Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym. Z tego co słyszalam, to takie działania są nielegalne, bo jest przepis, że nie można pobierać opłaty za takie dziecko (Panstwo placi na nie grube pieniadze).
Jeśli ktoś sie orientuje czy jest taki paragraf to proszę podesłać, bo szkoła obecnie straszy sądem i chcę zapłaty nawet za cały marzec i























(w librusie nie można nawet zaznaczyć wszystkich tematów a trzeba ręcznie w nie klikać...)
Napisałem to, bo miałem dwa dni nieobecnosci w szkole dlatego że zapomniałem tego gówna odczytywać xD
i szach mat "nauczyciele"(
źródło: comment_1586546043fMgEqg9hXOPTEXzI3j9NxM.jpg
Pobierz