Mam jakieś 20 itemów na zbyciu - chciałbym je przetopić na jeden, aby za tydzień jednym betem wyczyścić się do zera i grać vanillą, albo powrócić triumfalnie do gry o stawkę. Lepiej się pomęczyć i znaleźć kogoś, kto za moje itemy da jeden o wartości mniejszej o te dwa euro, czy już na rynku sprzedawać z mniejszym profitem i zbierać kesz na portfel?
#csgo #csgolounge
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiejszy dzien oceniam na bardzo dobry, szkoda ze prawdopodobnie 3dmax nie wejdzie bo jak zwykle mroczna strona terrorystow jest dla nich za trudna, ale mam nadzieie ze wy, mireczki, duzo dzieki mnie wygraliscie.

Jeszcze zostal jeden mecz, Incursion>FxFire
Wydaje mi sie ze incursion to ugra ale glowy nie dam, tym bardziej ze fx wygral dzisiaj na area51 ktorzy byli w rozsypce, moze sie pokusze i jakiegos mid beta rzuce.

Jutro po 15 postaram sie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach