#binance #kryptowaluty hej, słyszałem, że od jakiegoś czasu binance może wydać karte do konta i wtedy możemy w wygodny sposob robić wypłaty z bankomatu. czy konto z wydaną kartą ma jakies opłaty dodatkowe/ opłaty za prowadzenie?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRYTEXTV: no nie liczy dla mnie to najwygodniejszy sposób na szybką wypłatę krypto, od przelewu z metamaska do gotówki w ręce z 10 minut z dojsciem do bankomatu

@callmemiro: a nie wiem, mam tak w------e w ten kraj ze wymeldowalem się na zawsze, nigdy nie wrócę i zmienię obywatelstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a może jakiś kanał o zdrajcach narodu nagram, czyli o kryminalistach
  • Odpowiedz
  • 0
Miałem ten sam problem. Weryfikacja ruszyła mi dopiero w apce na telefonie, dokumenty dodawałem na stronie na PC, a selfie na przeglądarce na telefonie. Masakra.
  • Odpowiedz
Ja robie tak
1. przelew na AdvCash (1EUR fee)
2. przelew z AdvCash na Binance (0 fee)
3. kupujesz BUSD za EUR na Binance
4. wymieniasz BUSD na UST
5. wypłacasz UST (1UST fee)
  • Odpowiedz
Od wczoraj mam 503 service temporarily unavailable gdy próbuję wyeksportować swoje kontrakty do Binance Smart Chain testnet, czy to tylko u mnie, czy coś się dzieje w sieci? Na dodatek dziwne rzeczy, zrevertowało mi kod, gdzie nie powinno w trakcie deploymentu, choć na lokalnej sieci development wszystko śmiga. ¯\_(ツ)_/¯

Dodatkowo jak wpiszę w cmd: npx truffle console
i podam sieć bsc testnet, to też sypie błędami 503.

#binance #solidity
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SupreminTHC: Jestem na sieci testnet binance (bo na mainie za te testy bym stówami płacił), próbuję wyeksportować kontrakty, bo chcę przetestować swój projekt, czy nie ma błędów w tym, co zakodziłem, ale ta sieć testowa wywala błędy 503 od wczoraj i się zastanawiam, czy tylko ja tak mam, czy to jest jakaś ogólna awaria.
  • Odpowiedz
@SupreminTHC: A chciałbyś jakieś specjalne funkcje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na tę chwilę jest pobierana prowizja przy transferze, w zależności od tego, kto bierze udział od - do. Jeśli którąkolwiek ze stron jest router pancakeswap, to wyniesie 8%, jeśli mój kontrakt do reinwestycji to 2%, a wszystko inne (np. user to user) 12%. Podział prowizji wpisałem taki:
40% auto burn
30% permanent liquidity
30% reflection

Wszystko może się jeszcze zmienić, zależnie, co mi
  • Odpowiedz
  • 0
#btt #kryptowaluty #binance #crypto

Mirki, co się o------o z krypto BTT? Nie logowalem się dawno, ale jeszcze z tydzień temu miałem wartość w €, a teraz mam ich nadal tyle samo w sztukach a wartość to zero

Ktoś coś?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest tu jakas madra glowa ktora mi powie ile moge wyjac tygodniowo z farmienia zaznaczonej pozycji?
Nie znam sie az tak na krypto a chce wrzucic w cos nadmiar gotówki zeby na mnie robiło.
Na początek chce wrzucić 500$ i powiedźcie wlasnie dla tej kwoty ile tygodniowo moze robić.

Docelowo chce wrzucać 1000$ miesięcznie.
#kryptowaluty #pancakeswap #binance #bitcoin
KolorowyEukaliptus - Jest tu jakas madra glowa ktora mi powie ile moge wyjac tygodnio...

źródło: comment_16423537568Sx8YAVkMlYQIpUqpOo00A.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planuję wypłatę fiatów z #binance na konto walutowe USD lub EUR. Rozważam wypłatę na #revolut lub Kantor Alior - jeśli w ostatnim czasie ktoś wypłacał na którąś z tych platform, dajcie znać ile to trwało i czy obyło się bez problemów. Słyszałem sprzeczne opinie na temat zarówno wypłaty na revolut jak i kantor alior i nie bardzo wiem kogo słuchać xD

Zależy mi też na czasie, więc myślałem
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@urban07: Żeby nie było, nie mam pretensji że pytali o źródło funduszy, bo procedury AML prawnie wymagają od nich tego. W---------e jest to że traktują cię z góry jak przestępcę i blokują konta zamiast zadzwonić wcześniej i poprosić o pojawienie się w oddziale.

Debil który nie umie wykonywać swojej pracy to była już wisienka na szczycie tortu
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: dałem fakturę z allegro za zakup prezentu na święta, więc zobaczymy. Ale fakt - krypto traci swoją wartość jak musisz podać swoje wrażliwe dane. Są jednak giełdy bez KYC
  • Odpowiedz
Jak teraz dokonujecie wpłat na #binance? Jeszcze dwa lata temu to kupowałem euro na revolut i sepa. Coś się zmieniło? Jakiś inny sposób z niskimi prowizjami? Zaczynając od PLN bez konta walutowego. #kryptowaluty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś problemy z zakupem krypto kartą w binance? 4 razy pod rząd albo odrzucało mi płatność przez rzekome "niewystarczające środki" albo pisało że nie można przetworzyć transkacji, ktoś wie o co może chodzić?
#kryptowaluty #binance
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach