Mistrzostwo tydzień temu Boras mówi ze gikiewicza w kadrze nie chce szatnia. Dzisiaj słyszę ze gikiewicz kariery w kraju nie zrobił bo jest patologia w szatni i profesjonalny giki tam nie pasował wiec chyba nie rzutuje to najlepiej na kadre. Niesamowite co ten pan jest w stanie zrobić żeby mieć swojego kreta w szatni. I prosba nie dajcie się wykorzystać w tej imbie przypomnę tylko ze on tak walczy o 3 bramkarza
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
szumaher420
- 23

robertx
- 15
@szumaher420: Po co mu kret w szatni jak mają już swojego selekcjonera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

robertx
- 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Może i barca Lewandowskiego przegrała NATOMIAST.. to ja z wczoraj XD
#mecz #pilkanozna #lewandowski #borek #fcbarcelona #ligamistrzow #zawszesmieszy
#mecz #pilkanozna #lewandowski #borek #fcbarcelona #ligamistrzow #zawszesmieszy

- 6
@alltimehigh: Niech pierwszy rzuci kamieniem kto się nie doprowadził do takiego stanu. Normalny gość.( ͡° ͜ʖ ͡°)
pijany boras>trzeźwy boras
- 28
- 35
Wyobraźcie sobie, że byłem ostatnio na wykwintnej kolacji w najlepszej włoskiej restauracji w Warszawie z Fabio Cannavaro. On był zachwycony postawą Lewandowskiego w Barcelonie. Powiedział tylko: "Mateo, grande Robert! Grande Polonia!". I dodał, że jeszcze dzisiaj spakuje i wyśle mu swój Ballon d'Or, bo widząc popisy Roberta uświadomił sobie, że nie jest godzien. Ja się tylko uśmiechnąłem, poklepałem go po plecach i powiedziałem: "Grazie mille, Fabio".
#mecz #kanalsportowy
#mecz #kanalsportowy
źródło: comment_1662584004b0DM4aPxmap0qpUIlNymQX.jpg
Pobierz@jacas: lubię
- 7
- 0
Ma ktoś video jak Metju Borek wrzucił na swoje instastories jak pyta sie żony kto ją tak zajechał i dlaczego jest taka zmęczona?
#borek #kanalsportowy
#borek #kanalsportowy
@Kuh9696: syn dyrektora teatru
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
konto usunięte via Android
- 8
Komentarz usunięty przez autora
@Pawicaa chodzi o to że Borek wstawiał do internetu zdjęcia swoich genitaliów i często podczas internetowych transmisji był pod wpływem.

Borek to serio jakiś gówniany Midas xD parę dni temu Wolskiego pchał do kadry, który jak się okazuje chciał do niej wjechać na podwójnym gazie xD
#kanalsportowy #reprezentacja #borek #mecz
#kanalsportowy #reprezentacja #borek #mecz
Islandczycy to jest mała nacja, ale to jest bitna nacja, to jest nacja twarda, to jest nacja, która nie boi się niczego: temperatury, wulkanu, samotności, natomiast mam takie wrażenie - patrząc na sportowców z tego kraju - oni się kapitalnie czują w, powiedziałbym, takiej rzeczywistości startowej, w rzeczywistości meczowej, to co na treningu - to jeszcze więcej w meczu.
#mecz #borek #kanalbekowy
#mecz #borek #kanalbekowy
Nie mówmy o tym, że ma wielką presję piłkarz zarabiający grube siano, który wychodzi zagrać z amatorami z Islandii. Już nie mogę słuchać tej grafomanii mikrofonu, tego pieprzenia, p---------a za przeproszeniem. To jest wasz cel w życiu, żeby sześdziesiątyósmy raz wałkować to samo? To jest kit, pic na wodę, fotomontaż. Czego nie może wytrzymać piłkarz, który zarabia 250-300, a nawet 500 tysięcy euro w Lechu. Idziesz na dwie godziny na trening, nie
źródło: comment_1660230071to9p2OCrW6My6PCma3zlFe.jpg
Pobierz- 20
@JeffreyLebowski: wyjąłeś mi to z ust Mati. Piękne słowa, aż mi się jaja spociły.
źródło: comment_1660231145epTyhgeT9tK2xWrFalMJ8R.jpg
Pobierz@JeffreyLebowski: przeciez to moze czytać jego syn!!
Wszyscy Polacy to jedna rodzina, bo wygląda to tak: dziewczyna Borka-Kasia odbita przez Saletę, żona Salety odbita przez Najmana, Najman według Kasja ,,pozyskał" siostrę Godlewską, a według ,,Murańskiego" żona Najmana pozyskała pana X. co jest ojcem dziecka Najmana. Aż trudno się nie pogubić ,,who is who"?
#kanalsportowy #najman #borek #muranski
#kanalsportowy #najman #borek #muranski
- 22
- 0
- 3
@Multiwitamina-_: Mnie boli, że Ryszard Andrzejewski ma okazje w zgodny z prawem sposób uzyskać fundusze finansowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Scot ludzka zawiść nie ma granic
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
Oceny komentatorów po mundialu 2002. Szpaku już wtedy bezlitośnie krytykowany ;)
#mecz #pilkanozna #kanalsportowy #borek
#mecz #pilkanozna #kanalsportowy #borek
źródło: comment_1659178297AtJQmOZWko5sUrw4CA4tB9.jpg
Pobierz- 6
@fan391: gdybym miał czas na archeologię, to pewnie znalazłbym ten egzemplarz Piłki Nożnej u starego na strychu
@Dziglipaf:
"...a nawet jak nie wiem, to mówię głównie do 10 latków i mentalnych 10 latków więc umiem powiedzieć tak, żeby myśleli, że wiem".
"...a nawet jak nie wiem, to mówię głównie do 10 latków i mentalnych 10 latków więc umiem powiedzieć tak, żeby myśleli, że wiem".
@Dziglipaf:
"Wiem, że nic nie wiem" - wybitny jednostka, jeden z najbardziej znanych filozofów w historii świata
"Wiem, że sporo wiem" - Mati z Debicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Wiem, że nic nie wiem" - wybitny jednostka, jeden z najbardziej znanych filozofów w historii świata
"Wiem, że sporo wiem" - Mati z Debicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)























