Bodi to jest prawdziwy facet z jajami jak się mówi, sam umie wytworzyć dziecko i się nim zaopiekować, nie to co ta uszata melepeta z miękką gulkom i ala surkom w bidulu benc sory że tak mówię ale jestem szczery do bólu

#bonzo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzieńdobrywieczór widzowie. Zauważyłem akat że na ostatnich gniotach gra sobie pioseneczka "that dick so fucking good". Akat intro zrobione przez belgijskiego geniusza i znanego driftera wózków ala widłowych. Czy w intrze jest jakiś przekaz wizowie? Czy azbet kce nam coś przekazać? Tekst akat plus wizerunek mateu z początku układa się w spójną całość łołoło. Krąg życia, mateu ciągnie maślakowi, azbet ciągnie tigerowi. Bebebęc #bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mmmmm dziesionty dzień miesionca tojitooo. Dzień wypłaty, z tej okazji bede pić ciepłe harnoldy i jeść ulubionego placka z ulubionej pitcerii. A #bonzo ? Jakby pracował to by dziś zrobił stryma ne stryma na zmęszeniu z pitcom, kińskim czy bamburgerami. No ale nie zrobi bo jest bezrobotnym patusem i nie ma pieniędzy bu ha ha bu ha ha.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz od dwóch dni milczy. Możliwe przyczyny:
1) dotarło jakim jest fiiutem hejtując bodiego po tym jak temu urodziło się dziecko
2) bodi przyjechał na Mineralną i spuścił Mateuszowi zasłużony wpiedol
3) Mateusz naj3bał się, bo narodziny dziecka bodiego przywołały w nim poczucie winy z powodu oddania Amelki do bidula

#bonzo #tigerbonzo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tajker bązo widziałem cię dziś jak grzebałeś w śmieciach śmiaś mi się kce z ciebie tajker ja rozumiem być biednym ale jest karytans i inne insysusje a ty wolisz grzebać po śmietnikach jak małpa bu ha ha

#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No itam itam i otwieram wam drzwi. Ja kyrat GOTUJĘ… przeproszenie. Jakże zacnie ja gotuję, nie Iwona, tylko JA dzisiaj gotuję. Muszę postawić mocz… I mówicie, że jest, k---a, melina. Jakby była melina, to byśmy nie mogli pili moczu, k---y. Taka jes prawda. Jes sos, som żubry. Sos z kluskami i z Soplicą. Na obiad. Robię w kuchni. Dzisiaj wyszła na mnie kolej. Będzie *cmok* dobrobiad. Dzięki mnie i cholera jasna powiem
PonuryBatyskaf - No itam itam i otwieram wam drzwi. Ja kyrat GOTUJĘ… przeproszenie. J...

źródło: comment_1646578604h6YZkwLeDsUTFoS0VIjLPC

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

itam itam, tego typu., tajge spejsony. Pytasi sie wizowie nie raz nie dwa o szyfkee... Że niby wyjenta tego typu???? Ale skont niby??? Chyba z d--y, khyy....

#bonzo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za kilka lat Amelia dorośnie, pozna internet. Miejmy nadzieje ze nikt jej nigdy nie powie kto jest jej skur wia łym ojcem#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo akat czy Jaca I Mariusz z raszei przyjęli by menela I ogra pod swój dach?

Bęc..

  • Tak ale jedt warunek kąpieli 9.8% (5)
  • Nie bo okropnie śmierdzą nawet po myciu 45.1% (23)
  • Nikt nie chce ruchać kobry tego typu 45.1% (23)

Oddanych głosów: 51

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co tam #bonzo ? Jak idą donejty na strymie? 3 zł dniówka co? A Bodi? Przelałem mu tysion złotych nie mówiąc już o innych użytnikach tego tagu. Znowu przegrałeś uszaty gałganie bęc.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PonuryBatyskaf: Wyobraź sobie dziesięć lat młodszego Bonza - tak samo jak on zaradnego życiowo, który mieszka w Ameryce (a w zasadzie jest bezdomny), uważa się za gwiazdę muzyki, łapie się na każdą zarzutkę (łącznie z negliżem), ma sterujących nim właścicieli i z każdym miesiącem pogrąża się bardziej i bardziej.

Albo oglądnij sobie filmik: https://www.youtube.com/watch?v=W1Yq--Fi6SI , lub wiele innych o nim.
Również jego subreddit: https://www.reddit.com/r/Daniellarson/
TragiKomediant - @PonuryBatyskaf: Wyobraź sobie dziesięć lat młodszego Bonza - tak sa...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
No witam! Jutro dostaje wypłatę bo się pracuje, a nie jak ta Ciota z dwoma lewymi ronczkami bonzo, co wiecznie jest na bezrobociu. Chciałem tylko zapytać czy jest jakaś oficjalna zrzutka dla bodiego czy wysyłać mu many many bezpośrednio na konto?

#bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uszaty pigmej niszczy totanie bodiegokraja na frystalju bec

bodikrajs jes taki s-------n jak h-j tego typu


#bonzo
yahoomlody - Uszaty pigmej niszczy totanie bodiegokraja na frystalju bec
bodikrajs je...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach