Wpis z mikrobloga

@RedBaron: ktoś zmusza te 14 czy 15 latki, żeby się z nimi przytulały? Taka dziewczyna chyba ma już jakieś zaczątki własnego rozsądku? Zresztą sprawę bada już policja, na c--j zasrać cały wykop jednym tematem na następny tydzień?
  • Odpowiedz
od takich rzeczy jest prokuratura. Zasraliscie całą stronę tym tematem i to mi się nie podoba ¯(ツ)


@NieMogiem:

To sobie daj na czarno tag, a jak ktoś nie taguje, to zgłaszaj. Będziesz odczuwał mniejsze pieczenie odbytu, aż może zniknie.
  • Odpowiedz
już dawno mam na czarnej, możesz sam zrobić eksperyment i zobaczyć jak wyglądają hity nawet z tym tagiem na czarnej.


@NieMogiem: To wchodź sobie na główną albo wykopalisko z zablokowanym tagiem i nie marudź.
  • Odpowiedz
@wigilius: Poznałem tego typa. Jego zachowanie jest idealnym, stereotypowym, najgorszym zbiorem cech typowego NORMIKA. Do tego jest ciepły. Kiedyś zbierał pieniądze na jakiś wyjazd do Dubaju, czy gdzies bo chciał spełnić swoje marzenie i się spuszczał nad tym i pucował się do wszystkich by mu udostepniali to na fb. Jest wyobrażeniem #4konserwy o #neuropa
To nie jest jakiś tam @lakukaracza_ który ma logiczne argumenty i
  • Odpowiedz