Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Clermont
- 19
Nie jestem fanem Ćwiąkały, ale tym razem zgadzam się prawie ze wszystkim, co powiedział. Dobrze, że ktoś to w końcu wyraził, bo piłkogłowi myśliciele w tym kraju prędzej zjadą sobie na ręcznym do Bielsy mówiącego, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie, niż zdobędą się na jakąś rozbudowaną pochwałę ZZ. Zidane trzy razy zjadający dupą Europę? "Eeee, jakoś tak bez swojego stylu, nakupowali, to wygrywają, nikt tego nie będzie pamiętał za

konto usunięte
- 1
@Clermont: Bayern Juppa Heynckesa jest najlepszą drużyną w historii i basta.
konto usunięte
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
@realbs no prychłem XDDD
- 24
- 57
Fajnie, że Ćwiakała odniósł się w końcu do Setiena i Betisu. Strasznie byłem nim zajarany, ale od pewnego czasu mam do niego mieszane uczucia. Piękna gra się skończyła, gdy rywale już ich przejrzeli i teraz to jest sztuka dla sztuki. Ciężko sie to ogląda czasami. Może materiału ludzkiego mu nie starcza, jednak bałbym się powierzy mu Barce, a jest wielu zwolenników tego pomysłu. Mogłoby się to skończyć piękna gra, choć bliżej jestem

@pusiarozpruwacz: Setien to taki trener romantyk, byle był styl, zabawa, ogólnie wesoło a wyniki już nie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż zawodnicy Betisu wg. mnie są spokojnie do ogarnięcia. Dla mnie główna bolączką Betisu jest brak stabilnej formy. Potrafią wygrać na Camp Nou z Barcą a sam Setien wtedy taktycznie był lepszy od Valverde (moim zdaniem) i przegrywać bądź remisowac z zespołami niżej notowanymi
- 0
@ziutek1294: no właśnie fajny, bardzo fajnych mają piłkarzy. Setienowi przydałoby się jednak trochę umiary tym klepaniu i wypadałoby poszukać czegoś nowego. Brak stabilnej formy to tez wynik tylko jednej wersji grania, jak nie idzie to nie idzie po całości. W rewanżu Ernesto go wypunktował okrutnie, tak samo Marcelino w Copa. Ile oni durnych bramek potracili w końcówkach, albo musieli gonić wynik. Ten styl gry jest nieprzewidywalny i niebezpieczny dla przeciwnika,
@elivel: Ale dzban XD
- 31
@ajo48: Oglądałem pierwszą połowę. Na drugą szkoda czasu :D
Ćwiąki nie o-------a się w tańcu. Jeszcze niedawno gimnazjum, a teraz już zaobrączkowany.
Gratki, bo łania to international level
#pilkanozna #weszlo
#cwiakala #tomaszcwiakala
Gratki, bo łania to international level
#pilkanozna #weszlo
#cwiakala #tomaszcwiakala
źródło: comment_u3NM1aGaBbKYCnCkFQOc3tXieZxX4hYG.jpg
Pobierz- 1
#cwiakala ma brata na Onecie? Ten gostek (na zdj. poniżej) pisze tylko o związkach celebrytów. ich instagramach i innych pudelkowych aferkach. Namawiał bodajże Dawida Podsiadłe do wzięcia udziału w Eurowizji xD
#onet #humorobrazkowy
#onet #humorobrazkowy
źródło: comment_ytR2qVyZWrCT3749aFgBCk7LKM97ZWvJ.jpg
Pobierz@qbro: hahaha
- 0
konto usunięte via Android
- 12
- 1
@chudziutki fajna, fajna i niższa od niego. Tomek ogarnięty, inteligenty koleś
@PROponujek: wykolegowanie to by bylo gdyby odszedl PRZED MŚ
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Kuba__: @ebismolarek: Karolina Nitka brzmi raczej polsko
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 339
@kkarol93: spokojnie.
- 231
@TymRazemNieBedeBordo: ok
Komentarz usunięty przez autora
@martek-77: 12-latki.






















