Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
- 19
- 10
- 24
@robsosl: E34 jest najlepszą piątą serią jaka kiedykolwiek wyszła, uwielbiam ją
- 14
- 12
- 9
- 10
- 9
- 14
- 14
- 23
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 9
Owocowa herbatka w kubeczku i owocowa tabaczka w nosku i od razu się przyjemniej pracuje (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Pyk!
#tabaka #wykopsnuffersclub #alpina
#tabaka #wykopsnuffersclub #alpina
źródło: comment_oTNaWmPRhUQWP2E6Hd02V4fE6vd25q1k.jpg
Pobierz@Tosh: jbr leciutka mięta, mi przypomina smak różowej gumy orbit xd A slon to mocarz, giga chad wśród Tabak, jedna z najmocniejszych
- 1
@rwski: Niektórzy na tagu piszą że 10g pudełeczko tabaki wystarcza im zaledwie na dwa dni bez żadnych skutków ubocznych, podczas gdy ja takie pudełko męczę nawet i 3 miesiące. Red Bulla zakupionego przed świętami mam do tej pory, ale to dla tego że ostatnio nabyłem właśnie Alpinę ze zdjęcia oraz Packarda.
Niestety, wciągając tabakę w niewielkich ilościach kilka razy dziennie dość szybko nabawiłem się nieprzyjemnych skutków ubocznych w postaci ciągle
Niestety, wciągając tabakę w niewielkich ilościach kilka razy dziennie dość szybko nabawiłem się nieprzyjemnych skutków ubocznych w postaci ciągle
- 17
- 6
- 2
- 30
@Sm3rf1k: no dobrze, może ktoś klepał, ale patrząc na ceny części mała szansa
Komentarz usunięty przez autora
- 7
- 2
- 3
- 7
- 10
- 2
- 4













źródło: comment_iGMh5uI76LjbxnADP5mUL3L3vtke6YQj.jpg
Pobierzźródło: comment_rZCqiTICDi6t3P59wICjtqDfRgMiLtsT.jpg
Pobierz( ͡º ͜ʖ͡º)