Witam wszystkich w ostatnim spotkaniu Arsenalu w tym sezonie. Mecz zostanie rozegrany na The Emirates przeciwko Brighton Grahama Pottera. Na trybunach będzie dzisiaj Josh Kroenke wczoraj był na London Colney i spotkał się drużyną i Artetą, zaś przed stadionem odbywają się kolejne protesty przeciwko właścicielom - KSE. Mecz odbędzie się przy 10 000 kibiców.

Jeżeli Arsenal wygra dzisiejsze spotkanie, a jednocześnie:
- Tottenham zremisuje bądź przegra z Leicester City, które dalej walczy o top4
-
Pustulka - Witam wszystkich w ostatnim spotkaniu Arsenalu w tym sezonie. Mecz zostani...

źródło: comment_1621778376eg1blh1muXdAUm7kjrBwMq.jpg

Pobierz

Czy Arsenal ukończy ten sezon na 7 miejscu?

  • TAK. 53.6% (15)
  • NIE. 46.4% (13)

Oddanych głosów: 28

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qver51: Jak gość się cieszył to mi się przypomniał Mateusz Bór jak przez pół godziny gadał o tej kamerze filmowej do której mieli się cieszyć piłkarze po zdobytych bramkach, a zapomnieli i się nie cieszyli.
  • Odpowiedz
@utede: śledzę w mniejszym bądź większym stopniu całą Premier League, inne ligi zresztą też jeżeli chodzi o plotki i ostatni rok pokazał, że on nie jest niczym innym niż bardzo atencyjną papugą kreującą się na super dziennikarza. Wiesz dlaczego jest cytowany, bo jest bardziej medialny, sami internauci mu tak napompowali ego. Nawet masz wyżej mógł retweetować oryginalne oświadczenie Daniela, ale nie, on musiał skopiować i wrzucić je sam jakby to
  • Odpowiedz
@Milanello: Jedyne informacje jakie może mieć Fabrizio Romano dotyczą Serie A i Włochów, tak jak Di Marzio, nic więcej. Natomiast jeżeli mówimy ogólnie o sky sports jako telewizji i ich dziennikarzach to jeden wielki żart. Obecnie najlepszym źródłem informacji jest lokalna prasa i dziennikarze, którzy mają kontakty w klubach oraz same drużyny im nierzadko podrzucają informacje czasami ich wykorzystując, a ten atencjusz kreuje się na super dziennikarza mającego najlepsze informacje
  • Odpowiedz
No kto by się spodziewał, że Stan Kroenke nie sprzeda klubu, a to nic innego niż zabieg PRowy nieudolnie starający się maskować podwyżki na Spotify i próbuje grać na serduszkach łatwowiernych fanów Arsenalu, że on dobry wujek chciał dać fanom reprezentację w zarządzie, złotą akcję dla fanów i "fan ownership", wszystko z miłości do klubu. Z drugiej strony patrząc jak duża ilość kupiła i dalej kupuje bajki Edu oraz Artety ani trochę
Pustulka - No kto by się spodziewał, że Stan Kroenke nie sprzeda klubu, a to nic inne...

źródło: comment_1621106516RxjFy90zjDMWCThUvSQ9Sy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nazbierało się w składzie tych ancymonów, którzy mogą opuścić klub w lecie:
- Runarsson nikt nie chce go kupić, wiec może chociaż uda się go wypożyczyć
- Ryana chcą wykupić co mnie nie dziwi, a potem będzie płacz, że nie ma miejsc dla non HG i panika pod koniec okienka, bo problem z rejestracją wszystkich
- David Luiz nie przedłuży kontraktu i odchodzi 1 Lipca
- Ceballos wraca z wypożyczenia do Madrytu
- Odegaard grał poniżej oczekiwań,
Pustulka - Nazbierało się w składzie tych ancymonów, którzy mogą opuścić klub w lecie...

