Witam witam panie maszałku... marłaszku... Kurde sory że tak mówię, ale mi coś pod gardło podeszło. Panie marszałku, wysoka izbo tego typu, otegozasząś że zapaszam na muj kanał, zasupcie, zalakujsie, wbijajcie na stryma, na którym będziemy sobie grać w gry za trudne na moją inteligencję.

#bonzo
WujekAdamek - Witam witam panie maszałku... marłaszku... Kurde sory że tak mówię, ale...

źródło: temp_file1045048454110297405

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WujekAdamek: meliniarz meliniarz tak na mnie wołajom
Luzie z poza miasta...ghhb..rasje majom..pewnie...
Bo meliniarz to...khyyy...melniarz ...gość..khyyy...
Otegozacząś że tojes niemodne teras...tego się już nie używa..bęc
  • Odpowiedz
  • 3
@Silklash: Jako ciekawostkę powiem, że Mateusz defekuje w gacie w czasie nagrywania gniotów. Widać to po wysiłku i zmarszczonym czole. Podobno kał w gaciach działa dobrze na pachwiny, które pracują wtedy szybciej i Menel porusza się szybciej.
  • Odpowiedz
Zbliża się okres w którym straż miejska będzie kontrolować pustostany oraz inne miejsca w których mogą przebywać bezdomni. Czy funkcjonariusze SM pojawią się również na ulicy Mineralnej?

Na melinie czasami jest tak zimno że woda w czajniku gotuje się przez godzinę. Anota, zapomniałem. Tylko frajerzy nie mają czajnika z wi-fi od tego zacząć tego typu ben ben. #bonzo
tasaku - Zbliża się okres w którym straż miejska będzie kontrolować pustostany oraz i...

źródło: PIGMEJ

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam monitoring z manufaktury z wczoraj. Nikt nie zaczepiał ciebie uszata cioto na hali bo nie masz fejmu. Masz do 21:37 czas żeby:
1. Przeprosić wykop
2. Wskazać dom dziecka w którym mieszka Amelka lub kwaterę gdzie leży.
3. Przeprosinowy gniot wraz z oświadczeniem nt. Amelki masz nagrać po 3 harnasiach.

W innym wypadku dzieciaki z SP120 i SP142 zrobią ci kocówę i wrzucą zbuki na melinę.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@KosherForeskin: głowny analityk finansowy AFT mówił mi, że po ocenie zdolności budżetowych tajgera niestety nie stać go na 5 harnasi, dlatego ten cel nie może wejść do środowiska produkcyjnego. W związku z powyższym proszę oczekiwać na zmianę decyzji dyrektora AFT.
  • Odpowiedz
BU hahahah s krzeszła bym pospadał...... melin ewidentnie restalował windoswa aby wszystko lepiej działało bo nic nie działa....DLR nie daje zapomniec o sobie i pomogło zisiaj melinowi ustawiać 3 razy stryma az wystartował....... zisiaj coś sie działo na malinie kobra siadła na baterie i bateria pękła, tiger miał za zadanie kupić baterie..... zastanawiał sie czy czasem nie kupić akumulatorka zamiast baterii ale kupił baterie bo akat akumulatorków do umywalek nie było niestety
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Opowiem wam co łączy Amelkę z pojazdem ToTo.
Krótki okres początkowej chluby, następnie powód niekończących się niewygodnych pytań, ostatecznie zamknięcie kłopotliwego tematu.
Wytworzenie pojazdu ToTo-->Trudne pytania nt budowy pojazdu-->Tiger sprzedaje ToTo (koniec tematu!)
I faktycznie od tamtego czasu temat ucichł, a Melin nie musi się wić jak piskorz odpowiadając na różne pytania dotyczące pojazdu, jego budowy itd. Być może ten sukces sprawił, że - w mniej lub bardziej świadomy sposób - zastosował
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plazut: on sam zaczyna wierzyć w swoje kłamstwa ...jemu często w domu to uchodzi płazem bo kobra jest tępakiem i on myśli że wszyscy są tacy
  • Odpowiedz
#bonzo nie wydaje się wam że gdyby ten zjeb trochę pokombinował to dostał by jakąś małą rentę?...tylko wtedy musiał by potwierdzić że jest pośledzony i strasznie głupi a wtedy w jego mniemaniu byłby dołem..on woli zarabiać na strymach nie strymach 200 zł na kwartał..jest mi naprawdę ciężko znaleźć głupszą osobę w polskim internecie i nie tylko...nawet konon i major przy nim to postacie wysoko inteligentne
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inverted08: melin zapomniał, że mamy już prawie 2024 rok, a nie 2014 i gówniarzerka już go nie kojarzy. Melin jest zabawką dla 30+, dlatego śmieszy mnie jak on mówi, że siedzimy na garnuszku u starych XD
  • Odpowiedz
@Czopelka: Polecam dietę 3 dniową na smażonej cebuli, białej kiełbasie i sosie czosnkowym. Gwarantuję Ci finie, że smród będzie taki, że nakrętka będzie chciała spi3rdolić ze słoika. Weź mu takie wyślij
  • Odpowiedz