Gdyby ktoś miał problem z uruchomieniem Apex-a przez pętle "weryfikowania plików gry" spróbujcie tego:
1. Zamykamy Origin, sprawdzamy w menedżerze zadań czy nie ma uruchomionych procesów Origin.exe i OriginWebHelperService.exe (jeśli są, to wymuszamy zamknięcie).
2. Naciskamy Windows+R, następnie wpisujemy %ProgramData%/Origin
3. Wchodzimy do folderu LocalContent i usuwamy zawartość folderu Apex
4. Ponownie Windows+R i wpisujemy %AppData%, następnie Origin i usuwamy dwa najnowsze pliki czyli local.xml i local_(tu prawdopodobnie ciąg liczb indywidualny dla
PiotruTV - Gdyby ktoś miał problem z uruchomieniem Apex-a przez pętle "weryfikowania ...

źródło: comment_166007344090LfUuHDqArHWs2sbMvOrD.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taju: a bierz do czego tam chcesz. Caustic, mirage i wattson to najbardziej znienawidzone przeze mnie legendy, ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
Patem gram praktycznie najdłużej i mam na tej postaci najwięcej killi i dopiero teraz udało mi się odblokować odznakę4kile poniżej 20s Aczkolwiek nie powiem po prostu fart, tak jak większość clipów które tutaj wrzucam xD

#apexlegends #gry
CreativePL - Patem gram praktycznie najdłużej i mam na tej postaci najwięcej killi i ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EA to jest absurd. Dostałem zawieszenie konta za "nienawistne zachowania" na 7 dni. Powód? Napisałem do gościa co wyzywał i trollował "toxic pidor" w grze Apex. Dostałem bana na całe konto Origin na gry multiplayer. To jest paranoja, gość psuje gre innym i tylko czeka, aż ktoś w złości mu coś odpiszę i to ja bana wyłapuje. Mi się nie chciało nawet marnować na niego czas, żeby go zgłosić.

Dobra, rozumiem, złamałem
M.....2 - EA to jest absurd. Dostałem zawieszenie konta za "nienawistne zachowania" n...

źródło: comment_1657570181Qq8NeM3obBtNtvAlULmmcH.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Md12: jak odpalisz po raz pierwszy gierkę to bodajże będzie chciało żebyś się zalogował na konto origin, jak masz bana to nie wiem czy będziesz mógł grać, ale warto spróbować i na przyszłość grać tylko na steamie bo tam nic takiego się nie dzieje co opisałeś w poście
  • Odpowiedz
Wielu ludzi pyta się mnie CreativePL jak to jest grać z typem który puszuje i ginie ( @kontra ) ? Odpowiedź jest prosta, wystarczy umieć clutchować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zapraszam oczywiście do subskrypcji, łapkowania, komentowania i coś tam jeszcze

#apexlegends #gry
CreativePL - Wielu ludzi pyta się mnie CreativePL jak to jest grać z typem który pusz...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ralphs: ale to prawda że pady są op na blisko z jednego prostego powodu, na myszce ludzki czas reakcji zawsze powoduje że część strzałów missujesz, na padzie aimassist zaczyna trackować w lewo/prawo bez żadnego opóźnienia, stąd tyle oneclipów od padowców ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poza tym to wiadomo że MnK lepsze w każdym innym aspekcie, w ogóle łączenie lobby przez crossplay to jakaś totalna patologia
  • Odpowiedz
  • 0
@ufieoy Ja nie twierdzę, że nie. Niemniej Apex jest zdecydowanie lepiej zbalansowany w kwestii pady v MnK niż CoD. Świetnie ilustruje to scena pro czy też aktualny leaderboard. W warzone był jeden gracz na myszce dotrzymujący kroku padowcom w wagersach na hajs. A scena pro zdominowana przez kontrolery.
  • Odpowiedz