W kontekście Emery in #arsenal jedna rzecz mnie bardzo zastanawia. Juande Ramos i Unai Emery, dwóch gości, którzy z Hiszpańskiego średniaka w 10 lat uczynili najbardziej utytułowany klub w historii Pucharu UEFA/Ligi Europy i trzeci najbardziej utytułowany klub Hiszpański po Realu i Barcelonie uchodzą w świadomości kibiców za nieudaczników i przegrywów. Dlaczego? ¯\_(ツ)_/¯
#pilkanozna
W zasadzie to 2 sezony w PSG to było nieporozumienie, mając do dyspozycji taką śmietankę w zespole. Krajowe sukcesy (i to kompletne) wobec gry w LM są marnym pocieszeniem.


@Szklanka_Mleka: W drugim sezonie zgarnął wszystko we Francji i odpadł z drużyną, która w tym miesiącu będzie grać swój 3 finał ligi mistrzów z rzędu. Ode mnie dostanie kredyt zaufania i patrzę na sezon z nim bardziej optymistycznie niż pod Artetą.
: Boję się, że to będzie kolejny przytakiwacz


@plutokomuna: Przecież dopiero teraz taki przyjdzie Gazidis pogonił Wengera właśnie dlatego, że podważał każdą jego decyzję i to Francuz miał przeważnie rację.
@Mark09: @arko123:

Emery>Arteta, to chociaż tyle ( ͡º ͜ʖ͡º)


@arko123: Też tak myślę, z jednej strony sobie nie poradził z PSG z drugiej 3 top3 z Valencią, 3 wygrane w LE i powrót do Ligi Mistrzów z Sevillą. Tutaj też będzie miał dużo spokojniejszy i łagodniejszy pod względem charakterów skład niż miał. Na pewno jest to dużo rozsądniejszy wybór od niedoświadczonego Artety i najwyraźniej
Ogólnie właśnie teraz sobie zdałem sprawę ze, arsenal wysprzedała swoich najlepszych zawodników:

- Olivier Giroud ——> Chelsea

- Alexis Sanchez ——> ManU

- Wojtek Szczesny ——-> Juve

- Alex Oxlade-Chamberlain——> Liverpool

Tyle co ogarniam, może ktoś doda jeszcze jakieś przypadki :P

Wiec raczej słabo to wyglada. Jeszcze zapomniałem ze Arsene Wenger out, ale to raczej wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #arsenal #transfery
Ogólnie właśnie teraz sobie zdałem sprawę ze, arsenal wysprzedała swoich najlepszych zawodników:


@AFa88: No ten Chamberlain szczególnie, a Sanchez grał piach cały rok kalendarzowy i ciągnie dalej to samo w Manchesterze tyle, że za 500k tygodniowo. Jedynie Szczęsnego i Giroud szkoda, ale to były ich decyzje, oba chcieli odejść.
i 50 mln na waciki.


@Azzl:
Leno za £22 mln
Seri za £25 mln
Sokratis za £18 mln
i zaczynamy sezon bez ani jednego nominalnego skrzydłowego. Będzie też ciekawie jak Ramsey odejdzie za £50 mln do Barcelony/Liverpoolu/Manchesteru Unitedi zakończą okienko na plusie, bo Perez, Jenkinson i Joel raczej już nie wrócą do klubu, odejdzie też pewnie Ospina.

skład na przyszły sezon:

------------------------------Leno---------------------------------
Bellerin-----------Sokratis---Mustafi------------Kolasinac
------------------------Xhaka--Seri-----------------------------
--------------Mkhitaryan------------------Ozil------------------
---------------------Lacazette---------Aubemayang---------