Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@lunga: bo aktualizacje miui wychodza niezaleznie od aktualizacji androida dla danych urzadzen.
Flagowce zazwyczaj dostaja nowsza wersje androida szybciej, stad mi9 ma juz A10, a redmiaki musza swoje poczekac.
Xiaomi w------o z milionem modeli i sami sie gubia w tej fragmentacji.
Poza tym, tylko szaleniec by sie pchal w updaty systemu od xiaomi, bez przeczekania pierwszej wersji ¯\_(ツ)_/¯
Flagowce zazwyczaj dostaja nowsza wersje androida szybciej, stad mi9 ma juz A10, a redmiaki musza swoje poczekac.
Xiaomi w------o z milionem modeli i sami sie gubia w tej fragmentacji.
Poza tym, tylko szaleniec by sie pchal w updaty systemu od xiaomi, bez przeczekania pierwszej wersji ¯\_(ツ)_/¯
- 0
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 0
Jak u was z baterią? Na wyłączonym przyznam że jest extra 2% przez noc zwykle ale na włączonym ekranie.... jest tragedia, max 3h korzystania, ten amoled ssie baterię jakby zasilał całą stacje kosmiczną. Jestem trochę zawiedziony bo 3h korzystania to jednak dużo za mało jak dla mnie.
Mam #mi9tpro ale #mi9t niech też się wypowiedzą.
#xiaomi #bateria #amoled #android
Mam #mi9tpro ale #mi9t niech też się wypowiedzą.
#xiaomi #bateria #amoled #android
@kurtluscas: czy wygodnie to kwestia indywidualna. Czy może zastąpić czytnik? Moim zdaniem nie, technologia E-Ink to zupełnie co innego niż standardowe ekrany. Bez porównania jeśli chodzi o czytanie.
@QuaLiTy132: @kurtluscas: dokładnie mam i typowy czytnik i Note z amoledem (który mały nie jest jeśli chodzi o rozmiary 6,8") i nie ma porównania do typowego czytnika
To jest normalne w Oneplus 5 albo może ogólnie w telefonach z ekranami amoled, że podczas przewijania obrazków grubszego tekstu na ciemnym to, widać takie lekkie smugi? Jakbym dotykał w tamtym miejscu mocno palcem albo to co się przewija rozmazywalo się. Takie coś zauważyłem narazie tylko podczas przewijania czy czegoś na ciemnym tle
#oneplus #oneplus5 #amoled #smartfon #it #pytanie
#oneplus #oneplus5 #amoled #smartfon #it #pytanie
- 1
@423frewq4f23: przy niskiej jasności to normalne
@xGogi: Niestety tak. Przed chwilą sprawdzałem. Bardzo niska jasność, ciemny motyw, biały tekst i smużenie gwarantowane. Podobnie np. podczas przesuwania materiałów jak chociażby zdjęcia w aplikacjach. Do tego dochodzi niezrozumiale niska gamma przy niskich jasnościach, która nijak ma się ze standardami przyjętymi podczas kalibracji ekranów. W rezultacie mamy mało kontrastowy, nieco „mleczny” obraz. Szkoda. Przy wyższych jasnościach od powiedzmy 15% w skali nie mam zastrzeżeń.
#aliexpress #xiaomi #miband4 #amoled #zakupyzchin #chinskiecuda
Inteligentna bransoletka Xiaomi Mi Band 4 wersja Globalna
link: Mi Band 4
Cena: 40,19$
✈ czas oczekiwania: 2 tygodnie
Inteligentna bransoletka Xiaomi Mi Band 4 wersja Globalna
link: Mi Band 4
Cena: 40,19$
✈ czas oczekiwania: 2 tygodnie
źródło: comment_WjOJbyO1h7i7NhtXomm0uENeCNgFofG4.jpg
Pobierz- 2
- 1
@Prostozchin: Zawsze nie publikuje w twoim a to już znaczny postęp :)
Mireczki z #cebulaonline,
Ani w domu ani w biurze nie mam klimatyzacji i do tej pory korzystałem z wiatraczków Xiaomi zasilanych USB. Spełniały one swoje zadanie jednak, gdy jeden się spalił postanowiłem coś dokupić, aby powiększyć zestaw i nie katować drugiego. Wybór padł na Xiaomi Jordan&Judy 2 in 1 ,tym razem szukałem czegoś większego z regulacją obrotów i bardziej mobilnego, ponieważ do wcześniej używanego musiałem ze sobą mieć zawsze
źródło: comment_2xC7qKjS8Asfw6efRX3aHccggSl97gcW.jpg
PobierzLINK - Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi #redmi #airdots za $20.72
@cebula_online: ktoś miał z nimi styczność?
stare poczciwe xiaomi hybrid kończą swój żywot i czegoś bezprzewodowego może bym w końcu spróbował
- 0
Jezeli ze screen shota wytne kawaek ekranu ktory jest wypalony i reszte zostawie na noc z białym tłem to jestem w stanie "dopalic" ten p--------y amoledowy ekran tak żeby nie było widac tych placków? Zaraz rozwale ten telefon, dalem prawie 3k za emejzing ekran ktory sie z----ł po 3 miesiacach xD.
