Dawno nie byłem na tagu, bo pochłonęły mnie wieści z frontu. Chciałem się trochę odstresować i myślałem, że chociaż u kuca wszystko po staremu: żre syf, lami w gry, pierdzi w wyro i cały cykl od początku. Tymczasem Tłustelio okazał się regularną onucą. Ciekawe, kiedy ogłosi się samozwańczym przywódcą Podlaskiej Republiki Ludowej (w skrócie PRL) i poprosi o przyłączenie do obwodu kaliningradzkiego. Głupota tego cepa po prostu powala.
#axeliocontent
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@abralinc: Ciężko uciec za granicę by Polaka nie spotkać. Byłem w 2013 na Ukrainie, spotkałem masę Polaków na wioskach, którzy się cieszyli jak usłyszeli Polski. W Niemczech byłem, gdzie się człowiek nie wybrał zawsze się gdzieś Polski słyszało i tak samo w Anglii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z jego umiejętnościami to lepiej niech się do Choroszczy zgłosi i będzie miał święty spokój.
  • Odpowiedz
ALE bez polakow, nie z polskiego ogloszenia, nie w polskiej agencji


@abralinc: wiesz co ale ja takie same nastawienie maiłem jak szukałem roboty w usa i uk i dobrze na tym zawsze wychodziłem
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: Czego można się spodziewać po człowieku, który sobą reprezentuje obscenicznym zachowaniem (oczywiście nie pokazanym na yt bo niewygodne), hipokryzją i łykającym prokremlowską narrację... (którą ten ściąga od Korwina)
  • Odpowiedz
  • 3
@kexus512 tak on uważa że jak rusza pod górkę to spali sprzęgło. Więc on nie wie co to spalenie sprzęgła, wielki znawca mechaniki. Nawet na nauce jazdy uczą jak nie spalić sprzęgła
  • Odpowiedz
Ludzie jeździć nie Umieją? Ale z tym tekstem to zaszalałeś. Po dziś dzień mam bekę z tego jak jeździłeś po Wawie. Na drodze z kilkoma psami by zmienić pas hamował do zera. Xd a szczęście był to Weekend i mały ruch więc było mniejsze ryzyko wypadku. Pamiętam też jak w zimie się kopałeś ze swojej głupiej niekompetencji gdzie dawałeś gaz do oporu i dziwił się, że koła mu boksują. A Ostatnia akcja
Lardor - Ludzie jeździć nie Umieją? Ale z tym tekstem to zaszalałeś. Po dziś dzień ma...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale mu ktoś ładnie pojechał. Panie Axelku hipokryto, pamiętaj, że ty Naśladowałeś Olszańskiego i używałeś notorycznie jego tekstów. Na pewno to czytasz i już ci piszę. Na Przyszłość patrz na siebie a nie na innych bo znów wyszedłeś na hipokrytę. Pamiętaj moją pasją jest łapanie ludzi na HIPOKRYZJI! #axeliocontent
Lardor - ale mu ktoś ładnie pojechał. Panie Axelku hipokryto, pamiętaj, że ty Naślado...

źródło: comment_1646558013CbC25ZkNj4SrWeS0L567O5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GaudeMaterRedania: Szmato Plusik, jeszcze ten idiota chce to padło na żółte tablice dać. Ale na szczęście nawet nikt przeglądu nie podbije by to miało żółte. Muszę jeszcze znajomego rzeczoznawce ostrzec przed caro plusem z Białegostoku by z właścicielem nie robić żadnych interesów
  • Odpowiedz
Nie rozumiem, po cholerę #axelio trzyma w swoim parku maszynowym poloneza caro plus. MR78 jest fajny, retro i ogólnie zajebisty, ale caro plus to już j----a karykatura, tak samo jak ostatnie Zastavy 101/110/1100. To już lepiej mieć nawet Syrenę 105L z ostatniego roku produkcji.
#axeliocontent
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lament890: najgorsze w tym wszystkim jest to, ze obrywaja osoby postronne. Debilizm jest wrzucac kazdego do jednego wora. Nasi pomagaja bo widza co rzad ogolnie odwala to wola choc na chwile odpoczac od ciaglego rzucania sie do gardel.

To, ze jakies dzbany robia gnoj nie oznacza, ze wszyscy sa zli. Tak samo nie kazdy polak to zlodziej i cwaniak.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lardor: Po ostatnich filmach swoich prawicowych wysrywach przecież widać, że on reprezentuje interesy Kremla (zresztą tak jak Korwin i jego partia).

Proponuję zgłaszać jego filmy.
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: @Bajkonur: Jak widzę, że może przyszykować wideo z całego ślubu to już sobie wyobrażam jak stoi w kościele z kamerą, para młoda sobie nakłada obrączki a ten cały czas narracja do kamery w stylu "O widzicie, tutaj już pan młody zakłada obrączkę na palec pani młodej, zaraz panna młoda założy obrączkę panu młodemu, nuda jak na każdym ślubie, może mi ktoś poradzić co się dzieje, że mam
  • Odpowiedz