#bonzo gdyby miał honor to by nagrał dissa na bodiego a nie nagra bo się boi i jest totalnym cfelem bez honoru tego typu.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

MajonezowyGolem
- 6
- 8
#bonzo Mam wrażenie że za niedługo poleci srogi dys na małe dziecko bodykrista. Obym się mylił.

KajakDrewniany
via Wykop- 2
@Tessai: nie poleci bo bonzo boi się małych dzieci.

MajonezowyGolem
via Wykop- 5
@KajakDrewniany: boi sie jak cfel bo w wakacje pobliska podstawówka robiła mu kocowanie pod meliną
- 6
#bonzo dlaczego melin się fafluni do bodiego o normalną rzecz z której się ludzie powinni cieszyć (nawet obcy) skoro ten drugi nawet nic do tajgera w tym temacie się nie odzywał? Zawistny nie powiem kto....
@tomekpz: Z punktu mojego widzenia:
A1-Reakcja obronna Tigera, tzn robi szumy i szuka powodu aby to ktoś inny był hejtowany zamiast niego.
A2-ocenia własną miarą: Sam jako pijoczek nie jest w stanie wychować córki, do tego ośmiesza się w internecie - dlatego przypisuje i wypomina to Bodemu, który został ojcem.
A1-Reakcja obronna Tigera, tzn robi szumy i szuka powodu aby to ktoś inny był hejtowany zamiast niego.
A2-ocenia własną miarą: Sam jako pijoczek nie jest w stanie wychować córki, do tego ośmiesza się w internecie - dlatego przypisuje i wypomina to Bodemu, który został ojcem.
#bonzo ogrzyca oprosiła sie w koncu czy jeszcze w ciąży chodzi tego typu?
@Szczurek_kupiec: kobry macica to melina więc płód jest już w macicznym bidulu
@Szczurek_kupiec: dopiero piętnasty miesiąc
Bodychrist to człowiek o wielkim sercu. Zajrzałem na jego FB i, matko, ile akcji na rzecz potrzebujących dzieci... Mateusz swoje jedyne dziecko oddał do bidula.
#bonzo
#bonzo
@TwojHimars: proszę nawet ten Wuwunio co go niby wywalił z ekipy złożył życzenia, tajgerowi pęka D--A
źródło: Screenshot_20231108_234359_Facebook
Pobierz- 5
#bonzo stanowski założył kanał na jutiu nic nie opublikował a już ma więcej skrybentów niż tajger kiedykolwiek będzie miał....hmmmm...wizowie I fani....tajger powinien się wypowiedzieć i pojechać frystalem Stanowskiemu
- 3
Ile tajger ma szarych komórek
- Jedną 1.9% (2)
- Dwie 1.9% (2)
- Tysion 1.0% (1)
- Milion 1.0% (1)
- Kiedyś miał szarą Nokie 94.2% (97)
#bonzo To nie reklama to prawda o tajgeju
źródło: Krol-Sedesu-biala-koszulka
Pobierztajger, kręciłem beczkę z ciebie cały czas, a tu się akat okazało, że Ty naprawdę masz znajomości w policji. To brat? Wujek?
Przepraszam. Wybacz mi. Nie chcę mieć problemów.
#bonzo
Przepraszam. Wybacz mi. Nie chcę mieć problemów.
#bonzo

@kandydat_na_kandydata: prawdziwy tiger podbił , Jaok tak na niego mówi :P od 3 minuty https://www.youtube.com/watch?v=pASNXff-UKM
- 16
źródło: FB_IMG_1699455297201
Pobierz@mariusz95gd: podeslijcie melinom a na przyszłych kuchniogniotach będziemy słyszeć szczęk puszek po puffim zamiast odgłosu smażonych kurzych tup
@mariusz95gd: od razu widać że nie ma meliny ku**y
- 15
Kobra jak kaszlała 4 lata temu tak kaszle i dzisiaj (słychać na praktycznie każdym gniocie melina)....... to tak zwany kaszel menelski.....często spotykany u meliniaży żyjących w grzybie.....#bonzo
@Lo_Baben: Ruskie fajki, grzyb, wilgoć, mróz pod gardłem tego typu.
tyle wam powiem wizowie fani
#bonzo
#bonzo

MOŻE I KOBRA JEST BRZYDKA I MA ZEZA ALE ZA TO JEST ŚMIECIEM A NIE MATKĄ!
- TAKA JEST PRAWDA 52.8% (38)
- JESZCZE GORSZYM "RODZICEM" JEST TIGER 47.2% (34)
#bonzo ruchał ogra po pijaku bo na trzeźwo akat się nie da i wcale się nie dziwie bęc.
źródło: 397954476_1704414476747571_1898526066218713985_n
Pobierz@MajonezowyGolem c--e przy łokciu
- 14
@Bem_bem_benc: nie dość że głucha, głupia to jeszcze paskudna i wyrodna.
- 17
- 21
Brać dla Bodego? Skomnie, bo skomnie ale też chcę dać coś od siebie Bodemu, Anetce i małej Kornelii. Przyda się taki fotelik w późniejszym czasie. Niech leży w pawlaczu a jak księżniczka podrośnie to będzie miała swój różowy tron. Nie kupuję mniejszego, bo taki pewnie już mają. Zastanówcie się dobrze a najlepiej zapytajcie co im potrzeba. #bonzo
źródło: Screenshot_20231108-085710
Pobierz@Mos_Wander a tajgerowi nie został po Amelce?
źródło: temp_file2871898120193205757
Pobierz@mineralna_3: Poważnie,sam widziałem jak kobra pchała wózek z makakiem w środku a ten pod nosem szeptal "byle starczyło na harnasiu" Nawet pieluchę mu zakłada zeby uwiarygodnić ten przekręt.
- 14
akat ankieta #bonzo
A2 TO WASZKA G MIAŁ Z-Z-ZIOMKÓW NA TELESLDYSKI A TAJGER BY MÓGŁ NAGRAĆ TELEDYSK ZE SWOIM CIENIEM I GÓWNEM W PLECAKU.
A2 TO WASZKA G MIAŁ Z-Z-ZIOMKÓW NA TELESLDYSKI A TAJGER BY MÓGŁ NAGRAĆ TELEDYSK ZE SWOIM CIENIEM I GÓWNEM W PLECAKU.
źródło: temp_file8703076094838067084
PobierzCZY TAJGER DZIŚ JUŻ PRZEGRAŁ?
- TAK 68.1% (49)
- PRZEGRAŁ 31.9% (23)
@mineralna_3: Najlepszy był ten z-z ziomek co chodził i przybijał wszystkim piątki w tym teledysku xD
- 2
@Mos_Wander ten w czarnym. on tłumaczył tekst dla niesłyszących.
Fraszka na miarę talentu Jana Sztaudyngera.
- 3
@Mos_Wander: dzięki za trójkę tego typu
#bonzo Uszatku tak to jest w Łodzi więc ty i kobra macie szansę się umyć i przestać śmierdzieć na chodz jeden dzień
Z dobrze znanych źródeł dowiedziałem się, że w kolejnym sezonie Blizzard doda nową klasę do #diablo4 ma być to Bonzo. Będzie władał magią smrodu i rzucał obszarowe klątwy głupotności. Będzie też walczył bronią białą, konkretnie będzie go można wyposażyć w nożu lub tasaku. Jego esencją magii będzie harnasiu, a jego ekwipunek będzie zwiększony względem innych postaci, z takiego powodu, że bierze on 300- 400 kilo na klatę ( zależności od
źródło: 38705c8943b26241d6b27009fa5f87da2e74502012d908cc9c32eb529eb08eec
Pobierz


