#pytanie #samsung #amoled #kiciochpyta
#pytanie #samsung #amoled #kiciochpyta
- 0
@Maelstrom94:
Zgodnie z instrukcją obsługi, należy wyłączyć ekran dotykowy, gdy urządzenie nie jest używane. Jednocześnie w instrukcji wskazano, że pozostawienie ekranu dotykowego w stanie bezczynności na długi czas może doprowadzić do wystąpienia powidoku (wypalenia ekranu) lub smużenia. Zgodnie z punktem 5 karty gwarancyjnej, gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwego, niezgodnego z instrukcją obsługi, korzystania z produktu. Stąd wypalenie ekranu nie może być traktowane jako wada smartfonu objęta
- 0
@Madio418: s9 na pie wypalają sie jak p------e przez tryb nocny
Mam #oneplus6 ale pytanie w sumie o każdy Amoled. Jak myślicie opłaca się włączać czarny motyw dla ekranu i całego systemu ? Ma to jakiś realne przełożenie na oszczędzanie baterii ?
#oneplus #xiaomi #android #amoled #bateriaandroid #bojowkaandroid #samsung
#oneplus #xiaomi #android #amoled #bateriaandroid #bojowkaandroid #samsung
źródło: comment_8eU9uGYxHxNrX41vFRS5Bd0ceUAaGkHU.jpg
Pobierz@tadocrostu: teoretycznie powinno mieć, ponieważ czarne tło oznacza, że piksele nie świecą, więc nie pobierają energii. Jak jest w praktyce? Ponoć mała różnica. Ja od początku mam czarny motyw, bardziej mi się podoba. :)
@tadocrostu: sprawdź i podaj wyniki
- 0
@Szyn44 no właśnie mam w Tmobile a oni posługują się Regeneris
@tenbatonik: Słyszałem, że lepiej reklamować z tytułu rękojmi. Jeżeli chodzi o nieprzyjmowanie tych wypalonych ekranów z tytułu gwarancji to niby teraz już bardzo rzadko odrzucają tego typu rzeczy.
@davidoff_03: Zauwaz, ze sporo nowych technologii jest wdrazanych bez wiedzy o ich dlugodystansowym efekcie. Nie chodzi mi tutaj tylko o jakosc sprzetu, ale tez zdrowotne. Moze sie okazac, ze ekrany AMOLED powoduja uszkodzenia czopkow i slepote ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Aquafresz na szczęście beka bo kwalifikuje sie do wymiany ekranu. xd
- 1
@Copperhead: tak sie dzieje jak jest ustawiony statyczny obraz z maksymalnym podświetleniem
- 0
@rabbitat zbyt wysoka jasność ekranu i wyświetlanie przez długo czas jednej i tej samej treści. Najczęściej wypaleniu ulega pasek stanu, dolne przyciski funkcyjne no i często jak ktoś jeździ na nawigacji to ikony nawigacji. Najlepiej unikać maksymalnego podświetlenia to powinno wystarczyć. Mam jeszcze gdzieś zdjęcie wypalonego amoleda w s6 edge od youtube
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@709009 uroki amoleda. Od kiedy pamiętam tak się dzieje
- 0
@709009: Kurczę, myślałem nad zakupem S7/S8, ale martwi mnie to, szczególnie, że planowałem używać też nawigacji. Co dokładnie Ci się wypaliło? Nie używasz czasem telefonu na max. jasności?
Note 4 to stara generacja ekranów, jeszcze mogło się to łatwo dziać, ale w S7 nie powinno być tak prosto wypalić.
Note 4 to stara generacja ekranów, jeszcze mogło się to łatwo dziać, ale w S7 nie powinno być tak prosto wypalić.
- 4
Znowu nie zadziałał mi budzik w #samsung Galaxy S5, więc szukam nowego telefonu w cenie ok. 1000 zł +-200zł.
Wymagania:
- lepsza bateria niż w S5
- ekran ~5.2" FullHD
- Dual SIM
Wymagania:
- lepsza bateria niż w S5
- ekran ~5.2" FullHD
- Dual SIM
- 14
- 4
@ziobro2: Prawobrzeże to jeszcze Szczecin? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A serio to jeśli dałbym Prawobrzeże to ta mapa była co najmniej nie czytelna.
A serio to jeśli dałbym Prawobrzeże to ta mapa była co najmniej nie czytelna.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@maniel: ale znowu mediatek
PS. Ma matrycę chyba tą samą do mi4c. Robiłby tak samo dobre zdjęcia?
PS. Ma matrycę chyba tą samą do mi4c. Robiłby tak samo dobre zdjęcia?
- 0
@jakis_randomowy_ciag_znakow: Jak wypadają zdjęcia z R3P w porównaniu do SGS2?
0
Pandora nowa seria telefonów iNew z 5,5-calowym ekranem AMOLED

Według informacji dostępnych w sieci telefon ma mieć bardzo dobrą specyfikację, zbliżoną do Oppo R9. Porównanie do Oppo zobowiązuje i chyba się nie powinniśmy zawieść.
z- 0
- #
- #
- #
- #



































Przesiadłem się z dwuletniego Samgunga J3 2017 na #mi9t z ekranem #amoled i coś mi tu nie pasuje. Naczytałem się już tutaj, że na minimalnej jasności pojawia się smużenie. Najbardziej jest to widoczne na mikroblogu, w trybie nocnym co jest cholernie niekomfortowe. Ale dobra, to bym przeżył, gorsza rzecz, że jak patrzę na ekran, to mam jakieś dziwne wrażenie które ciężko, cholera, opisać. Coś jakby ekran wyświetlał
https://m.oleole.pl/telefony-komorkowe/oneplus-smartfon-7t-8-128gb-frost-silver-oneplus.bhtml