#bonzo Mam wrażenie że za niedługo poleci srogi dys na małe dziecko bodykrista. Obym się mylił.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo dlaczego melin się fafluni do bodiego o normalną rzecz z której się ludzie powinni cieszyć (nawet obcy) skoro ten drugi nawet nic do tajgera w tym temacie się nie odzywał? Zawistny nie powiem kto....
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomekpz: Z punktu mojego widzenia:
A1-Reakcja obronna Tigera, tzn robi szumy i szuka powodu aby to ktoś inny był hejtowany zamiast niego.
A2-ocenia własną miarą: Sam jako pijoczek nie jest w stanie wychować córki, do tego ośmiesza się w internecie - dlatego przypisuje i wypomina to Bodemu, który został ojcem.
  • Odpowiedz
Bodychrist to człowiek o wielkim sercu. Zajrzałem na jego FB i, matko, ile akcji na rzecz potrzebujących dzieci... Mateusz swoje jedyne dziecko oddał do bidula.

#bonzo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo stanowski założył kanał na jutiu nic nie opublikował a już ma więcej skrybentów niż tajger kiedykolwiek będzie miał....hmmmm...wizowie I fani....tajger powinien się wypowiedzieć i pojechać frystalem Stanowskiemu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile tajger ma szarych komórek

  • Jedną 1.9% (2)
  • Dwie 1.9% (2)
  • Tysion 1.0% (1)
  • Milion 1.0% (1)
  • Kiedyś miał szarą Nokie 94.2% (97)

Oddanych głosów: 103

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobra jak kaszlała 4 lata temu tak kaszle i dzisiaj (słychać na praktycznie każdym gniocie melina)....... to tak zwany kaszel menelski.....często spotykany u meliniaży żyjących w grzybie.....#bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MOŻE I KOBRA JEST BRZYDKA I MA ZEZA ALE ZA TO JEST ŚMIECIEM A NIE MATKĄ!

  • TAKA JEST PRAWDA 52.8% (38)
  • JESZCZE GORSZYM "RODZICEM" JEST TIGER 47.2% (34)

Oddanych głosów: 72

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brać dla Bodego? Skomnie, bo skomnie ale też chcę dać coś od siebie Bodemu, Anetce i małej Kornelii. Przyda się taki fotelik w późniejszym czasie. Niech leży w pawlaczu a jak księżniczka podrośnie to będzie miała swój różowy tron. Nie kupuję mniejszego, bo taki pewnie już mają. Zastanówcie się dobrze a najlepiej zapytajcie co im potrzeba. #bonzo
Mos_Wander - Brać dla Bodego? Skomnie, bo skomnie ale też chcę dać coś od siebie Bode...

źródło: Screenshot_20231108-085710

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mineralna_3: Poważnie,sam widziałem jak kobra pchała wózek z makakiem w środku a ten pod nosem szeptal "byle starczyło na harnasiu" Nawet pieluchę mu zakłada zeby uwiarygodnić ten przekręt.
  • Odpowiedz
Z dobrze znanych źródeł dowiedziałem się, że w kolejnym sezonie Blizzard doda nową klasę do #diablo4 ma być to Bonzo. Będzie władał magią smrodu i rzucał obszarowe klątwy głupotności. Będzie też walczył bronią białą, konkretnie będzie go można wyposażyć w nożu lub tasaku. Jego esencją magii będzie harnasiu, a jego ekwipunek będzie zwiększony względem innych postaci, z takiego powodu, że bierze on 300- 400 kilo na klatę ( zależności od
PonuryBatyskaf - Z dobrze znanych źródeł dowiedziałem się, że w kolejnym sezonie Bliz...

źródło: 38705c8943b26241d6b27009fa5f87da2e74502012d908cc9c32eb529eb08eec

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach