@Szczurek_kupiec: czyli pasują do mineralnej rodziny gdzie Tiger to pedał i kobra pedał, tylko pies i kot normali w tej ruderze... Ps. Gdyby nie pies i kot to meliny nie miałyby nawet co do pyska włożyć.....
  • Odpowiedz
@Drill90: co w końcu wyszło z tym dołem bo nie siedzę ostatnio? Azbet tam się zamelinowal? Zaraz mu azbet powie, że mu wynajmie dół i kupi od niego górę to będzie miał pieniądze, żeby płacić za wynajem.
  • Odpowiedz
co w końcu wyszło z tym dołem bo nie siedzę ostatnio? Azbet tam się zamelinowal?


@The_Rainman: Wyszła jedynie wkrętka Azbeta (za pośrednictwem Tigera). Kierowana do osób przekonanym, że celem Azbeta jest przejęcie Meliny. Pamiętam do dziś jak gula chodziła niejednemu wykopkowiztagubonzo na wieść że za 20 tyś pół meliny poszło.
  • Odpowiedz

Czy kobrze bąki od jedzenia psiego żarcia nadal ogrzewają melinę

  • tak 93.3% (70)
  • nie 6.7% (5)

Oddanych głosów: 75

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akat Finowie i fifoni
Czy mi się wydaje, nie wiem, nie wiem
Ale czy Uszatek zgierski nie przytył ostatnio, mordka taka okrąglutka jak za starych czasów
#bonzo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TIGER MASZ RACJE ALE NAS WKRĘCILIŚCIE RAZEM ZE SWOIMI PRZYJACIÓŁMI Z TYMI TWOIMI FOTKAMI JAK LIŻESZ PIĘTY KOBRZE I BAWISZ SIĘ MAŁYM SIUSIACZKIEM, JAK SZCZASZ DO KUBKA, JAK ROBISZ STRIPTIZ, JAK KOBRA POKAZUJE BOBRA, JAK PŁACZESZ ŻEBY CIE ALA KOCHANKA ZABRAŁA, JAK CHCESZ ŻEBY WAM ODEBRANO DZIECKO. DALISMY SIĘ WKRECIĆ, DAWAJ TIGER WKRĘCAJCIE NAS TAKIMI SUPER WKRĘTKAMI JESZCZE, DAWAJ WKRECAJ NAS MISTRZU. BUHAHAHAHA #bonzo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzowie i fani jaki mamy etap podstępnego planu oszukania Tigera #bonzo a właściwie to Kobry przez ich a'la szyjaciół? Akat krety mi powiedziały że był właśnie na wizycie u Kupców pewien mieszkaniec miasta Łodzi, który również przedstawia się jako szyjasiel, siekawe, siekawe że dopiero teraz ich odwiedza nooo powód musiał być konkretny... Poza tym Uszaty w jednym z os. gniotów mówi jacy to prafziwi szyjasiele i jak to wkręsali szyskich
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo ech kurwa jak ja żałuję że dwa tygodnie temu nyebałem się jak świnia i kobra mi ciągnęła, boże siedzę teraz pod prysznicem i płaczę akat czuję się zgwałcony
Dlaczego ja ?!!!!!!!!!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo itam itam .. sejsony tiger dwa tysiony dwaścia czy...sprawie wyboru tego typu.. podobno cała Kolacja Obywelska dostała mandaty jak do sejmu jechali...nie wiem nie wiem wizowie I fini.. tego typu..chyba za szypko jechali i ich polisja złapały....w telewizji mówi że sto szerdzieści mandatuf dali Im łobaben...hmmm...wizowie...za swoje błędy się płaczy wizowie...tego typu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach