Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

patrykolos
- 14
co ten elektroskansen XD krzysiu ale cie porobilo w tym bialymstoku xD
#axeliocontent #polskascenaretro
#axeliocontent #polskascenaretro
źródło: comment_1618536052Az6jV57UHiHdcTouVWNT4W.jpg
Pobierz- 10
Przepraszam, ale coś mnie chyba ominęło. Może mi ktoś powiedzieć jak to się stało, że naczelny prawicowy kuc wykopu metamorfozował w wieku 30 lat w julkę? ( ಠ_ಠ)
#axeliocontent #wtf #axelio #axeliocontent #c-----------o #bekaztwitterowychjulek
#axeliocontent #wtf #axelio #axeliocontent #c-----------o #bekaztwitterowychjulek

Defined
via Wykop Mobilny (Android)- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
AntyBohater
- 1
@Defined: Nie śledziłem nigdy jego uniwersum ale z tego co pamiętam, to wszyscy mu zarzucali, że miał to w dupie. Więc jak to mogło na niego wpłynąć? ¯\_(ツ)_/¯
No siemanko. Sluchajcie mamy tutaj na #axeliocontent skromnego chlopaka co jest #lgbt i chcial poznac nowych kolegow z #bialystok co kochaja #jagiellonia oraz #niemcy #motoryzacja czyli #bmw
Bardzo mu zalezy na przytulaniu oraz znalezieniu drugiej polowki pomimo tego, iz jego konskie zaloty przynosza mizerny efekt.
Skarzyl sie nam, ze zbyt malo dostaje wiadomosci od osob co chca go
Bardzo mu zalezy na przytulaniu oraz znalezieniu drugiej polowki pomimo tego, iz jego konskie zaloty przynosza mizerny efekt.
Skarzyl sie nam, ze zbyt malo dostaje wiadomosci od osob co chca go

