#defilada kolejna żenada wśród komentatorów którzy nazywają Australijski AWACS Polskim nie rozróżniając boeinga od polskich saabów.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
- 8
- 0
#defilada czy będzie zaprezentowany Northrop B-2 Spirit ?
"AWAKAS" xD
#defilada
#defilada
Komentatorzy dostali chyba udaru cieplnego
#defilada
#defilada
AWAKAS polski AWAKAS xD #defilada
- 0
- 16
źródło: 2yphdt (1)
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 11
@smutny_kojot lewacy wojska boją sie jak ognia. Nawet swojego xdd
konto usunięte via Wykop
- 2
@smutny_kojot: @Kref3x do rzęs że prawaki się tak do woja garną xDDD
- 9
#defilada
ile medali konnych trzeba było na małpach wydropić żeby tyle bojowych koni mieć
ile medali konnych trzeba było na małpach wydropić żeby tyle bojowych koni mieć
- 4
Kiedy pokaz zrzutu amunicji kasetowej?
#defilada
#defilada
- 3
#defilada Apacze is the best!
- 1
#defilada Konie bojowe
- 3
- 2
#defilada Będzie ten śmigłowiec co na pikniku pisowcy się nim bawili i rozwalił linię?
@Quardoz: BlackHowk nie bylo.
- 2
- 3
- 18
@Kulfonix nasza jest Polska tylko, tylko My - Polacy!
XDDD
- 93
#defilada na wykopie też mamy pododdziały rumuńskie xd
źródło: temp_file8603281210198994760
Pobierz@In_thrust_we_trust: rumun z IBM
























#defilada