słabe jest to, że jakieś madki wysyłają smsy na babę bo jest babą, a nie dlatego, że dawała jakiś content dobry jak Kamil czy Wiktor
#bigbrother
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norskee: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I WYSYŁAĆ SMSY BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD WYSYŁAJĄ SMSY NA KOBIETĘ
  • Odpowiedz
Tak patrzę na margarynę odkąd wyszła i odnoszę wrażenie ze 3 miesiące udawała taka cicha p---e bo nie wierze ze nagle jej tak o------o i wykazuje więcej życia niż przez 3 miesiące w BB
#bigbrother
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach