Drugi Fenix Titanium po wymianie gwarancyjne, dwie sesje i znowu Protect na wyświetlaczu tak jak w poprzednim. Poprzedni dłużej działał. Któryś pan Mirosław wie jak to skasować? Czy tylko gwarancja?
#c-d #waporyzacja #fenix #fenixmini #fenixtitanium
#c-d #waporyzacja #fenix #fenixmini #fenixtitanium























Komentarz usunięty przez moderatora