Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 5
Pisałem wcześniej ze dla osób które boja sie wejść w gamestop jest bezpieczniejsza inwestycja w postaci blackberry.
Podczas gdy gamestop to czysta gra przeciwko funduszom, blackberry ma solidne podstawy aby urosnąć kilkukrotnie dzięki technologii która posiada.
Większość kojarzy blackberry jako upadajaca spolke przez pryzmat telefonow, gdzie stracili rynek. W rzeczywistości blackberry nie zajmuje sie hardwarem i sprzedali prawa do sygnowania telefonow swoim logo.
Teraz blackberry to spolka typowo softwareowa. Kilka czynników które
Podczas gdy gamestop to czysta gra przeciwko funduszom, blackberry ma solidne podstawy aby urosnąć kilkukrotnie dzięki technologii która posiada.
Większość kojarzy blackberry jako upadajaca spolke przez pryzmat telefonow, gdzie stracili rynek. W rzeczywistości blackberry nie zajmuje sie hardwarem i sprzedali prawa do sygnowania telefonow swoim logo.
Teraz blackberry to spolka typowo softwareowa. Kilka czynników które
- 0
@pitrah606: #amc, bo teraz tanie jest, a niedługo pandemia się skończy i ludzie znowu zaczną chodzić do kin, #bb bo to niedoceniona firma technologiczna z USA i ma świetnych inżynierów, którzy obecnie tworzą zaawansowane systemy informatyczne, a #nok to nie wiem do końca ale chyba przez dodruk pieniądza i wzrost inflacji warto posiadać jakaś stabilną walutę a #chf jak w ostatnich
- 2
- 0
- 4
- 0
@Rotapa: Nie sprzedawaj
@Rotapa Podczas sprzedaży jak klikniesz w link pod "Sprzedaj GME" masz opcję wyboru typu zlecenia
źródło: comment_16119267874Pocsb882ONFY5VCnbv89s.jpg
Pobierz@shoananas: byl u niektorych brokerow, razem z amc , nok i nakd
- 3
@draqul: wczoraj kupilem dla sportu AMC za 100$ po bardzo kiepskiej cenie i w sumie myslalem, ze juz nikt po mnie nie wroci, a obecnie jestem optymistycznie nastawiony ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na bb to nawet teraz jestem na plusie, ale chcialbym zeby wrocila gorka ze wczoraj bo troche zal, ze nie sprzedane
- 3
- 0
- 0
@niety: 2 razy próbowałem kupić gme na początku i nie poszło.
- 0
AMC leci na ryj
- 4
@niety: załadowany po same kule?
Wlazłem wczoraj
- 2
@nalogowiec: Pre-market się dopiero zaczął. Na tym etapie grają głównie grubasy. Będzie rosło.
- 1
@nalogowiec: ja w tym siedzę po uszy, ale spółka nie jest balonikiem ogólnie
- 4
- 1
@JC97: czas na zakupy bb
- 0
- 5
@nalogowiec: siła autyzmu z wsb
























#bb