Premier League rok, w rok wydają ponad miliard funtów na transfery, prawa do transmisji TV sprzedane za £4.5 miliarda, a VAR zamiast w fazie testów powinien być już oficjalnie wprowadzony tak jak ma to miejsce w innych czołowych ligach. Spektakularne błędy, które często wypaczają wynik pojawiają się w każdej kolejce i powiedziałbym nawet, że sędziom w angielskiej lidze zdarzają się nad wyraz często, dzisiaj co najmniej dwie kontrowersyjne decyzje, które zakończyły się
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 17
- 11
Guendozi wracający po wygranych derbach do domu:

- 1
chodzi Ci o pierwszy sezon nowego Bossa?
@unster: Tak i budowę składu pod nowego menadżera oraz jego wizję, chociaż chciałbym by działali szybciej, ale biorąc pod uwagę, że Arsenal to zajmie im trochę czasu. Kolejny menadżer, który jest bardziej elastyczny i lepszym motywatorem utwierdza w przekonaniu, że zespół jest za słaby i część piłkarz powinna opuścić klub oraz być zastąpiona. Powolną akcję pozbycia się szrotu zaczęli już w lecie 2017,
- 12
konto usunięte via iOS
- 8
4 bramki, powrót na 4 miejsce, czy ktoś mógł wyobrazić sobie tę niedzielę lepiej???
#arsenal
#arsenal
- 35
prowadzenie z arsenalem do przerwy
i cyk, kolejne trofeum do gabloty tottenhamu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #pilkanozna #arsenal
źródło: comment_dD7xes1Qs9eMVK54nCNOUt9Do0fEHYZR.jpg
Pobierz- 8
Komentarz usunięty przez autora
- 41
@MerryXmas super duet reszta w PL może zazdrościć poza City
- 54
@koki: Nie no, ale przecież macie Sancheza XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
- 3
@taniearbuzy: norma, kiedy w mieście są co najmniej dwa kluby i szansa na w------l od p-----w za koszulkę
- 5
@Kuba_X: No coś mi się nie wydaje, ludzie normalnie na mecz jadą w metrze w koszulkach.
Rok temu nie było żadnej specjalnej ochrony, tottenham wchodził normalnie, można było przejść między nimi, oni chodzili w koszulkach obok stadionu, nic się nie działo.
Rok temu nie było żadnej specjalnej ochrony, tottenham wchodził normalnie, można było przejść między nimi, oni chodzili w koszulkach obok stadionu, nic się nie działo.
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@gamna86: bede bo z-----l mi fpl, choc w sumie juz nie zmienialem tam nic od przerwy repr wiec chyba jednak ja bardziej z-------m moj sklad xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 9

















#mecz #arsenal
źródło: comment_UENMDZPjlg1O3FOLzfIX9apDwkzLAMxD.jpg
Pobierz