Nie mamy już miejsc w klanie.
Jeżeli ktoś nie planuje już grać w diablo3, to miło będzie jak poda swój bnetid.
#diablo3 #klandiablo3
Jeżeli ktoś nie planuje już grać w diablo3, to miło będzie jak poda swój bnetid.
#diablo3 #klandiablo3
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#diablo3
http://media.blizzard.com/d3/icons/items/large/unique_chest_010_x1_demonhunter_male.png
źródło: comment_K0mCQwAGPqFiq6d1qheGFI7pm4VbJRNo.jpg
Pobierz