#biedayoutuber powraca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można czarolistować tak. Tym razem znów z gameplayem dema #residentevil Village, ponieważ Capcom zrobił cyrki i pozwolił zagrać tylko 30 minut, tylko w określonym przedziale czasowym z wczoraj na dziś i tylko na PS4 i PS5 ¯\_(ツ)_/¯ #gry #konsole #ps5 #ps4 #polskiyoutube
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
@Antosh: co w demie bylo niezabijalne? wilkolaki? pare shotow, im wiecej w glowe tym szybciej padaja, pomijajac ze mozna bylo easy skosic nozem jak sie wrocilo do chatki i sie ją zabarykadowało
- 0
@Antosh: no nie wiem ja strzelalem to padaly na glebe, wstawaly etc, kilka dobrych strzalow i nie wstaja, glowa tez sie rozbryzguje jak dobrze trafisz, ofc raczej nie za 1 razem chociaz w re zawsze to bylo dosc losowe, tak jak z zombiakami w 2/3 zreszta, a w ogole to w tym momencie zabijanie ich jest chyba totalnie opcjonalne i mozna bokiem wlezc do chatki z dziadkiem/babka, otworzyc drzwi z
- 4
Ciepło przyjęliście moje poprzednie filmy i miałem wołać, więc wołam przypominając o tagu #biedayoutuber do czarnolistowania, jeśli nie chcecie tu widzieć moich wypocin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym razem materiał o grze Gnosia czyli niszowej wariacji gier towarzyskich "Wilkołaki" i "Mafia", przeznaczona dla pojedynczego gracza. Najłatwiej by to określić jako #amongus single player z konkretną fabułą i postaciami, które mają swoją historię. Świetna rzecz,

Polecam też. Mocne VNkowe 8 na 1O.
Jedyne do czego bym się przyczepił to z uwagi na proceduralność sesji Amongusowych czasem kłopoty z pacingiem bo np. nie spełniasz wymagania że ty i X musicie być konkretnymi rolami żeby dostać taki czy inny event. Albo w pierwszej rundzie go uśpią bo nikt go nie lubi. Ale historia solidna.
Jedyne do czego bym się przyczepił to z uwagi na proceduralność sesji Amongusowych czasem kłopoty z pacingiem bo np. nie spełniasz wymagania że ty i X musicie być konkretnymi rolami żeby dostać taki czy inny event. Albo w pierwszej rundzie go uśpią bo nikt go nie lubi. Ale historia solidna.
- 4
Jako, że ciepło przyjmujecie moje wypociny i miałem wołać, to wołam nadal i jednocześnie przypominam o tagu #biedayoutuber do czarnolistowania jeśli ktoś moich filmów tu wybitnie widzieć nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nowy materiał nagrałem na kanał, tym razem z kategorii #niszgierki, a więc #persona5 Strikers - połączenie musou (Dynasty Warriors) i jRPG będące fabularnie sequelem cudownej Persony 5. Gra

@Antosh: bez spoilerów do P5 i P5Royal? bo jestem jeszcze w trakcie royal
- 0
@dzeksondzekson: bez :)
- 5
Ponieważ moje poprzednie filmy spotykały się tu na Mirko z ciepłym przyjęciem i miałem wołać dodając kolejne, to wołam. Tym razem recenzja Little Nightmares 2 z perspektywy osoby, która nie grała w jedynkę i nie wiedziała o co tyle szumu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tradycyjnie dodaję tag #biedayoutuber do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#
#

@Antosh ja już grę przeszedłem, jedyny minus jaki ma, to taki, że się kończy .. :)
- 2
Jako że poprzednie moje wypociny się Wam podobały i miałem wołać przy wrzucaniu kolejnych filmów na kanał, więc wołam, bo wjechał film o #spiderman na #ps5 z perspektywy osoby, która nie przeszła oryginału na PS4. Przypominam o tagu #biedayoutuber do obserwowania lub czarnolistowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gry #konsole

- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@mikorys: tylko demo jest exem dla PS5. Gra będzie dostępna także na PS4, Xbox One, Xbox Series X/S. Wersje na pastgeny będą mieć darmowy upgrade do nextgenów. Gameplayowo będzie jak 7. Aczkolwiek to demo ma bardzo ograniczony interfejs użytkownika względem tego co będzie w pełnej wersji.
- 1
@Antosh: oczywiscie, jakby ff 7 remake bylo po polsku to bym sie zastanowil nad pierwszym finalem, bo wyglada fajnie
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
pała im się z UX należy
@Antosh: o tak, ale jak wspominałeś - pewnie zmienią to. Ok, ja spadam grać dalej, nakręciłeś mnie, pzdr! :)
@Antosh: Bardzo dobry, rzetelny materiał. Większość twoich opinii pokrywa się z moimi przemyśleniami. Gra ma elementy 10/10, ale też 2/10 co powoduje straszny dysonans ogrywając ten tytuł.
Z rzeczy, o których nie wspomniałeś, a warto nadmieni to kapitalna muzyka oraz jako, że grałem w polskiej wersji językowej to bardzo dobry dubbing (zwyciężczynią dla mnie jest aktorka głosowa Panam 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ).
Nawiązując jeszcze do
Z rzeczy, o których nie wspomniałeś, a warto nadmieni to kapitalna muzyka oraz jako, że grałem w polskiej wersji językowej to bardzo dobry dubbing (zwyciężczynią dla mnie jest aktorka głosowa Panam 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ).
Nawiązując jeszcze do








Z demem #residentevil Village jest jak z obostrzeniami covidowymi w Polsce - niby nie można, ale można na konsolach Sony, w określony dzień tygodnia, przez 30 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako, że wczoraj dostępna byłą druga część, to w ramach projektu #biedayoutuber (tag do czarnolistowania) znów nagrałem gameplay. #ps5