Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darakan: Bo takie kombinacje mogą stosunkowo szybko się wyczerpać i zabraknie dla potrzebujących. A po drugie debilnie to wygląda. Po to ktoś w (niektórych) samochodach domyślnie zaprojektował dużą, aby były duże, a nie cwaniakować.
  • Odpowiedz
@mleko23:
1. Co innego 70 na zakręcie a co innego 50 po skończonej pare miesięcy temu drodze między miastowej ;)
2. Czerwone faktycznie przeginka ale STOP w niektórych miejscach traktuje jak ustąp jak widoczność dobra i się nie zatrzymuję bo po co ?
3. Jak dużo miejsca to łamię takie zakazy, w mieście obok mnie sklepk z naprawą AGD jest na osieldu oczywiście parking tylko dla mieszkańców. Było sporo miejsc
  • Odpowiedz
Nie interesuje się piłką hiszpańską, a więc i mam gdzieś te wysrywy jakimi się obrzucają wzajemnie zagorzali "Katalończycy" i "Madrytczycy", ale to co ostatnio się dzieje na tagu #mecz (głównie od momentu, gdy Modrić zgarnął Złotą Piłkę) przechodzi wszelkie pojęcie. Dlatego też - mimo iż nie jestem biologiem - wnoszę prośbę o utworzenie nowego gatunku człowieka HOMO CATALONICUS - człowiek rozumny inaczej

Cechy charakterystyczne nowego gatunku:
- gloryfikacja Leo Messiego
- umniejszanie zasług
MajowyWurst - Nie interesuje się piłką hiszpańską, a więc i mam gdzieś te wysrywy jak...

źródło: comment_WhJLXcWfXGP9vNjDzBWOG9HPSIofmXLi.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mareczek676: Mowie o miescie z dzialajacym oswietleniem ulicznym. Na kij diabel komu tutaj dlugie? Poza tym ja rozumiem ze taki golf w porownaniu do mercedesa x-klasy ma slabe zarowki mijania no ale bez przesady - sa jakies normy unijne ktore dokladnie okreslaja moc takiej zarowki i przepisy regulujace z jaka moca powinny byc eksploatowane, podobnie z ich instalacja by nie utrudnialy jazdy innym a jednoczesnie zapewnialy dobre oswietlenie drogi. Skoro
  • Odpowiedz
Bo już sami nie umieją, muszą z pomocą wyuczonej formułki, i za pomocą zwykłego grzesznika po szkole magii. Zostali nauczeni, że jakikolwiek kontakt z bogiem, to tylko poprzez typa w sutannie- wtedy zwiększa to moc "kontaktu".
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory:

ale w jaki sposob tych ludzi ci ksieza kontroluja?


A wiesz jak łatwo rozgrywa się człowieka, gdy znasz jego najgorsze sekrety? Nie musisz nawet łamać tajemnicy spowiedzi. Do tego konfesjonał to najlepsze narzędzie wywiadowcze w dziejach. Wiesz wszystko o wszystkich. Jak ktoś mi powie, że takie narzędzie jak spowiedź jest tylko po to by ktoś poczuł się lepiej to śmiać mi się będzie chciało.
  • Odpowiedz