Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 2
Gdyby ktoś miał problem z uruchomieniem Apex-a przez pętle "weryfikowania plików gry" spróbujcie tego:
1. Zamykamy Origin, sprawdzamy w menedżerze zadań czy nie ma uruchomionych procesów Origin.exe i OriginWebHelperService.exe (jeśli są, to wymuszamy zamknięcie).
2. Naciskamy Windows+R, następnie wpisujemy %ProgramData%/Origin
3. Wchodzimy do folderu LocalContent i usuwamy zawartość folderu Apex
4. Ponownie Windows+R i wpisujemy %AppData%, następnie Origin i usuwamy dwa najnowsze pliki czyli local.xml i local_(tu prawdopodobnie ciąg liczb indywidualny dla
1. Zamykamy Origin, sprawdzamy w menedżerze zadań czy nie ma uruchomionych procesów Origin.exe i OriginWebHelperService.exe (jeśli są, to wymuszamy zamknięcie).
2. Naciskamy Windows+R, następnie wpisujemy %ProgramData%/Origin
3. Wchodzimy do folderu LocalContent i usuwamy zawartość folderu Apex
4. Ponownie Windows+R i wpisujemy %AppData%, następnie Origin i usuwamy dwa najnowsze pliki czyli local.xml i local_(tu prawdopodobnie ciąg liczb indywidualny dla
źródło: comment_166007344090LfUuHDqArHWs2sbMvOrD.jpg
Pobierz- 1
@PiotruTV: zadzialalo, dziekuje
@KolegaPatryk: https://www.dexerto.com/apex-legends/all-legend-buffs-nerfs-in-apex-legends-season-14-update-valkyrie-newcastle-more-1896761/
W skrócie, najbardziej po tyłku dostała Valkiria co mnie nie dziwi.
W skrócie, najbardziej po tyłku dostała Valkiria co mnie nie dziwi.
- 0
nowy update pobrany, ale za kazdym razem po kliknieciu play - verifying game files... wtf
#apexlegends
#apexlegends
- 2
@QUANTUM-DICK: Tak
Chyba najlepsza gra jaka mieliśmy. Razem gramy od sezonu 0, ale nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek taki DMG wpadł.
#apexlegends
#apexlegends
źródło: comment_1658733916XqDxJYQqp9qBkykoGh599m.jpg
Pobierz@CreativePL: jaki jest Twój rekord dmg?
- 1
@Kocurovsky: 2519
Patem gram praktycznie najdłużej i mam na tej postaci najwięcej killi i dopiero teraz udało mi się odblokować odznakę4kile poniżej 20s Aczkolwiek nie powiem po prostu fart, tak jak większość clipów które tutaj wrzucam xD
#apexlegends #gry
#apexlegends #gry

@lenythenub: match forgivnes...
- 0
@lenythenub: noo octane taki dobry
- 1
- 1
@janushek: Faktycznie Goku. Wszystkie nawiązania z tego eventu:
źródło: comment_16584094394qypGeq3U8tNL1hDGDOsHU.jpg
Pobierz- 0
@Theos: Znaczy to tylko recolor oryginalnego skina, ale szkoda że nie zrobili z niego Trunksa, tylko poszli w Goku.
źródło: comment_16584105845W4BiEwbnRvkUPUE5KHaUg.jpg
PobierzDa się na originowej wersji zmienić fov na 120 ? Można za to spaść z rowerka za grzebanie w configu ?
#apexlegends
#apexlegends
W takich FPSach jak #apexlegends podstawą jest zgrany i współpracujący ze sobą team( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródło: comment_1658386881HuB5g5lcuksx0XA6xXq6O1.jpg
PobierzTeż chciałabym być takim pro playerem, aż 7 asyst wbić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Jedna z moich najlepszych gierek w #apexlegends ever prawie PB DGM, a pan @kontra prawie PB killi(co z-----ł to jego xD)
#gry
#gry

EA to jest absurd. Dostałem zawieszenie konta za "nienawistne zachowania" na 7 dni. Powód? Napisałem do gościa co wyzywał i trollował "toxic pidor" w grze Apex. Dostałem bana na całe konto Origin na gry multiplayer. To jest paranoja, gość psuje gre innym i tylko czeka, aż ktoś w złości mu coś odpiszę i to ja bana wyłapuje. Mi się nie chciało nawet marnować na niego czas, żeby go zgłosić.
Dobra, rozumiem, złamałem
Dobra, rozumiem, złamałem
źródło: comment_1657570181Qq8NeM3obBtNtvAlULmmcH.jpg
Pobierz@Md12: jak odpalisz po raz pierwszy gierkę to bodajże będzie chciało żebyś się zalogował na konto origin, jak masz bana to nie wiem czy będziesz mógł grać, ale warto spróbować i na przyszłość grać tylko na steamie bo tam nic takiego się nie dzieje co opisałeś w poście
zawsze mutuj chat i tyle w temacie
@Md12:
@Md12:
Wielu ludzi pyta się mnie CreativePL kiedy wreszcie wypuścisz jakiś dłuższy film a nie tylko minutowe akcje? Prosiliście więc macie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo przyjemna giereczka z panem @unstyle
#apexlegends #gry #youtube
#apexlegends #gry #youtube

- 1
@CreativePL: dzięki za pamięć o mnie :D już się biorę za oglądanie :)
Wielu ludzi pyta się mnie CreativePL jak to jest grać z typem który puszuje i ginie ( @kontra ) ? Odpowiedź jest prosta, wystarczy umieć clutchować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam oczywiście do subskrypcji, łapkowania, komentowania i coś tam jeszcze
#apexlegends #gry
Zapraszam oczywiście do subskrypcji, łapkowania, komentowania i coś tam jeszcze
#apexlegends #gry

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Ralphs: ale to prawda że pady są op na blisko z jednego prostego powodu, na myszce ludzki czas reakcji zawsze powoduje że część strzałów missujesz, na padzie aimassist zaczyna trackować w lewo/prawo bez żadnego opóźnienia, stąd tyle oneclipów od padowców ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poza tym to wiadomo że MnK lepsze w każdym innym aspekcie, w ogóle łączenie lobby przez crossplay to jakaś totalna patologia
@ufieoy Ja nie twierdzę, że nie. Niemniej Apex jest zdecydowanie lepiej zbalansowany w kwestii pady v MnK niż CoD. Świetnie ilustruje to scena pro czy też aktualny leaderboard. W warzone był jeden gracz na myszce dotrzymujący kroku padowcom w wagersach na hajs. A scena pro zdominowana przez kontrolery.



















#apexlegends