Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wtf_doing

wtf_doing

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 14
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
9 godz. i 26 min temu
  • 14
Mój statement co do kanału Rumuński Pies i dalszego prowadzenia aktywności memiarskiej wokół tagu #kiszak
kto-wie-ten-wie32 - Mój statement co do kanału Rumuński Pies i dalszego prowadzenia a...

źródło: 79763409-e8da-4f85-a31b-cc4c53663abd

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wtf_doing
wtf_doing 9 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
teraz


@Thadeusss77: +1 :3
  • Odpowiedz
kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
19 godz. i 36 min temu
  • 26
Jezeli plotki sa prawdziwe to jednak coraz mniej zaluje tego ze tyle gowna wylalo sie na kiszaka (bo ostatnio mialem taka rozkmine czy to nie jest momentami za duzo z tym dociskiem psychicznym a nie chce skonczyc jak Tomeek od Brusa) bo zdradzajacy ludzie co nie potrafia utrzymac kutasa/cipy w spodniach to dla mnie jakies ostre wykolejenie spoleczne ale z drugiej strony tez moglbym sobie rzucic w eter takie teksty z altkonta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wtf_doing
wtf_doing 19 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 5
@kto-wie-ten-wie32: to wszystko dzieję się naprawdę widzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
22 godz. i 11 min temu
  • 15
#kiszak czyli wynika z tego że potężny Kiszula nie tylko kradnie kontent ale i dziewczyny swoich widzów
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wtf_doing
wtf_doing 21 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@xXxV4r3l5ExXx: F
  • Odpowiedz
kotek9538
kotek9538
kotek9538
21 godz. i 30 min temu
  • 32
#kiszak Więc jeszcze raz mówię, nic takiego nie robię. Po prostu nie ma żadnego dowodu na to, czy Kiszak wiedział że to jest dziewczyna widza, czy nie wiedział. Jeżeli ktoś miałby taki dowód, to jest nagroda 175 tysięcy ziemniaczków za taki dowód, niech zatem leci do Rumunii i odbiera nagrodę. Takiego dowodu nie ma, a ponieważ sądy nie skazują ludzi bez dowodów, na podstawie pomówień, to niestety istnieje bardzo poważne
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wtf_doing
wtf_doing 21 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 3
@kotek9538: XDD powiem tak - wiedział 🙊
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
03.05.2026, 10:27:31
  • 25
Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy
to my POLACY. ZBIERZMY GRUPĘ 300 POLAKÓW POD DOMEM KISZAKA, W
ŚRODKU TŁUMU GAME DEVELOPERZY Z
RUMUNII Z PODSTAWOWĄ POMOCĄ PROGRAMISTYCZNĄ ZEBY PRZENIEŚĆ KOMPUTER ZE SKELETALEM DO AUTA KTÓRE BĘDZIE STAŁO POD DOMEM DRAKULA. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZAPRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY KOMPUTER ZE SKELETALEM I ZAIFA. GAME DEVELOPERZY ODPINAJA PCTA I PRZYGOTOWUJĄ DO WYNIESIENIA. I WYCHODZIMY. ONI
W ŚRODKU
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wtf_doing
wtf_doing 03.05.2026, 11:24:34 via Wykop
  • 0
@Bujak: mieszka w polsce, na pomorzu, ma mieszkanie urządzone w takim samym stylu jak to w Rumunii xdd
  • Odpowiedz
wtf_doing
wtf_doing 03.05.2026, 12:14:18 via Wykop
  • 0
@miloszy: na szczęście nie muszę ci się z tego tłumaczyć, możesz spróbować tej osoby na streamie, ciekawe co ci odpowie :)
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
13.04.2026, 13:36:36
  • 19
Nazwijcie mnie fanboyem, ale ja po prostu uwielbiam tę jego serię. Chłop w jeden kwartał ogrywa więcej tytułów, niż ja zwykle jestem w stanie przez dwa lata. Równolegle potrafi grać w tyle gier, że już dawno pogubiłbym kontekst i nie wiedziałbym na czym właściwie skończyłem. Robi to wszystko mając żonę dziecko, zwykłą pracę, jeszcze pojedzie na siłownię, zrobi trening, nagra materiał i go zmontuje. Dla mnie ten człowiek jest jakimś k---a robotem,
Eksagnem - Nazwijcie mnie fanboyem, ale ja po prostu uwielbiam tę jego serię. Chłop w...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wtf_doing
wtf_doing 14.04.2026, 01:05:13 via Wykop
  • 0
@Eksagnem: ej, a właściwie to rumun cały czas wmawia widzom że siedzi w rumunii czy już się przyznał że wrócił do polski? XDD niech ktoś
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
13.04.2026, 18:22:51
  • 25
#kiszak Wcale nie napędza hejtu, wcale, a wcale
MagicznyKarp - #kiszak Wcale nie napędza hejtu, wcale, a wcale

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wtf_doing
wtf_doing 14.04.2026, 01:00:49 via Wykop
  • 0
@miloszy: amanda v2 zrobi widzu peepopray
  • Odpowiedz
MemeFairy
MemeFairy
13.04.2026, 11:10:36
  • 17
Do wszystkich, którzy martwią się czy Skeletal wyjdzie, proszę się uspokoić, kiszak powiedział że gra już jest, działa i jest zajebista
#kiszak
MemeFairy - Do wszystkich, którzy martwią się czy Skeletal wyjdzie, proszę się uspoko...

źródło: Screenshot_20260413_130740_YouTube

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wtf_doing
wtf_doing 13.04.2026, 12:20:33 via Wykop
  • 0
@MemeFairy: XDDDDD
  • Odpowiedz
Artok
Artok
05.04.2026, 15:22:02
  • 30
Sernik już poszedł, ale zostało jeszcze jeszcze dwóch bossów do ukończenia hitlessa: makowiec i jabłecznik.
A jak u was?

#kiszak
Artok - Sernik już poszedł, ale zostało jeszcze jeszcze dwóch bossów do ukończenia hi...

źródło: 1000008623

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wtf_doing
wtf_doing 05.04.2026, 15:48:30 via Wykop
  • 0
@Artok: k---a mać xD to aktualna forma czy relikt przeszłości?
  • Odpowiedz
wtf_doing
wtf_doing 05.04.2026, 16:15:43 via Wykop
  • 0
ah szkoda, byłoby bardziej zabawne, gdyby to było odzwierciedlenie stanu obecnego.

ps. być może korzysta z domowych obiadków amandy v2, ale to bardzo tajna i poufna informacja :>
  • Odpowiedz
wtf_doing
wtf_doing 05.04.2026, 22:20:10 via Wykop
  • 3
@miloszy: on już nie mieszka w Rumunii, a odpowiadając na twoje pytanie... cóż, znam taką, która go o dziwo zechciała xdd
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
03.04.2026, 19:28:01
  • 5
Kiszula święta w Rumunii czy jednak odwiedzi jakaś rodzine?
#kiszak
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wtf_doing
wtf_doing 04.04.2026, 18:43:13 via Wykop
  • 0
@Bujak: nie mieszka już w rumunii, przeprowadził się do polski, stylizując pokój na identyczny do tego z poprzedniego mieszkania 🙂‍↕️
  • Odpowiedz

watdoink

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking