Wpis z mikrobloga

@PiotrKowalski: Przecież uszata #!$%@? nigdy słowa prawdy nie powiedziała, dostal strimem po uszach,widzowie bobiego po nim jechali to musial sobie wymyślić, że broni honoru kobry. Szkoda, że nie bronił honoru teściowej tylko ja wyzywał nawet w urodziny kobry. Wielki Gangster śmiał sie,że bobi miał przyjechać a nie przyjechal bo sie bał a na strimie Daniel od bobiego powiedzial,ze azbest dzwonił do niego i go prosil zeby nie wybieral sie bo makak
  • Odpowiedz
@John_Gnick: @PiotrKowalski nigdy w życiu na Gosię nie powiedziałem złego słowa. To sympatyczna kobieta i zawsze miałem z nią dobry kontakt. Niestety jest pod mocnym pantoflem Uszatka i naturalnie staje za nim murem ale nie mam do niej żadnych pretensji ani żalu. Nie mam pojęcia skąd ta uszata gnida wymyśliła, że ja niby obraziłem Jego żonę. On chyba wszystkich mierzy swoją miarą.
  • Odpowiedz
Nie mam pojęcia skąd ta uszata gnida wymyśliła, że ja niby obraziłem Jego żonę


@bodychrist_official: to pokłosie waszego wspólnego streama w styczniu. Razem z Kobrą śpiewaliście piosenki. Z racji niedosłuchu Kobra miała lekkie problemy z wejściem we właściwym momencie, co próbowałeś (skutecznie) poprawiać. Wtedy też zgierska legenda internetu wymyśliła sobie, że naśmiewałeś się z niedosłuchu Kobry. I tak już zostało do dziś.
  • Odpowiedz
@bodychrist_official: Wiem bo akurat oglądałem uszatkowego live z waszym udziałem. Ta menda ma to do siebie,że jak ktoś się bawi to musi tej drugiej osobie zepsuć humor, widać to było po urodzinach kobry gdzie nie była hejtowana na streamie a ludzie jej składali życzenia, Gnik zobaczył,że kobra dobrze się bawi to wleciał temat teściowej jaka to ona była wredna,aż kobra się popłakała. Tak samo jak kobra ciebie broniła podczas pierwszego uszatkowego
  • Odpowiedz