Życzę Wam by nowy, 2022 rok okazał się nalepszym ze wszystkich.
Niech da wam wiele okazji do spełniania marzeń, licznych chwil szczęścia i miłości.
Poznawajcie nowych przyjaciół, pielęgnujcie obecne znajomości.
Niech ten rok będzie dla was impulsem do stawania się lepszymi ludźmi!

@ayyy_lmao, @ghfkf, @Dark_ness, @PorzeczkowySok, @Kebuizd,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I jak? Petardy nakupowane? Szampanik stoi? Białe winko się chłodzi?
Dzieci czekają na fajerwerki? Zadowolone ze świątecznych prezentów?

To świetnie. A teraz napiszcie, jak wam nie wstyd katolicy celebrować nowy rok z myślą, że tuż obok inni LUDZIE są określani, jak to wam wmówili wasi konserwatywni dostojnicy, jako nielegalni.

Jezusa też byście nie wpuścili. Zorganizowalibyście mu natychmiastowy pushback. Do mroźnego lasu.
anonimek123456 - I jak? Petardy nakupowane? Szampanik stoi? Białe winko się chłodzi?
...

źródło: comment_1640987275BtHbt0IZuJ4J3s0MPrNH94.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawolam dokladnie o 18:30 za rok. Razem podsumujemy czy rok 2022 byl lepszy czy gorszy od 2021.

Wolam tych, ktorzy plusowali ten wpis: https://www.wykop.pl/wpis/54580051/wszyscy-ktorzy-spedzaja-sylwestra-z-wykopem-plusuj/
W tym wpisie, możecie napisać krotka wiadomosc do siebie.

Przypomnę, że w 2021:
jmuhha - Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawolam...

źródło: comment_1640972633TzwfyrdxjlmnwxVbCPEIOt.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tym roku wyszedłem z najwiekszego dołka w życiu który trwał jakieś 10 miesięcy, czuje ze 2022 będzie jeszcze lepszy, nadchodzimy! #2022
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach