#muzyka #synthpop #newwave #aha #80s #norwegia #klasykmuzyczny #lifelikejukebox
19 października 1984 r. norweska grupa a-ha wydała (po raz pierwszy, tylko w Europie) singiel z piosenką "Take On Me". Rok później nowa wersja tego utworu trafiła na pierwsze miejsca list przebojów w wielu krajach świata (m.in. w Australii, Kanadzie, Niemczech, Włoszech, Polsce i USA).
O piosence: https://www.youtube.com/watch?v=kBfkXJVOvwU
19 października 1984 r. norweska grupa a-ha wydała (po raz pierwszy, tylko w Europie) singiel z piosenką "Take On Me". Rok później nowa wersja tego utworu trafiła na pierwsze miejsca list przebojów w wielu krajach świata (m.in. w Australii, Kanadzie, Niemczech, Włoszech, Polsce i USA).
O piosence: https://www.youtube.com/watch?v=kBfkXJVOvwU




























1 listopada 1962 r. w Oslo urodził się Magne "Mags" Furuholmen - klawiszowiec i kompozytor, członek norweskiego zespołu a-ha.
a-ha - "Lifelines"
Komentarz usunięty przez autora