ale smalec to jest idiota, pisze mu wez wlacz to bo to skuter a ten mi mowi ze to pieniadze kosztuje XD dalem lapke w dol i cofnalem subskrypcje, niech se siedzi pijak degenerat sam XD
#axeliocontent
f.....a - ale smalec to jest idiota, pisze mu wez wlacz to bo to skuter a ten mi mowi...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaboone1: no wlasnie o tym wspominalem, ze tutaj jest takie sztuczne podlizywanie sie oraz sciemnianie bo robi go tylko dla kasy a nie z pasji.

Oczywiscie znowu odgrywa ofiare zapominajac o tym, ze jest zlym czlowiekiem majacym problemy ze soba reagujac jak wariat na opinie innych
  • Odpowiedz
#axeliocontent to ,,Retro Propaganda Press" bo ta cukierkowosc az sie wylewa z ostatniego materialu. Kij, ze Daniel go zrobil i pomogl mu przejsc przeglad.

Olac to bo w filmie macie cala prawde, ze mu tylko pomagali (raczej przeszkadzali) bo on malowanie ogarnal a reszta byla od mycia i prania brudow.

Oczywiscie podziekowania poszly do widowni a Daniela kopnal w dupe (pomimo, ze on jest nagrany). Tak to mozna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ja się zastanawiam, kiedy on wreszcie otwarcie powie w prost, że woli chłopaków od dziewczyn.....No bo w to już chyba nikt nie wątpi. A te jego :szukam kandydatki na żonę" , po czym farbuje sobie włosu to na zielono, to na niebiesko , no i wreszcie teraz róż.... Śmiać mi się z niego chce... Przegryw w uj.Prawdopodobnie największy na świecie, no a przynajmniej ja większego ani nie widziałem, ani o takim
  • Odpowiedz
Axel wrzucił dziś filmik podsumowujący rok jego użytkowania Poldka caro plusa i już zauważyłem, że coś jest nie tak z tym filmikiem, ale być może sami spróbujecie się domyśleć o co mi chodzi bez klikania w spoiler. Ale i tak najlepszy jest koniec, który jasno pokazuje z jakim obłudnikiem mamy do czynienia. xD


#axeliocontent
Kaboone1 - Axel wrzucił dziś filmik podsumowujący rok jego użytkowania Poldka caro pl...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wy spasluki,spaslukkkkkk a mechanik gruby jak bela ale juz nie spaslukkk bo za darmo robil polonezazlomoweza,spasluuukkk jak mozna byc grubasem ale donejty od grubasow bierze i gry jak cieple buleczki caly sraksel dno i tona mułu
#axeliocontent
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idąc dalej tropem mojej oskarowej predylekcji mam pytanie do strongmanow co obejrzeli cała jego tfurczosc o retrograch:

- czy on ma cokolwiek faktycznie ciekawego w zbiorach?

Bo kurde jak na razie jedynym czego nie znajdziesz na byle śmietniku czy w co drugim polskim pawlaczu to była Sega Mega Drive, ale Kuc wiedział o niej nic, miał dwa karty, i do tego popsuta.

#axeliocontent
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj w robocie gadalismy o oskarku "kucu" bo kolega mieszka blisko jego babci,kucelio na osiedlu ma bardzo slaba reputacje i babcia sie na niego skarzy ojojo oskarku az tak cie raczki bola od nierobstwa,ze smieci nie wyrzucasz i 80 kobita robi to na mrozie i lodzie za ciebie? Oj jaki ty zapracowany tymi swoimi zebrolajtami ojoj
#axeliocontent
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SanczoPansa89: Jak ten pasożyt nie ma czasu na takie "pierdoły" jak mycie włosów, to co tu dopiero mówić o sprzątaniu po sobie czy wszelkiej pomocy w robotach domowych? Przecież niech najlepiej ktoś to zrobi za niego, bo on wiecznie zmęczony nicnierobieniem...

Skoro tak jest, to czemu babka go nie wyrzuci na zbity pysk?
  • Odpowiedz