Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaboone1: xDDD logika Axelio:
- 23 marca nagraj filmik w którym wyśmiewa się z Konona
- 24 marca nagraj filmik w którym płacze że ludzie się z Konona śmieją
Nie ma, powtarzam: nie ma lepszego dowodu na zwichrowanie umysłowe tej ameby xD
  • Odpowiedz