Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 54
@koki: Nie no, ale przecież macie Sancheza XD
- taniearbuzy
- solek
- konto usunięte
- konto usunięte
- KingAugust
- +7 innych
@koki: @angeldelamuerte: Sanchez #!$%@? sprzedany w idealnym momencie :D
- solek
- cargt3
- konto usunięte
- wypok_user
- konto usunięte
- +16 innych
- 13
- 3
@taniearbuzy: norma, kiedy w mieście są co najmniej dwa kluby i szansa na #!$%@? od #!$%@?ów za koszulkę
- 5
@Kuba_X: No coś mi się nie wydaje, ludzie normalnie na mecz jadą w metrze w koszulkach.
Rok temu nie było żadnej specjalnej ochrony, tottenham wchodził normalnie, można było przejść między nimi, oni chodzili w koszulkach obok stadionu, nic się nie działo.
Rok temu nie było żadnej specjalnej ochrony, tottenham wchodził normalnie, można było przejść między nimi, oni chodzili w koszulkach obok stadionu, nic się nie działo.
- konto usunięte
- konto usunięte
- kyloe
- Surykot
- vaporizer
- +3 innych
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@gamna86: bede bo #!$%@? mi fpl, choc w sumie juz nie zmienialem tam nic od przerwy repr wiec chyba jednak ja bardziej #!$%@? moj sklad xD

- 3
- misiekmr
- konto usunięte
- Happy_Aye
- konto usunięte
- SunnO
- +4 innych
- 9
Ehh...#!$%@? kury z kogutem Deanem na czele. Mam nadzieję, że tradycyjnie ogarniemy temat w drugiej połowie.
#arsenal
#arsenal
- 2
@sebbs: Hejo sportowe świry,
myślę by z kumplem udać się do Londynu 12 i 13 stycznia i obejrzeć kilka starć. Konkretnie chodzi o 12 stycznia: West Ham - Arsenal o 13:30, o 18:30 Chelsea - Newcastle i 13 stycznia Tottenham - Manchester United. Jesteśmy w stanie dostać bilety na każde z tych spotkań i nie zapłacić astronomicznych pieniędzy? Będę wdzięczny za mniej więcej widełki cen biletów jakie możemy się spodziewać i
myślę by z kumplem udać się do Londynu 12 i 13 stycznia i obejrzeć kilka starć. Konkretnie chodzi o 12 stycznia: West Ham - Arsenal o 13:30, o 18:30 Chelsea - Newcastle i 13 stycznia Tottenham - Manchester United. Jesteśmy w stanie dostać bilety na każde z tych spotkań i nie zapłacić astronomicznych pieniędzy? Będę wdzięczny za mniej więcej widełki cen biletów jakie możemy się spodziewać i
- chiinasky
- spaedesz
- Kapitan_pesymista
- konto usunięte
- Grzegiii
- +5 innych
konto usunięte via iOS
- 18
Wzorowo Son kwalifikuje się do zawieszenia przez FA. Zobaczymy co zrobią #mecz #premierleague #arsenal #tottenham
- Kapitan_pesymista
- chiinasky
- spaedesz
- Kuba_X
- Opti
- +13 innych
@Dostaje_raka_na_YouTube strims.world poszukej
konto usunięte via iOS
- 4
















#mecz #arsenal
źródło: comment_SvRW5U8eWwsSBWW27jr5NTiMCJ7M72WM.jpg
Pobierzźródło: comment_rxx97EhmubflQUXFVAFUKk6yVdh8cj66.gif
Pobierz