@Bananowy_Kochanek: mialem sie nie wypowiadac na tym tagu o tym debilu, ale straszne jest to, ze tego pasożyta utrzymuja chorzy na głowe jego widzowie, on nie szanuje ich pieniędzy pluje na nich a i tak siedza na tego z-------h lajwach i wysylaja mu kase, jak by zjeb musial isc do normalnej pracy na etat po 8 godzin poczul by jak ciezko sie samemu utrzymac i ile kosztuje zycie, a tak
@Felix_Camora: sluchaj kanal jego stoi suby nie leca wiec nagral film jak z wyzebranych donejtow ponad 2 tysiace kupuje lumpa i go zlomuje, tylko po to zeby ludzie o nim znow zaczeli gadac i mu robic reklamę, on doskonale wiedział, ze wyleje sie wiadro na niego hejtu za to, ale ma w------e w to, on nie ma za grosz jakies odrobiny moralnosci, bo ok jak by kupil i tak zrobil
- 7
@farara: Chory, biedny i samotny człowiek. Raczej niezbyt mądry, nie znający się na niczym i chyba społecznie w jakiś sposób upośledzony. Dodatkowo wygląda na to, że zaczyna to sobie uświadamiać. To już przestaje być śmieszne, a zaczyna wzbudzać żal i litość.
@farara: nono ,,zamknijcie mordy bo sie wywiazalem z umowy" to bardzo ,,mily gest" do jego fanow. Wpierw ,,oddam kase na chorych a potem jednak kupilem" To sie skonczy tym, ze jego fani wywioza go na taczce gnoju
@WorkSzop: taaa biedny. Karma coraz bardziej daje o sobie znac to dolewajac oliwy do ognia zrobi sobie kuku. Jakby nie byl toksycznym dzbanem co narobil
@WorkSzop: taaa biedny. Karma coraz bardziej daje o sobie znac to dolewajac oliwy do ognia zrobi sobie kuku. Jakby nie byl toksycznym dzbanem co narobil
on tego bmw w ogóle nie przetestował przed zakupem, a te mu padło już po kilku kilometrach xD #axeliocontent
@osiemosiemczteryjeden: kupione za cudze, więc kucowi nie szkoda. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą debil łączy spadek mocy z akumulatorem. Brak słów.
@lawniczak: kończy się powoli pula hobby z rzeszą wiernych widzów-pelikanów, które nie wymagają żadnej wiedzy i wysiłku. Były junk foody, polityka, stare gierki, vhs-y, teraz motoryzacja - co jeszcze pozostaje?
- 1
Axel pokazał fucka BMW.
#axeliocontent
#axeliocontent
@Kaboone1: Axel jest chyba większym debilem od majora suchodolskiego. Żebra poł roku na swoich streamach żeby kupić BMW. Kupuje BMW bez żadnego sprawdzania żeby za parę godzin oddać go wielce zdenerwowany na złom.
@KapitanTorpedal no cóż, po jego wyglądzie widać brak inteligencji i z jego znajomości w każdym temacie za który się bierze
- 0
SrAxelko jednak kupił tą Bawarkę i teraz się nią szczyci. Zapewne teraz tym samochodziskiem będzie teraz na pewno zarywać jakieś lachony wraz z sepleniącym kolegą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tak serio czwarty samochód (nawet temat czerwonego Atu plusa żeś olał, a przypominam że ty próbowałeś odzyskać a w zasadzie odebrać pojazd, który nie jest już twój od nowego właściciela, którego na dodatek jak się okazuje żeś wyrolował
Ale tak serio czwarty samochód (nawet temat czerwonego Atu plusa żeś olał, a przypominam że ty próbowałeś odzyskać a w zasadzie odebrać pojazd, który nie jest już twój od nowego właściciela, którego na dodatek jak się okazuje żeś wyrolował
- 4
@axelio: Potem próbowano cię okraść z Poloneza, z BMW będzie tak samo. Po co chcesz zarywać laski, skoro sam stwierdziłeś wcześniej i to wprost że ich nienawidzisz? Po SIEDMIU (podkreślam SIEDMIU) nieudanych związkach z czego jeden skończył się tragiczną śmierć z jednej z dziewczyn, którą chodziłeś (doskonale wiesz o kogo mi chodzi).
I po tym wszystkim nadal się nie nauczyłeś i wyciągać wniosków tylko uparcie nadal trzymasz się tego samego
I po tym wszystkim nadal się nie nauczyłeś i wyciągać wniosków tylko uparcie nadal trzymasz się tego samego
- 3
@patryk-hukalowicz: On sam tak kiedyś powiedział nie wyssałem tego z palca.
@Stinson: Słuchaj koleś, ja do ciebie nic nie mam, ale to co teraz wypisujesz to bzdury i totalne przegięcie bez żadnych podstaw. Szczególnie mnie rozbawiłeś tym argumentem, że jakaś mam obsesję na punkcie Axla.
Haha a weź ty się lecz człowieku i tak mam w dupsku to, co wypisujesz za głupoty dupolizie Axela. ;)
Sanczo miał co
@Stinson: Słuchaj koleś, ja do ciebie nic nie mam, ale to co teraz wypisujesz to bzdury i totalne przegięcie bez żadnych podstaw. Szczególnie mnie rozbawiłeś tym argumentem, że jakaś mam obsesję na punkcie Axla.
Haha a weź ty się lecz człowieku i tak mam w dupsku to, co wypisujesz za głupoty dupolizie Axela. ;)
Sanczo miał co
Drodzy rodzice! Chowajcie swoje dzieci! #axelio dodał wczoraj nowy film #axeliocontent #retroarchiwizacja
Blachary lecące na starego trupa poloneza ?? Są takie ?! xD #axeliocontent
źródło: comment_1617733671ZOMuXEYH0UJIVx6M6QkMm3.jpg
Pobierz- 2
@Bananowy_Kochanek nie oglądałem jego filmów chyba z rok i widzę, że przez ten czas chłopakowi ostro się "ulało". Podwójny podbródek już jest... i jeszcze to "naprawianie" samochodów. Czyżby pomału zamieniał sie w MGRa z którego tak zawsze cisnął pompę ? Tyle, że w przeciwieństwie do Axela, MGR faktycznie sam ogarnia te trupki i nie ma dwóch lewych rąk do roboty.
@Kaboone1: to jego kumpel z nim jedzie, ktorego odprowadzal na busa. To sciema jest bo pewnie tego kumpla fura.
Zreszta tutaj znow hipokryzja wieje oraz nagle ,,dziewczyny piszcie"
Ja go skomentuje tak bo sam zachowuje sie blachara co udaje ksiezniczke
Zreszta tutaj znow hipokryzja wieje oraz nagle ,,dziewczyny piszcie"
Ja go skomentuje tak bo sam zachowuje sie blachara co udaje ksiezniczke
- 2
Lista skarg i zażaleń made by Axelio. Nawet sam nie wierzę, co on teraz za wypociny wypisuje... zresztą zobaczcie sami.
https://www.youtube.com/post/Ugzi-hrZQEItUOV4qe94AaABCQ
#axeliocontent
https://www.youtube.com/post/Ugzi-hrZQEItUOV4qe94AaABCQ
#axeliocontent
źródło: comment_161773142352gG7pbcpV11nFiGuDueIV.jpg
Pobierz- 1
@Bananowy_Kochanek: Tym tekstem po raz kolejny pokazał, że widzów traktuje jak debili i ewidentnie ma ich gdzieś oraz nimi gardzi.
To po co on w zasadzie zbierał na to BMW, żeby nim zarywać laski skoro potem pisze takie farmazony w stylu, że czuje zohydzenie i wstręt do płci przeciwnej (w sumie się nie dziwię, bo mam podobnie, ale faceci też nie lepsi co pokazują doświadczenia mojej kuzynki, która miała dwóch
To po co on w zasadzie zbierał na to BMW, żeby nim zarywać laski skoro potem pisze takie farmazony w stylu, że czuje zohydzenie i wstręt do płci przeciwnej (w sumie się nie dziwię, bo mam podobnie, ale faceci też nie lepsi co pokazują doświadczenia mojej kuzynki, która miała dwóch
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Lardor: tu nic nie widać...
kurna, gdzie nie wejdziesz to wszedzie #axeliocontent
źródło: comment_1617654481Ib3kJ8m9MgndphJ4xHTK4m.jpg
Pobierz@Bananowy_Kochanek: Przystojny chłopak.
- 0
@Bananowy_Kochanek: ,,k---a ja p------e. Nagraj to!"
Nie no retro content jak cholera (-‸ლ)
To pewnie majtki od cichego wielbiciela do inhalacji aby rozowa landynka pamietala kto mu wplaca donate.
Nie no retro content jak cholera (-‸ლ)
To pewnie majtki od cichego wielbiciela do inhalacji aby rozowa landynka pamietala kto mu wplaca donate.
źródło: comment_1617655014rs3Svo9ecOw3PAheTUU6wu.jpg
PobierzKlątwa warmianina. Axelio upodabnia się do jego.
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_1617615585QVpo12hPvtRAheKOrJpGY7.jpg
Pobierz@ZukColorado: ohui i zęba nie ma xd
@ZukColorado: #mexicano norma w bialymstoku
źródło: comment_1617651232XY8FDSzac34w6i6ropJhvb.jpg
PobierzWiecie co mnie najbardziej denerwuje w tym kanale #retroarchiwizacja ? Nie gość męczący bule. Nie kolorowe włosy. Ale jak słyszę z jego ust „pinondze” #oswiadczenie #axeliocontent
wczoraj w donejtach od Geji go wyzywali, lajw skasował. ale szły donejty jeden po drugim że lubi w dupe
@ZIELONY6666: i to właśnie to powinno być najbardziej denerwujące w kanale axelio. Jest multum innych fajnych kanalików którym by się ta kasa przydała, a tam matoły marnują pieniądze na to, żeby kogoś od gejów powyzywać. Retro Archiwizacja to Polska w pigułce niestety.
- 4
@kseroboy: Dla kasy to on jest w stanie wszystko zrobić
@ZIELONY6666: szkoda, że nikt nie nagrywał.
@wesolyprzegryw: Ogólnie nie rozumiem po co go ludzie oglądają. Gość nic sobą nie reprezentuje. Ogólnie wiedza jego na tematy które prowadzi jest zerowa, nic o tych polonezach nie umie powiedzieć to samo grami w które nie umie grać. Co chwila zmienia zdanie, hipokryzja to się aż z ekranu wylewa.
@ZIELONY6666: szkoda, że nikt nie nagrywał.
@wesolyprzegryw: Ogólnie nie rozumiem po co go ludzie oglądają. Gość nic sobą nie reprezentuje. Ogólnie wiedza jego na tematy które prowadzi jest zerowa, nic o tych polonezach nie umie powiedzieć to samo grami w które nie umie grać. Co chwila zmienia zdanie, hipokryzja to się aż z ekranu wylewa.
nie pamietam kto to z tagu #axeliocontent zrobil
źródło: comment_1617312119yZJ8tHtmdXa77J9EiWGqFU.jpg
Pobierz- 2
@Dziarskiluj: tak ten
- 1
co to za zwierz? XD
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_1617285181qZ1AHHq3M0ce1f7iUNpPTn.jpg
Pobierz@farara: Koala pospolity, znany naprawiacz samochodów, zostaw - to przyjazne zwierze. Niczego ci nie popsuje.
@farara: niby my little pony ale jakos dziwnie wyglada
@Wiskoler_double: dopoki nie dziala zaklecie ,,rzuc chociaz zlotowke jeden z drugim"
@Wiskoler_double: dopoki nie dziala zaklecie ,,rzuc chociaz zlotowke jeden z drugim"
no i wszystko wiadomo, zawsze wiedzialem ze cala ta #polskascenaretro to banda homosexualistow #axeliocontent

zawsze wiedzialem ze cala ta #polskascenaretro to banda homosexualistow
@farara: A kto normalny jara się takimi gównami jak polonez, syrena czy duży fiat? Nic dziwnego, że pedałują.

- 3
@hejterchamskiegokuca: Że Ty masz czas coś z tego jego gówna lepić
@hejterchamskiegokuca: przyznaj sie ze ty mu wysylasz zeby miec co tu wklejac XD














