Jak ktoś szuka klanu, a wykopowy jest pełny to zapraszam do siebie, miła atmosfera, TS obowiazkowy, gramy sc/hc/sezon jakas ekipa zawsze jest ;)

jak potrzeba wiecej informacji to pytac ;)

#diablo3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki od #diablo3 - wczoraj udało mi się zabić Diablo, gra skończona - pytanie - co dalej? Jedyną opcją jaką widzę to jeszcze raz przechodzić gre tą samą postacią - tak mam wbić ten 60 lvl? I co potem? Trochę kurczę nie mam pojęcia jak to ma działać w dłuższym terminie, a nigdzie nic nie mogę znaleść :(
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ps4 #diablo3

Hej Mireczki, mam problem grając na konsoli w d3 przy większej ilości efektów trochę mi się ścina gra. Ktoś w recenzji mówił ze nie widzi spadków fpsow, a ja widzę bez przerwy. Też tak macie?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sebek1987: Tak jak mówiłem - ja i wiele osób które znam pocinają w D3 na 60fps i 1080p bez ani jednej przycinki.

@Africanchild: Może coś p-------m z nazewnictwem bo się na tym nie znam, ale czytałem już kiedyś podobny wątek i pół fiuta na pieńku położe, że problemem było TV.
  • Odpowiedz