via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tosh: jbr leciutka mięta, mi przypomina smak różowej gumy orbit xd A slon to mocarz, giga chad wśród Tabak, jedna z najmocniejszych
  • Odpowiedz
@rwski: Niektórzy na tagu piszą że 10g pudełeczko tabaki wystarcza im zaledwie na dwa dni bez żadnych skutków ubocznych, podczas gdy ja takie pudełko męczę nawet i 3 miesiące. Red Bulla zakupionego przed świętami mam do tej pory, ale to dla tego że ostatnio nabyłem właśnie Alpinę ze zdjęcia oraz Packarda.

Niestety, wciągając tabakę w niewielkich ilościach kilka razy dziennie dość szybko nabawiłem się nieprzyjemnych skutków ubocznych w postaci ciągle
  • Odpowiedz