#1z10 jakie wydarzenia?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kombajnbizon
- 1
JJKubala
via Wykop- 1
@kombajnbizon: Reksiowe. Chodziło konkretnie o ReksioCon 2022 (oraz pośrednio o KretesCon, którego kolejna edycja będzie w październiku w Poznaniu). To, co mówiłem o uprzejmości, to też z #przygodyreksia
- 0
#1z10 wczoraj babka powiedziala o jednym ze swoich zainteresowań spanie :D Lubię takie oryginalne odpowiedzi
@kris-90: dziękuję! Rzadko tu jestem, w sumie dopiero wczoraj wieczorem, jak zobaczyłem, że odcinek był komentowany, to postanowiłem napisać.
- 2
@JJKubala: Ty sie przedstawiles jako analityk i potem dodales o tych przygodach Reksia? :) Wlasnie to lubię w tych "wizytkowkach" takie nieoczywiste zagadnienia :)
#1z10
Szlauf to na tinderze lub instagramie xD
Szlauf to na tinderze lub instagramie xD
@toodrunktofuck: 10k
#1z10 już kilka razy ten szlauch był, że zapamiętałem, chociaż ja też mówię szlauf
@IWezTuCosWymysl: kiedys mialem podobnie. Poczatkowo myslalem, ze to sie mowi szlauf :D Potem nauczylem sie z teleturniejow poprawnej nazwy, ale ogolnie duzo osob mowi "szlauf"
Szlauf XD
#1z10
#1z10
#1z10 Szlauf xd
#1z10
Wczoraj było też pytanie o Parsętę
Wczoraj było też pytanie o Parsętę
#1z10 ej, wczoraj też było pytanie o Kołobrzeg i Parsętę
Ten od Kafki to się powinien nazywać Dziwisz. #1z10
#1z10 szysz(yn)ka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Sowa12345: ?
- 8
#1z10 hobby: pan Tadeusz
Z czym mógł mu się Matrix pomylić, że tak pewnie powiedział, że składa się z 10 części? #1z10
@toodrunktofuck: z Dekalogiem być może, on ma 10 części
Like the legend of the phoenix, huh
All ends with beginnings
What keeps the planet spinning, ah
The force from the beginning, hm, look
We've come too far
To give up who we are
All ends with beginnings
What keeps the planet spinning, ah
The force from the beginning, hm, look
We've come too far
To give up who we are
@uncle_freddie: daft punk zawsze na propsie
- 1
@kris-90: Zgadza się, skopiowane. Ale swoją drogą zainspirowałeś mnie do sprawdzenia zestawu piosenek z amerykańskiej edycji programu, żeby oszacować moje szanse i myślę, że jest pole do całkiem niezłego występu, w przeciwieństwie do polskiej edycji, gdzie czekałaby kompromitacja ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Tutaj link: https://bobbymgsk.wordpress.com/category/dont-forget-the-lyrics/
Tutaj link: https://bobbymgsk.wordpress.com/category/dont-forget-the-lyrics/
#1z10 we've come too far...
@IWezTuCosWymysl: To give up who we are...
@IWezTuCosWymysl: And our cups to the stars








