@Evert: Tak, ale wychodzi 83:17 w procentach na Liquid. Dopiero zaczynam i wsumie max mogłbym wyciągnąć z tego jakieś 0,5 E stawiajac moje High ;D
Co myslicie O CLG vs Cloud9 niby nuke i ryzyko wg. Reddita duże. Oddsy mówią: 39:61 dla CLG, a ciągnie mnie żeby na nich postawić.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maluuutki: Też mam podobne bety (chociaż u mnie fnatic > flipside), bo muszę wyczyścić inventory z syfu :D Ja szczerze mam nadzieję, że te teoretycznie słabsze teamy przegrają :D
  • Odpowiedz