Nie wiem jak Wam, ale mi starczy upokorzeń, tag #arsenal na czarnolisto, możecie mówić, że kibic sukcesu, ale #!$%@? mam dosyć tego klubu bez charakteru, mógłbym zamknąć mordę i znieść nawet spadek do niższej ligi, ale takiego padła bez charakteru więcej nie zamierzać oglądać, pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości, niestety ale siwy swoimi poplecznikami zniszczył ten klub do cna, tfuuu. Kibicowałem im 17lat i jestem niczym w porównaniu do ludzi, którzy od
Dobrze, że to koniec. Prawda jest taka, że Wenger jest kiepskim trenerem, bo ma kiepski charakter. Miał konkretną drużyne, z która nie przegrał żadnego meczu, ale też i nie osiągnął nic w Europie i ta łatka się za nim ciągnęła do konća przygody w Arsenalu, z którego zrobił pośmiewisko i przeciętną drużynę ligi angielskiej. To już #!$%@? jak spłacali stadion i grali Senderosami wyglądało 2x lepiej. Teraz pretensje przede wszystkim do sędziów
Najgroszy sezon za kadencji Wengera. Z sezonu na sezon coraz gorzej było. Granie na stojąco, odpuszczanie meczów bo "liga Europy", piłkarze wyglądający coraz gorzej. Bellerin 2-3 lata temu był jednym z najlepszych prawychh obrońców, dzisiaj miałby problem z wyróżnienianiem się w Ekstraklasie. Wenger i tak będzie twierdził że niesprawiedliwie go zwolniono a wina leży po stronie kibiców i sędziów. Wydaje mi się że Arsene Wenger wiecej zabrał Arsenalowi niż mu dał.
#
@grucki: Powinien odejść po sezonie 13/14, wygrany FA Cup, 4 miejsce ale całkiem mocna drużyna którą latem wzmocni Sanchez - może ktoś nowy potrafiłby wykorzystać niemoc wielkich klubów w 15/16 i wygrać ligę (?). Po tym sezonie rzeczywiście już tylko ciążył AFC.
Atletico to jest taka szkoła wychowania cip, ze to szok. Simeone robi z futbolu taki rak, ze tego się nie da oglądać. Każdy płacze, każdy szczeka, każdy przedłuża od początku. Począwszy od największego raka Godina, przez Coste do lubianego przeze mnie w przeszłości Griezmanna. Gabi, Gimenez, Koke to wisienka na torcie. Drużyny Simeone to zaprzeczenie futbolu. #mecz #arsenal #pilkanozna #rage