Wpis z mikrobloga

Axel takiego żenującego debila , któremu natura poskąpiła zarówno urody , jak i rozumu , to ciężko ze świecą znaleźć...i to w dzień...Na miniaturce z filmiku pt nowy rok, nowy ja , wyglądasz jak ktoś , kogo woźny dotykał w podstawówce...Zero wiedzy, zero elokwencji , zero skilla...Jedyna gra jaką ogarniasz , to pac-man....Jak można zginąć w ciągu pierwszych trzech minut gry w terminatora na poziomie easy 7 razy???? Ale to oczywiście dlatego , że gra głupia...Dla ciebie każda gra jest głupia , albo za trudna... Powinieneś zmienić nick na totalny przegryw. Jak usłyszałem , że za ten fryz , "na garnek" dałeś 160 zeta to mało się herbatą nie udusiłem, a jak dodałeś , że dla ciebie bezrobotny żulu to nic, to mnie zagotowałeś pasożycie na matczynych plecach...Przecież ty 160 zeta , to w zyciu na raz , na oczy nie widziałeś , chyba , że u kogoś....Cały świat retro ma z ciebie bekę przegrywie.
#axeliocontent
  • 10
@23JW23: nie wiem, czy człowiek z tak wysokim poziomem wyparcia by to czytał, tym bardziej, że na lajwach banuje ludzi bez mrugnięcia okiem, tak, jakby właśnie chciał nie widzieć tego, co psuje mu wizję tego, jak widzi siebie samego.