodzić.
  • Odpowiedz
Część, może ktoś ogarnia.
Trochę mnie przerosło to technikum (nie jestem zbyt zdolny) teleinfomatyczne, i chciałbym się przenieść to branżowej mechatronika, wie ktoś jak to by wyglądało w tym momencie? I czy mogę się przenieść teraz?
#szkola #technikum #nauka #edukacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jakuzii: u mnie na studiach jest gość, co przygotowywał się w ten sposób, że w drugiej liceum przesiedział 900 godzin w ikei pijąc darmową kawę i robiąc zadania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć Mirki i Mirabelki, zwracam się o radę, może jakieś nakierowanie, otóż szukam jakiegoś kierunku studiów, bądź jakiegoś kierunku edukacji, w który warto zainwestować czas żeby później czerpać z tego korzyści materialne. Zależy mi przede wszystkim żebym taka pracę mógł wykonywać po części zdalnie. Zastanawiałem się nad studniami informatyka, tylko nawet nie wiedziałbym w jakim kierunku tam pójść, #progtamista15k mnie nie interesuje akurat. A może jakieś projektowanie w autocadie? Sam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach