Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Kanterek chłop od dawna jest odklejony. Dla tego każdy pisze by się zbierał do Choroszczy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@abralinc: Ciężko uciec za granicę by Polaka nie spotkać. Byłem w 2013 na Ukrainie, spotkałem masę Polaków na wioskach, którzy się cieszyli jak usłyszeli Polski. W Niemczech byłem, gdzie się człowiek nie wybrał zawsze się gdzieś Polski słyszało i tak samo w Anglii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z jego umiejętnościami to lepiej niech się do Choroszczy zgłosi i będzie miał święty spokój.
- 3
ALE bez polakow, nie z polskiego ogloszenia, nie w polskiej agencji
@abralinc: wiesz co ale ja takie same nastawienie maiłem jak szukałem roboty w usa i uk i dobrze na tym zawsze wychodziłem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Bananowy_Kochanek: Czego można się spodziewać po człowieku, który sobą reprezentuje obscenicznym zachowaniem (oczywiście nie pokazanym na yt bo niewygodne), hipokryzją i łykającym prokremlowską narrację... (którą ten ściąga od Korwina)
@kexus512 tak on uważa że jak rusza pod górkę to spali sprzęgło. Więc on nie wie co to spalenie sprzęgła, wielki znawca mechaniki. Nawet na nauce jazdy uczą jak nie spalić sprzęgła
- 3
Czemu ja o takich rzeczach dowiaduję się dopiero teraz? XD
https://tablica-rejestracyjna.pl/BI854CW
https://tablica-rejestracyjna.pl/BBIJS71
I też czemu dopiero teraz dowiaduję się, że Rakselio podobno komuś naszczał na BMW. XD
#axeliocontent
https://tablica-rejestracyjna.pl/BI854CW
https://tablica-rejestracyjna.pl/BBIJS71
I też czemu dopiero teraz dowiaduję się, że Rakselio podobno komuś naszczał na BMW. XD
#axeliocontent
@Kaboone1: lol, wygląda na to że axelio ma wśród samochodziarzy jeszcze gorszą opinię niż u retrogejmerów :p
- 3
@wesolyprzegryw: Dzięki temu mam w końcu jakiś argument, że Axelio to prymityw straszny zachowujący się jak małpa łącznym z tym, że jest także prorosyjskim trollem.
- 4
Bohater tagu sam się zdiagnozował :D
https://www.youtube.com/watch?v=ufu94O7p2hI
https://www.youtube.com/watch?v=9HeiglUajHU
#axeliocontent
https://www.youtube.com/watch?v=ufu94O7p2hI
https://www.youtube.com/watch?v=9HeiglUajHU
#axeliocontent
- 5
Ludzie jeździć nie Umieją? Ale z tym tekstem to zaszalałeś. Po dziś dzień mam bekę z tego jak jeździłeś po Wawie. Na drodze z kilkoma psami by zmienić pas hamował do zera. Xd a szczęście był to Weekend i mały ruch więc było mniejsze ryzyko wypadku. Pamiętam też jak w zimie się kopałeś ze swojej głupiej niekompetencji gdzie dawałeś gaz do oporu i dziwił się, że koła mu boksują. A Ostatnia akcja

@Lardor: Jaki tam hipokryta, regularny dzban xD

- 4
ale mu ktoś ładnie pojechał. Panie Axelku hipokryto, pamiętaj, że ty Naśladowałeś Olszańskiego i używałeś notorycznie jego tekstów. Na pewno to czytasz i już ci piszę. Na Przyszłość patrz na siebie a nie na innych bo znów wyszedłeś na hipokrytę. Pamiętaj moją pasją jest łapanie ludzi na HIPOKRYZJI! #axeliocontent
źródło: comment_1646558013CbC25ZkNj4SrWeS0L567O5.jpg
Pobierz- 10
Chyba na jakiś czas BI 854CW zostało wyeliminowane z obiegu XD
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_1646505422GhOhjd2N2D9S3OnyusOJux.jpg
Pobierz@Bananowy_Kochanek to jak to za czystą tapicerkę przeglądu nie podbijają
- 8
@GaudeMaterRedania: Szmato Plusik, jeszcze ten idiota chce to padło na żółte tablice dać. Ale na szczęście nawet nikt przeglądu nie podbije by to miało żółte. Muszę jeszcze znajomego rzeczoznawce ostrzec przed caro plusem z Białegostoku by z właścicielem nie robić żadnych interesów
konto usunięte via iOS
- 3
Nie rozumiem, po cholerę #axelio trzyma w swoim parku maszynowym poloneza caro plus. MR78 jest fajny, retro i ogólnie zajebisty, ale caro plus to już j----a karykatura, tak samo jak ostatnie Zastavy 101/110/1100. To już lepiej mieć nawet Syrenę 105L z ostatniego roku produkcji.
#axeliocontent
#axeliocontent
@GaudeMaterRedania caro ptfu plus to zasługuje na złom
@GaudeMaterRedania: Bo on z jakiegoś powodu uważa Caro Plusa za dobry samochód wart zachowania xD
piekna piosenka XD @Elektroskansen krzysiu nie chcesz kapeli zalozyc, wokale ci przysle XD jak widac nawet glusi moga XD
#axeliocontent
#axeliocontent

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Tatiagla: ale udostępnił to teraz, chodzi o axelia a nie o demonstracje sprzed 5 lat
@lament890: najgorsze w tym wszystkim jest to, ze obrywaja osoby postronne. Debilizm jest wrzucac kazdego do jednego wora. Nasi pomagaja bo widza co rzad ogolnie odwala to wola choc na chwile odpoczac od ciaglego rzucania sie do gardel.
To, ze jakies dzbany robia gnoj nie oznacza, ze wszyscy sa zli. Tak samo nie kazdy polak to zlodziej i cwaniak.
To, ze jakies dzbany robia gnoj nie oznacza, ze wszyscy sa zli. Tak samo nie kazdy polak to zlodziej i cwaniak.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Przezyjmy to jeszcze raz i pomysl zanim takiemu
#axeliocontent bedziesz chcial pomoc czy to
#motoryzacja czy co innego.
Aha bez adblock nie ogladaj
#axeliocontent bedziesz chcial pomoc czy to
#motoryzacja czy co innego.
Aha bez adblock nie ogladaj

konto usunięte via iOS
- 0
@Bananowy_Kochanek: Caro Plus to taka j----a karykatura pod każdym względem, że dziwie mu się że jeszcze tego się nie pozbył
- 0
@GaudeMaterRedania: oczko w glowie jego.
Ja od siebie dodam, ze znowu #axeliocontent leje na wszystko bo jezdzi #samochody bez badan technicznych bo po co. Zenujace jest to, ze bedac na SKP znowu latal z kamerka i nagrywal to i owo.

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bananowy_Kochanek: nie wiem, nie znam kolesia, nie mialem z nim doczynienia i pewnie nigdy miec nie bede (bo gdzie i po co?)
Ja po prostu wiem jak powinno chodzić zdrowe GSI - inaczej
Ja po prostu wiem jak powinno chodzić zdrowe GSI - inaczej
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@Kaboone1: @KolorowyWielkiSwiatPolski zglosic gnoja do WKU aby go wywiezli w p---u bo tylko zatruwa zycie kazdemu.
Oo juz ustawil aby dowod osobisty badz przelew pokazac aby potwierdzic wiek
Oo juz ustawil aby dowod osobisty badz przelew pokazac aby potwierdzic wiek
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Lardor: Po ostatnich filmach swoich prawicowych wysrywach przecież widać, że on reprezentuje interesy Kremla (zresztą tak jak Korwin i jego partia).
Proponuję zgłaszać jego filmy.
Proponuję zgłaszać jego filmy.
@Lardor: Ten śmieć ludzki nawet na wojnie chce się lansować i wybijać. Niech wraca do swojego pegasusa, chociaż i to słabo mu idzie.
akselio ktorego wszystko boli po tym jak zjadl kebaba
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_1645700839NhEJwIiwkXn92h2v3iz19N.jpg
Pobierz@rafalkosnozawszenapropsie: ten nos pasuje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@Bananowy_Kochanek: Ciekawe czy Fakturki wystawia. Urząd skarbowy może już rączki zacierać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- 15
@Bananowy_Kochanek: @Bajkonur: Jak widzę, że może przyszykować wideo z całego ślubu to już sobie wyobrażam jak stoi w kościele z kamerą, para młoda sobie nakłada obrączki a ten cały czas narracja do kamery w stylu "O widzicie, tutaj już pan młody zakłada obrączkę na palec pani młodej, zaraz panna młoda założy obrączkę panu młodemu, nuda jak na każdym ślubie, może mi ktoś poradzić co się dzieje, że mam












#axeliocontent