źródło: comment_1621015723LVJw507ri4xPYvxRREy2y8.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: Lacazetta bym mimo wszystko zostawił, ciężko będzie o lepszą alternatywę dla niego nie wydając dużych pieniędzy, które wolałbym przeznaczyć na jakiegoś kozaka do środka pola. Elneny niech zostanie do końca kontraktu, a reszta z listy wyżej bez żalu w sumie out
  • Odpowiedz
@Gunnersaurus:

Lacazetta bym mimo wszystko zostawił, ciężko będzie o lepszą alternatywę dla niego nie wydając dużych pieniędzy,

Lacazette ma 180k na tydzień i 30 lat, powinien zostać sprzedany póki jeszcze jest coś wart i zastąpiony kimś młodszym z co najmniej o połowę mniejszą tygodniówką, chociaż taki Odsonne Édouard pewnie zgodziłby się grać za £70k lub mniej, a w zależności od źródła mówią o £17-20 mln czyli jakby to dobrze rozegrali to
  • Odpowiedz
David Luiz zadecydował o odejściu z klubu wraz z wygaśnięciem kontraktu.
źródło: już wszystkie oprócz arsenal.com, widać, że poszedł briefing prasowy

Prawdopodobny blok obronny na przyszły sezon:
RB: Aarons, Chambers, Cedric
RCB: Holding, Saliba, Chambers chyba, że nie spodoba mu się William to złożą ofertę za Andersena, który był wypożyczony z Fulham
Pustulka - David Luiz zadecydował o odejściu z klubu wraz z wygaśnięciem kontraktu.
...

źródło: comment_16210071684d57UcPzNaTodT1BxN6nXn.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotki dotyczące klubu:
- Calum Chambers otrzyma ofertę przedłużenia kontraktu
- David Raya jest potencjalnym kandydatem do zastąpienia Leno jeżeli ten opuściłby klub, Hiszpan ma status HG i £15 mln klauzulę odejścia
- Mat Ryan miał pokazać się z dobrej strony na treningach na London Colney i pracują nad tym by go wykupić z Brighton, gdzie spadł na numer 3/4
- pracują też nad nową umową dla 19 letniego Arthura Okonkwo, który może odejść za darmo
Pustulka - Plotki dotyczące klubu:
- Calum Chambers otrzyma ofertę przedłużenia kont...

źródło: comment_1620991694vWcAjVtg2otsUZWgklVx7s.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6 punktów z Chelsea, 4 z United [...] 1 Burnley, 0 z Vilą, Evertonem i Wilkami.

Martin Ødegaard gra poniżej oczekiwań i za wolno, nie powinien zostać wypożyczony, wolę Buendię, który odciąży również Sakę.

Arsenal skontaktował się Ryanem Bertrandem i jest dla nich realną opcją jeżeli uda im się pogonić Kolasinaca.
źródło: tier 3
Pustulka - 6 punktów z Chelsea, 4 z United [...] 1 Burnley, 0 z Vilą, Evertonem i Wil...

źródło: comment_1620855234baw54UoNZvpr9xbhTeqzNj.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ElToro
Już większy sens jest ogrywanie młodych w Pucharze Myszki Miki(Carabao Cup).Istnieje większe prawdopodobieństwo że trafi się na lepszy zespół niż, drużyny z Europy Wschodniej(i to te nie najmocniejsze).
  • Odpowiedz
A nie ma opcji, żeby już 8. miejsce dawało Ligę Konferencji? Nawet jak Man Utd wygra Ligę Europy?


@ElToro: Nie, max 7 drużyn w europejskich pucharach z Premier League.

Wygranie takich rozgrywek(na chwilę obecną) nic nie daje, więc granie dla samego grania nie ma sensu


@rybazryzem85: Daje punkty do rankingu UEFA, które klubowi są bardzo potrzebne od sezonu 2024/2025 z uwagi na zmieniony system kwalifikacji i 2 dodatkowe
  • Odpowiedz
bardzo ładnie się broni Arsenal w sumie przez ostatnie 15 minut to nie dopusciło Chelsea do bardziej niebezpiecznego ataku, taktyka podobna do Mourinho w swoich złotych sezonach i wcale bym się nie zdziwił gdyby na 0:1 się to skończyło #mecz #chelsea #arsenal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach