@XpruF: okej, ale czy to polega na szukaniu okazji wsrod ludzi ktorzy nie maja pojęcia o wartości naklejki, czy specjalnym przepłaceniu za skin żeby potem dostać jeszcze więcej?
  • Odpowiedz
Flipside>Fnatic

@Liffek: niebezpieczny, ale właśnie na to idę. F3 to straszne onlinery, a s1mple po ostatnich wyczynach (chyba nie miał wczoraj mapy poniżej 2KD) zdobył u mnie uznanie jednego z najlepszych, jak nie najlepszego gracza obecnie (przynajmniej na te kilka dni). A fnatic? fnatic ostatnio gra taką kaszanę, że szkoda gadać i szkoda nie korzystać z dobrych procentów. Przegrałi z Na’Vi (chainlogic fnatic<Na’Vi<F3, ale ofc o niczym to nie musi
  • Odpowiedz
@diarrhoea: ew. Jak masz więcej czasu, to szukaj noży które ktoś wrzucił na quicksell i szukaj ich na lunge, wysyłaj oferty, idzie znaleźć barana, który za twój nóż da nóż o wartości i 100€, bo ktos go wrzucił za 75 na quicksell.
  • Odpowiedz
@DDejwiD: flipside i fnatic bym sobie darował dzisiaj, flipside dobra passa, a fnatic niby nie taki słaby, wkońcu w katowicach wygrali, a to jest Bo5. Proponuję obserwować zmagania dignitas z kaczkami jak zmiążdżą, to stawiać na dignitas w meczu z G2, albo darować sobie
  • Odpowiedz
@Muci3k: miałem iść high betem w NiP... dziecko zaczęło się domagać jeść i w sumie nie zdążyłem tego zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) róbta dzieci to prawdziwe oszczędności na #csgolounge ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz