Olivier Abbeloos - Claustrophobia (Belgia, 2019)
W ogromnej większości revivali mocno mi brakuje klasycznego stylu aranżu z głębokich lat '90tych, gdzie utwór opierano na kilku sekcjach, zbudowanych na różnych, ale współgrających ze sobą motywach.
Samo wrzucanie oldskoolowo brzmiących sampli na pętli ciągnącej się przez cały utwór to nie to samo. Poniżej przykład jak powinno się taką muzykę tworzyć - prosto od weterana sceny, działającego w projektach Technotronic, Quadrophonia, T99 czy w bardziej
bscoop - Olivier Abbeloos - Claustrophobia (Belgia, 2019)
W ogromnej większości revi...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś zmarł prekursor sceny #rave w Polsce, świetny dj, promotor, wspaniały człowiek mocno związany z ruchem #freetekno. Przegrał walkę z Covid-19.
RIP Wojti [*]
#acid #tekno #23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bergero00: kto tu się pokazał:) Do fanów stylu nie należę, ale raczej się nie mylę mówiąc, że jest projekt jest ambitniejszy od 95% współczesnych Trance'owych produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalej działasz w FL Studio?
  • Odpowiedz