#linux #archlinux
Mireczki, pytanie do posiadanie radeonów i pingiwna. Używacie otwartych czy zamkniętych sterowników ?
Na debianie mam zamkmnięte i ~300fps w hl2, ~70 fps w left4dead2, cs 1.6 czy open arena zawsze tak samo. Mam kernel 3.11.6 DPM działa nie najgorzej, temperatura 50-60 stopni niezależnie od tego co robię natomiast przy catalyst było to 30-40 stopni. Przy left 4 dead 2 temperatura skoczyła do 77. Wszystko na
Mireczki, pytanie do posiadanie radeonów i pingiwna. Używacie otwartych czy zamkniętych sterowników ?
Na debianie mam zamkmnięte i ~300fps w hl2, ~70 fps w left4dead2, cs 1.6 czy open arena zawsze tak samo. Mam kernel 3.11.6 DPM działa nie najgorzej, temperatura 50-60 stopni niezależnie od tego co robię natomiast przy catalyst było to 30-40 stopni. Przy left 4 dead 2 temperatura skoczyła do 77. Wszystko na












źródło: comment_yzQImqgspYzTg0bFvS7SXdAa3mvCDeqb.jpg
Pobierz