W końcu odłożyłem sobie na wymarzoną e-hulajnogę, idę do sklepu żeby ją sobie kupić a tu patrzę - podnieśli przed chwilą jej cenę o 300% :( ehhhh... nie dla psa to #heheszki
Chcę wymienić szybę w kominku, ale niestety śruby od uchwytów są tak zapieczone, że udało mi się odkręcić tylko jedną - resztę muszę rozwiercić i - w efekcie - wymienić. Czy śruby do kominka muszą być jakieś specjalne? Czy normalne śruby sobie radzą z takimi temperaturami? Nie spodziewam się, oczywiście, że śruba mi się rozpuści, ale może chodzi o jakieś parametry rozszerzalności cieplnej albo coś innego?