Jezeli plotki sa prawdziwe to jednak coraz mniej zaluje tego ze tyle gowna wylalo sie na kiszaka (bo ostatnio mialem taka rozkmine czy to nie jest momentami za duzo z tym dociskiem psychicznym a nie chce skonczyc jak Tomeek od Brusa) bo zdradzajacy ludzie co nie potrafia utrzymac kutasa/cipy w spodniach to dla mnie jakies ostre wykolejenie spoleczne ale z drugiej strony tez moglbym sobie rzucic w eter takie teksty z altkonta
wtf_doing via Wykop
- 5
#kiszak czyli wynika z tego że potężny Kiszula nie tylko kradnie kontent ale i dziewczyny swoich widzów
wtf_doing via Wykop
- 0
@xXxV4r3l5ExXx: F
- 32
#kiszak Więc jeszcze raz mówię, nic takiego nie robię. Po prostu nie ma żadnego dowodu na to, czy Kiszak wiedział że to jest dziewczyna widza, czy nie wiedział. Jeżeli ktoś miałby taki dowód, to jest nagroda 175 tysięcy ziemniaczków za taki dowód, niech zatem leci do Rumunii i odbiera nagrodę. Takiego dowodu nie ma, a ponieważ sądy nie skazują ludzi bez dowodów, na podstawie pomówień, to niestety istnieje bardzo poważne
- 25
Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy
to my POLACY. ZBIERZMY GRUPĘ 300 POLAKÓW POD DOMEM KISZAKA, W
ŚRODKU TŁUMU GAME DEVELOPERZY Z
RUMUNII Z PODSTAWOWĄ POMOCĄ PROGRAMISTYCZNĄ ZEBY PRZENIEŚĆ KOMPUTER ZE SKELETALEM DO AUTA KTÓRE BĘDZIE STAŁO POD DOMEM DRAKULA. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZAPRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY KOMPUTER ZE SKELETALEM I ZAIFA. GAME DEVELOPERZY ODPINAJA PCTA I PRZYGOTOWUJĄ DO WYNIESIENIA. I WYCHODZIMY. ONI
W ŚRODKU
to my POLACY. ZBIERZMY GRUPĘ 300 POLAKÓW POD DOMEM KISZAKA, W
ŚRODKU TŁUMU GAME DEVELOPERZY Z
RUMUNII Z PODSTAWOWĄ POMOCĄ PROGRAMISTYCZNĄ ZEBY PRZENIEŚĆ KOMPUTER ZE SKELETALEM DO AUTA KTÓRE BĘDZIE STAŁO POD DOMEM DRAKULA. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZAPRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY KOMPUTER ZE SKELETALEM I ZAIFA. GAME DEVELOPERZY ODPINAJA PCTA I PRZYGOTOWUJĄ DO WYNIESIENIA. I WYCHODZIMY. ONI
W ŚRODKU
- 19
Nazwijcie mnie fanboyem, ale ja po prostu uwielbiam tę jego serię. Chłop w jeden kwartał ogrywa więcej tytułów, niż ja zwykle jestem w stanie przez dwa lata. Równolegle potrafi grać w tyle gier, że już dawno pogubiłbym kontekst i nie wiedziałbym na czym właściwie skończyłem. Robi to wszystko mając żonę dziecko, zwykłą pracę, jeszcze pojedzie na siłownię, zrobi trening, nagra materiał i go zmontuje. Dla mnie ten człowiek jest jakimś k---a robotem,

- 25
- 17
Do wszystkich, którzy martwią się czy Skeletal wyjdzie, proszę się uspokoić, kiszak powiedział że gra już jest, działa i jest zajebista
#kiszak
#kiszak
źródło: Screenshot_20260413_130740_YouTube
Pobierz- 30
Sernik już poszedł, ale zostało jeszcze jeszcze dwóch bossów do ukończenia hitlessa: makowiec i jabłecznik.
A jak u was?
#kiszak
A jak u was?
#kiszak
źródło: 1000008623
Pobierz
wtf_doing via Wykop
- 0
@Artok: k---a mać xD to aktualna forma czy relikt przeszłości?
wtf_doing via Wykop
- 0
ah szkoda, byłoby bardziej zabawne, gdyby to było odzwierciedlenie stanu obecnego.
ps. być może korzysta z domowych obiadków amandy v2, ale to bardzo tajna i poufna informacja :>
ps. być może korzysta z domowych obiadków amandy v2, ale to bardzo tajna i poufna informacja :>
wtf_doing via Wykop
- 3
@miloszy: on już nie mieszka w Rumunii, a odpowiadając na twoje pytanie... cóż, znam taką, która go o dziwo zechciała xdd
- 5
Kiszula święta w Rumunii czy jednak odwiedzi jakaś rodzine?
#kiszak
#kiszak







źródło: 79763409-e8da-4f85-a31b-cc4c53663abd
Pobierz@Thadeusss77: +1 :3