Wpis z mikrobloga

#aliexpress #xiaomi #miband4 #amoled #zakupyzchin #chinskiecuda
Inteligentna bransoletka Xiaomi Mi Band 4 wersja Globalna

link: Mi Band 4
Cena: 40,19$
✈ czas oczekiwania: 2 tygodnie
ocena: 6/6

Niedawno była premiera mi band 4. Wstrzymałam sie z recenzją do pierwszego ładowania. Myślę że przez ten czas dość dobrze się z nim obeznałam.
Opaska przez cały dzień służy mi jako zegarek, ma fajny design. Dodatkowo można zmieniać wygląd poprzez wymiane bransoletki na silikonową (którą też dostajemy w zestawie) czy metalową. Na ali są w przystępnej cenie.

⏰ Mi band ma kolorowy wyświetlacz 0,95" AMOLED. Przez aplikację możemy wybrać wygląd wyświetlacza.
Aplikacja MiFit jest w języku polskim. Pobiera się ja wczytując kod QR z opakowania.
Na głównym panelu wyświetla się nam godzina, data i liczba kroków. Kroki naliczane są cały czas.
Jednak jest możliwość liczenia kroków przy innej aktywności fizycznej, m.in. pływanie, bieganie,spacerowanie czy jazda na rowerze ♀⛹♀♂♀ a swoje osiągnięcie jeśli chcemy możemy opublikować np na Facebook'u.
Towarzyszył mi w drodze na Morskie Oko, wibracją informował o każdym przebytym kilometrze, a w drodze powrotnej, dodatkowo informował mnie ile kilometrów zostało do celu. Dzięki sygnałowi GPS zapamiętał trasę.

Wskazuje tętno, co jest dość ważne dla osób, które trenują bądź chcą zacząć. ;) Istotą efektywnego spalania tkanki tłuszczowej jest utrzymanie odpowiedniego tętna, tu możemy kontrolować czy czasem nie potrzebnie ćwiczymy zbyt intensywnie bądź w drugą stronę. Sprawdzałam ze zwykłym cisnieniomierzem i pomiar jest dość wiarygodny.

Opaska nie koniecznie jest tylko dla osób, które uprawiają sport. Ma bardzo fajne funkcje, które przydadzą się każdemu.

otrzymujemy powiadomienia jeśli ktoś do nas dzwoni. (dla mnie super, ze względu na małe dziecko mam telefon wyciszony)
Bransoletka wibruje cały czas podczas dzwonienia telefonu. Można wyłączyć wibracje poprzez dotknięcie ekranu bransoletki, co nie spowoduje rozłączenia połączenia. Nie wyświetla się nam numer, ale nie wiem czy nie jest to zależne od tego gdzie mamy zapisane kontakty czy w telefonie czy na karcie SIM. Jam na karcie SIM. Gdy nie odbiorę dostaję sms'a, w którym już widzę na opasce numer.
Uważam, że jest to bardzo fajna opcja, po ostatniej przykrej sytuacji jaka wydarzyła się w moim życiu, mężowi również zamówiłam bransoletkę.

Możemy odczytać sms'a. Dodatkowo w aplikacji ustawiłam, że chce otrzymywać powiadomienia z Facebooka i Messengera. Podoba mi się, że od razu wyświetla się treść wpisu. Jest to dla mnie wygodne. Gdy jestem zajęta mogę sprawdzić kto pisał i co. I gdy nie jest to istotna sprawa nie odrywam się od zajęcia. Jeśli nie zdążymy odczytać wiadomości, ostatnie powiadomienie odczytamy w zakładce Notifications.

☀⛈❄ możemy sprawdzić pogodę na obecną chwilę i na 3 kolejne dni

Lokalizator telefonu, gdy nam się zawieruszy z opaski włączamy głośny alarm na telefonie co ułatwi nam odnalezienie go.

⏳w zakładce inne można włączyć, alarm, czasomierz, stoper.

po przesunięciu palcem po ekranie w lewo można zarządzać włączoną już na telefonie muzyką. Dotyczy to też kawałków na YT.

można ustawić odblokowywanie się telefonu gdy opaska znajdzie się w pobliżu

Wydaje mi się że wymieniłam te najistotniejsze opcje :)
Jednak najważniejsze zostawiłam na sam koniec - BATERIA
Sprzedawca zapewnia, że wytrzyma 20 dni w czasie czuwania. Jednak rzeczywisty czas zależny jest od tego jak używamy mi banda.
U mnie przy dość intensywnym użytkowaniu, bateria wytrzymała 10 dni. Jak dla mnie wynik zadawalający. Ładowanie nie jest częste na czym bardzo mi zależało.
Polecam, ja jestem zadowolona :)

--------------
w zestawie:
Opaskę z mi bandem + opaskę wymienną + ładowarkę + instrukcję + dwie folie ochronne, które od razu wyrzuciłam (nie trzymały się ekranu) więc warto dokupić sobie szybkę ;)
aliexpress_ - #aliexpress #XIAOMI #MiBand4 #Amoled #zakupyzchin #chinskiecuda
Inteli...

źródło: comment_WjOJbyO1h7i7NhtXomm0uENeCNgFofG4.jpg

Pobierz
  • 11