Dobór uczestników według takiego samego schematu co w dwóch poprzednich edycjach. Nie spodziewam się niczego lepszego niż to, co było. Już dziś nie pamiętam imion ludzi, którzy występowali w poprzedniej edycji. O tych nowych też zapomnę szybciej, niż zdążę nauczyć się ich imion.
Nadrabiam, z racji covidowego kiszenia się w domu. jestem na sezonie 1, o ludu złoty jakie tu są dymy!! Ewa od razu konkret wywaliła na stół, nie wiem po co oni to próbują ratować. Dobrali jej gościa, który pasuje do niej jak kwiatek do kożucha. #slubodpierwszegowejrzenia
@bas_sko: Właśnie oglądam drugi. Jprdl. 2 z 3 par tragiczne, ale żadna w historii mnie nie irytowała tak, ja ta para sztywniaków (btw, gościu zachowuje się jak kryptogej).
30 odcinek 7 sezonu to niezły WTF. Julia to jest taki pasożyt do potęgi n-tej, że się w głowie nie mieści, do tego jeszcze niegłupi bo doskonale rozumie "mniej kasy dla pasierbów, więcej kasy dla mnie" Ukrainka cały czas poucza dorosłego (studiującego i pracującego) syna Łysego żeby mniej kasy ojca wydawał i traktuje go jakby był małym dzieckiem. Syn kupił za kasę ojca jakieś poduszki do wynajmowanego pokoju, wyszło niecałe 600 zł.
Matka dwojga dzieci z Gliwic została zobowiązana do oddania 17000 zł, które otrzymała w ramach świadczenia 800 plus. Powodem jest równoległy wniosek o wsparcie złożony przez ojca dzieci.
@Laurakwiatkowska9892: przed emisja ewentualnego programu, w ktorym mialby wystepowac ten oblesny macant powinni wyswietlac jakies ostrzezenie Nie mam ochoty wiecej go ogladac 🤮
@beata-fijalkowska niby tak, ale lepiej wiedzieć. Wiem na przykład, że przez najbliższych kilka tygodni nie będę oglądać Gogglebox, ani przełączyć nad TTV, kiedy będzie emitowany, bo istnieje ryzyko, że ujrzę tam wredny pysk Natalii
@liliove: Oby nie, wystarczy mi, ze musialam przed kazdym odcinkiem slyszec ten jej p--------y, sztywny glos, dukajacy tekst z reklamy Apartu. HP z jej udzialem kojarzy mi sie z jednym, na poczatku kazdego odcinka wyglaszala wyuczona formulke, konczyc ja jakims takim dziwnym sztywnym polobrotem. Jak sztuczna lalka.
Jako ze sie sezon konczy powoli to potrzebuje sobie znalezc jakis do obejrzenia dalej, byl w tym programie jakis sezon w ktorym byli naprawde jacys tacy troglodyci pokroju trybsona? Zeby byly jakies totalne dymy?
#hotelparadise pewnie sporą część tej pandory ucięto i pokazano nam tylko takie podstawowe kawałki. Wydaje mi się, że kiedy padło pytanie do Agaty i Kubusia na temat obrabiania sobie nawzajem d*** za plecami, to bardziej chodziło o to, o czym mówił Karolowi Kubuś na temat Agaty, i o jego wątpliwościach. Jakoś bardziej skojarzyłam to pytanie z tymi sytuacjami, niż nazwaniem Kubusia na przykład sztywniakiem przez Agatkę. A może się mylę?
@yo666 ja to odebrałem tak, że pytanie dotyczyło faktycznie tego co mówił Kuba Karolowi, ale Agata o tym nie wiedziała, wyrwała się do odpowiedzi, więc Kuba pozwolił jej mówić i liczył, że Karol nie będzie dalej drążył
#hotelparadise Będę chyba w mniejszości, ale coś nie gra mi w Staśku. Taki trochę fifarafa, co to nie on, on wielki pan analityk, ego top. Niby wyjaśnił Natalię, ale mam wrażenie, że zrobił to po to, aby zaplusować u grupy. Jak zobaczył, że nikt im nie ufa to nagle się wycofał. No nie ufam typowi totalnie i coś mi w nim całościowo nie gra (ʘ‿ʘ)
@Kakarot_Z: ci, którzy odpadli, byli razem na zewnątrz. Czy to możliwe, że ci, którzy mieli wejść, mieli okazję ich poznać i usłyszeć co nieco o mieszkańcach?
@Kakarot_Z Ktoś pisał, że Stasiek znał Kubę przed programem. Jeśli mieli okazję rozmawiać przed wejściem Staśka, to na bank go przygotował na to, co go czeka.
Mamy jakies mysli na temat uczestników albo przewidywanie dotyczące tego sezonu??
Już dziś nie pamiętam imion ludzi, którzy występowali w poprzedniej edycji. O tych nowych też zapomnę szybciej, niż zdążę nauczyć się ich imion.