#mecz #dolnoslaskitygrys #ekstraklasa Leszek Ojrzyński (trener Zagłębia Lubin)
- Gratulacje dla Termaliki, bo dziś przegraliśmy ten mecz na własne życzenie. Spotkanie rozpoczęło się dla nas dobrze - mieliśmy przewagę, tworzyliśmy sytuacje po stałych fragmentach gry i strzeliliśmy gola. W pewnym momencie coś jednak się zacięło. Zamiast pójść za ciosem, pogubiliśmy się i końcówka pierwszej połowy nie wyglądała najlepiej.Wyjazdy kibiców
- W szatni powiedzieliśmy sobie, że od
- Gratulacje dla Termaliki, bo dziś przegraliśmy ten mecz na własne życzenie. Spotkanie rozpoczęło się dla nas dobrze - mieliśmy przewagę, tworzyliśmy sytuacje po stałych fragmentach gry i strzeliliśmy gola. W pewnym momencie coś jednak się zacięło. Zamiast pójść za ciosem, pogubiliśmy się i końcówka pierwszej połowy nie wyglądała najlepiej.Wyjazdy kibiców
- W szatni powiedzieliśmy sobie, że od

















źródło: 1000000343
Pobierz