#bonzo azbest i korzeń to pedały Potwierdzone info od moich znajomych co ich znają tego typu
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Szczurek_kupiec
- 14

KosherForeskin
via Wykop- 3
@Szczurek_kupiec: ponoć chodzili na zmianę do toalety….

Lo_Baben
via Wykop- 4
@Szczurek_kupiec: czyli pasują do mineralnej rodziny gdzie Tiger to pedał i kobra pedał, tylko pies i kot normali w tej ruderze... Ps. Gdyby nie pies i kot to meliny nie miałyby nawet co do pyska włożyć.....
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Drill90: co w końcu wyszło z tym dołem bo nie siedzę ostatnio? Azbet tam się zamelinowal? Zaraz mu azbet powie, że mu wynajmie dół i kupi od niego górę to będzie miał pieniądze, żeby płacić za wynajem.
co w końcu wyszło z tym dołem bo nie siedzę ostatnio? Azbet tam się zamelinowal?
@The_Rainman: Wyszła jedynie wkrętka Azbeta (za pośrednictwem Tigera). Kierowana do osób przekonanym, że celem Azbeta jest przejęcie Meliny. Pamiętam do dziś jak gula chodziła niejednemu wykopkowiztagubonzo na wieść że za 20 tyś pół meliny poszło.
- 5
Czy kobrze bąki od jedzenia psiego żarcia nadal ogrzewają melinę
- tak 93.3% (70)
- nie 6.7% (5)
- 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tiger to....
- Cfel 74.0% (77)
- Zjep 5.8% (6)
- Pajac 3.8% (4)
- Bęc 16.3% (17)
konto usunięte via Wykop
- 8
@MajonezowyGolem: akat nieważne fifoni i wizowie
@MajonezowyGolem: akat szyskie odpowiedzi som poprafne...tego typu
Uszatek o pierwszych zarobionych pieniądzach
#bonzo
#bonzo

Wizofie dziś tylko 2 stopnie rano na zewnątrz. Oj oj mróz pod gardło podchodzi na melinie tego typu u #bonzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop
- 4
@MajonezowyGolem: ło baben gnioty spod kołdry owiniętej kokonem z ubrań z mopsu
@MajonezowyGolem: ekogroszek w lombardzie
Akat Finowie i fifoni
Czy mi się wydaje, nie wiem, nie wiem
Ale czy Uszatek zgierski nie przytył ostatnio, mordka taka okrąglutka jak za starych czasów
#bonzo
Czy mi się wydaje, nie wiem, nie wiem
Ale czy Uszatek zgierski nie przytył ostatnio, mordka taka okrąglutka jak za starych czasów
#bonzo
- 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 4
@bdg-bro nie obrażaj pan dobre???
#bonzo ogrzyca to super matka tego typu
@Szczurek_kupiec: Plnuj dupski swojej tego typu! Nie hejterzuj!
PS: No wiadomka.
PS: No wiadomka.
No ta, balalon...
...
...
No wygląda jak barelen... piērdølôny.
Ja, z tymi jeszcze okulakami, okuralami kŭrwå... Balero...
#bonzo
...
...
No wygląda jak barelen... piērdølôny.
Ja, z tymi jeszcze okulakami, okuralami kŭrwå... Balero...
#bonzo
źródło: temp_file5972329885380658591
Pobierz@UzytkownikTegoTypu: i sfel przeproszeniem...
@UzytkownikTegoTypu: Proste i logiczne myślenie.
@anylee: gnik to jednak fachowiec, nikogo kolo siebie nie ma i rowniez ma z-----a opinie :D 10n²
TIGER MASZ RACJE ALE NAS WKRĘCILIŚCIE RAZEM ZE SWOIMI PRZYJACIÓŁMI Z TYMI TWOIMI FOTKAMI JAK LIŻESZ PIĘTY KOBRZE I BAWISZ SIĘ MAŁYM SIUSIACZKIEM, JAK SZCZASZ DO KUBKA, JAK ROBISZ STRIPTIZ, JAK KOBRA POKAZUJE BOBRA, JAK PŁACZESZ ŻEBY CIE ALA KOCHANKA ZABRAŁA, JAK CHCESZ ŻEBY WAM ODEBRANO DZIECKO. DALISMY SIĘ WKRECIĆ, DAWAJ TIGER WKRĘCAJCIE NAS TAKIMI SUPER WKRĘTKAMI JESZCZE, DAWAJ WKRECAJ NAS MISTRZU. BUHAHAHAHA #bonzo
@FanonFanonski: najlepsze było jak wkręcał mery mery że kobrze cipa śmierdzi i nie chce jej umyć bu haha
Zapodajcie proszę jakieś linki do głosówek kobry i tigera te lesbijskie zaloty kobry
Widzowie i fani jaki mamy etap podstępnego planu oszukania Tigera #bonzo a właściwie to Kobry przez ich a'la szyjaciół? Akat krety mi powiedziały że był właśnie na wizycie u Kupców pewien mieszkaniec miasta Łodzi, który również przedstawia się jako szyjasiel, siekawe, siekawe że dopiero teraz ich odwiedza nooo powód musiał być konkretny... Poza tym Uszaty w jednym z os. gniotów mówi jacy to prafziwi szyjasiele i jak to wkręsali szyskich
@FanonFanonski: dzięki za trujke..
#bonzo ech kurwa jak ja żałuję że dwa tygodnie temu nyebałem się jak świnia i kobra mi ciągnęła, boże siedzę teraz pod prysznicem i płaczę akat czuję się zgwałcony
Dlaczego ja ?!!!!!!!!!
Dlaczego ja ?!!!!!!!!!
@Szczurek_kupiec: za błędy się płacze ;)
Ma ktoś shoty z Telewizji TV? Tam były dobre momenty aby pokręcić beczkę z #bonzo
- 1
@MajonezowyGolem: Z tego co kojarze to zostalo raczej malo z tego, sa 2 wywiawodki z koberem i gnikiem plus wodarzenia ale nic pozatym chyba.
https://www.youtube.com/@annakupiec3397/videos
https://www.youtube.com/@annakupiec3397/videos
- 8
#bonzo itam itam .. sejsony tiger dwa tysiony dwaścia czy...sprawie wyboru tego typu.. podobno cała Kolacja Obywelska dostała mandaty jak do sejmu jechali...nie wiem nie wiem wizowie I fini.. tego typu..chyba za szypko jechali i ich polisja złapały....w telewizji mówi że sto szerdzieści mandatuf dali Im łobaben...hmmm...wizowie...za swoje błędy się płaczy wizowie...tego typu
tajger przenosi winę transferu amelki do bidula na kobre. sam się wydał. #bonzo

@wyginam-do-drawska: sam córce zabierał kocyk jak na melinie zimno było
@wyginam-do-drawska: powiedział ten co sikal ala surce do kubka na harbaty hahahahshs
tajgera podobno komisja wyprosiła. taki smród. #bonzo






















