A więc to ty

teraz się zaczynam bać :P

Ja mam konta w wielu miejscach w internetach, pod wieloma imionami, jam jest Legion :P
jakoś wielce aktywny w sprawach youtbowych to tutaj nie jestem
  • Odpowiedz
Nowości z TheCompany.pl

Whizz [język w grze: ANGIELSKI]

Lista zmian [2017-11-11]
+ zaktualizowano silnik exekowy z wersji v2.5 do v2.6
K.....y - Nowości z TheCompany.pl

Whizz [język w grze: ANGIELSKI]

Lista zmian [...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowości z TheCompany.pl

Uprzejmie zawiadamiamy, że zaktualizowanych zostało 153 exeków v2.6 (wyłącznie gry, bez dem i programów).


Zmiany są kosmetyczne tj.:

+ dodano informację o sposobie dokonania dotacji na rzecz TC. Ci co nas lubią wystarczy, że klikną w TCW na link i mogą dokonać transakcji w wygodny sposób przez PayPal.
K.....y - Nowości z TheCompany.pl

 Uprzejmie zawiadamiamy, że zaktualizowanych zost...

źródło: comment_5Omw3pjpOYsYNGvBMC3HnPwABEF9LHvC.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aby obserwować/czarnolistować zbliżające się wydarzenia retro - użyj tego tagu: #imprezyretro

18.11:
- Koszalin Retro Games Show 2017 [wystawa, prelekcje, turnieje] #koszalin http://retro-show.pl/
- Retrosfera Komputery i Konsole Minionej Epoki [wystawa, turnieje] #brzeg https://www.facebook.com/events/1989132584688134/
- Silesian Amiga Classic Party vol.34 [Amiga] #siemianowiceslaskie http://sacp.ppa.pl/
K.....s - Aby obserwować/czarnolistować zbliżające się wydarzenia retro - użyj tego t...

źródło: comment_CrfoX1loZlsgeok047R8UHaLBORdTHcq.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby ktoś chciał się pobawić w #pixelart a nie stać go na ProMotion to polecam Grafx2 - multiplatformowy edytor graficzny, który wbrew pozorom dysponuje masą funkcji i opcji. Obsługuje wiele formatów, pozwala tworzyć także animacje. Wzorowany jest na amigowym DeluxePaint

http://pulkomandy.tk/projects/GrafX2

#grafx2 #grafikakomputerowa #grafika #amiga #atari #retrocomputing #ciekawostki
xandra - Gdyby ktoś chciał się pobawić w #pixelart a nie stać go na ProMotion to pole...

źródło: comment_Qd5CUWYqEkAoIN7V2NW2BICc8FTL0XMQ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już 1000 osób dołączyło do naszej grupy na facebooku - Polska scena retro. :)
https://facebook.com/groups/polskascenaretro/

I gdzie są ci hejterzy co wieszczyli porażkę i śmiali się ze mnie, że to poroniony pomysł? A my idziemy do przodu i będziemy rozwijać grupę jak i kanał na YouTube Retro archiwizacja. I zachęcam do dołączenia do grupy jak i zasubskrybowania kanału. A hejterów żegnam. Nie chcemy was. Psujecie atmosferę i powietrze.

#retrocomputing #
A.....o - Już 1000 osób dołączyło do naszej grupy na facebooku - Polska scena retro. ...

źródło: comment_FIfyQOaL4Vbp94f21cnE14CFwr2IYicn.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema! Słuchajcie, szukam dema na Amigę które sam bardzo słabo pamiętam. Kiedyś na MTV był taki program który jak się zaczynał to było intro w którym różne głosy mówiły w różnych językach "one, two, three; uno, dos, tres(...)" i tak dalej. W demie którego szukam było to samo tylko zsamplowane. Wiem że to mało informacji ale może ktoś coś ...

#amiga #amiga500 #commodore #mtv
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LostHighway: ja wiem, że jest losowanie, ale czy dałoby się to jakoś tak załatwić, żebym to ja wygrał? Jestem samotnym ojcem i nie mam pieniążków żeby małemu kupić komputer. Brajanek ciągle pyta ze łzami w oczach "Tatusiu kiedy kupisz mi komputer?". I co ja mam mu powiedzieć? No przecież dziecku nie odmówię. Mam nadzieję, że Pan to zrozumie i jakoś się dogadamy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz