Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wikborro
wikborro

wikborro

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 103
  • Znaleziska 97
  • Mikroblog 6
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (6)
Zopyross
Zopyross
przedwczoraj, 06:08:32
  • 1382
Wczoraj przy obiedzie u rodziny ciotka opowiadała, jak to córka jej koleżanki WYGRAŁA casting na wynajem mieszkania. 10 chętnych, centrum Olsztyna, 2.5k za 50 metrów, ładnie urządzone itp. Bo ona nie paląca, umowa o pracę i że zrobiła "dobre wrażenie" na landlordzie.
A ja tylko jadłem zupę (całkiem smaczną bo krem pomidorowy) i mruczałem pod nosem z niedowierzaniem, jakie upodlenie i wstyd tak się płaszczyć za możliwość przespania się w cudzej sypialni.
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
przedwczoraj, 06:13:33 via Android
  • 926
@Zopyross

Albo wprowadzić podatek katastralny by nie opłacało się trzymać pustych betonowych tokenów
  • Odpowiedz
Famine
Famine
przedwczoraj, 06:32:00 via Android
  • 471
@darek-jg

Znaczy ja też uważam że ochrona najemcy jest zbyt duża ale też uważam za patologiczne to, że nie można rozwiązać umowy na czas określony oraz to że kaucja nie jest na osobnym rachunku powierniczym
  • Odpowiedz
Wernest
Wernest
06.04.2026, 05:36:52
  • 3034
Nie lubię nikomu zaglądać do portfela, ale przed chwilą w TVP Info opowiadali o rodzinie, która dostała szlachetną paczkę. Otrzymali na wigilię 29 paczek, w tym krzesła, dzięki którym (jak mówi dziennikarz) rodzina mogła zasiąść do świątecznego śniadania.

Tymczasem facet ma za sobą dziesiątki komiksów, z których część jest warta po kilkaset złotych, choćby Aliens vs Predator 30th anniversary. Wiele z nich to jakieś nowe wydania. Czy naprawdę nie można było sprzedać
Wernest - Nie lubię nikomu zaglądać do portfela, ale przed chwilą w TVP Info opowiada...

źródło: paczka

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markhausen
markhausen
markhausen
06.04.2026, 05:42:14 via Wykop
  • 2815
@Wernest: o kurde xD spójrz na komputer. Chłodzenie z ekranem LED, podświetlane ramy sztuk 4 (obstawiam że teraz więcej warte niż te komiksy), nawalone wentylatorów od przodu jakby tam jakiś dobry sprzęt siedział.

Ale na krzesło nie było.
  • Odpowiedz
K.....e
K.....e
konto usunięte 06.04.2026, 05:44:43 via Wykop
  • 1662
@Wernest: też to widziałem xd. Oglądam i mówię "fiu fiu - niezły komp" xd
  • Odpowiedz
Instynkt
Instynkt
09.03.2026, 14:50:17
  • 3
Za 2 tygodnie skończy się całkowicie anonimowość w kantorach i bitomatach, nawet złotówki nie wymienicie anonimowo
#kryptowaluty #bitcoin
Instynkt - Za 2 tygodnie skończy się całkowicie anonimowość w kantorach i bitomatach,...

źródło: Screenshot 2026-03-09 at 15-48-54 Google Gemini

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuite22
kuite22
kuite22
09.03.2026, 20:31:56 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

kuite22
kuite22
kuite22
09.03.2026, 20:41:27 via Wykop
  • 0
@pieczywowewiadrze: Czyli nie ma to znaczenia. Nie jesteś Pablo Escobarem którego ktoś poszuka po blockchainie xD
  • Odpowiedz
denazyfikacja
denazyfikacja
11.01.2026, 06:22:34
  • 1634
W systemie kaucyjnym największym nieporozumieniem jest to, że po oddaniu butelek dostaje się ten taki paragon z podsumowaniem odzyskanej kwoty, więc w skali całego kraju takich paragonów drukuje się całe sterty. Przecież to jest jest jakiś absurd kompletny, nie wiem dlaczego nikt nie porusza tego tematu bo to chyba najbardziej pokazuje nieudolność tego całego systemu xD Tyle lat się mówi że barwniki stosowane w paragonach są szkodliwe dla ludzkiego zdrowia i środowiska
denazyfikacja - W systemie kaucyjnym największym nieporozumieniem jest to, że po odda...

źródło: image_picker_D8C362DB-2DBD-44BF-8D60-C8DEA6B37336-16151-0000027096A4FF38

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blondas
Blondas
11.01.2026, 06:27:31 via Wykop
  • 965
@denazyfikacja: rolki termiczne juz od 2020 produkowane są bez BPA.
  • Odpowiedz
Hellicon
Hellicon
11.01.2026, 06:33:17 via Wykop
  • 1056
@denazyfikacja: lepiejq nie zastanawiaj się ile prądu ciągnie 24/7 ta maszyna
  • Odpowiedz
bober234
bober234
04.10.2025, 18:43:04
  • 3394
Za namową pracownika banku założyłem lokatę dwuletnią, która inwestowała moje pieniądze w akcje spółki Alphabet. Lokata miała gwarantowany zysk 4,2%, a maksymalny 30%.
W dniu otwarcia akcje Alphabet kosztowały 130 dolarów, a w dniu zamknięcia już 246. Można więc powiedzieć, że spółka urosła o około 70%.
Jakie było moje zdziwienie, gdy w piątek lokata się zakończyła, a na moje konto trafiło… tylko 4,2%.
Poniżej wklejam odpowiedź pracownika banku .
Dziś przeczytałem regulamin
bober234 - Za namową pracownika banku założyłem lokatę dwuletnią, która inwestowała m...

źródło: image_picker_9D95E293-32D9-4EC5-A6BF-0D0155F882EA-35986-00000D4F7B3DF5F8

Pobierz
  • 369
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jamniki2
Jamniki2
04.10.2025, 18:47:51 via Wykop
  • 4319
@bober234: a wiec to tak banki zarabiają takie siano XD dosłownie cie o-----i z zysku wypracowanego twoją kasą XDDDDD
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
04.10.2025, 18:48:59 via Wypiek
  • 3291
@bober234 o cię pisz do UOKiK.
  • Odpowiedz
kwmd
kwmd
kwmd
05.10.2025, 06:40:53
  • 3155
#systemkaucyjny to są jakieś jaja, że @MKiS_GOV_PL i my Polacy będziemy zasilać portfele głównie jakichś Duńczyków, którzy są beneficjentami rzeczywistymi spółki Polski System Kaucyjny S.A... Brawo.

#systemkaucyjny #butelki #ekologia #kaucja #lidl #smieci
kwmd - #SystemKaucyjny to są jakieś jaja, że @MKiSGOVPL i my Polacy będziemy zasilać ...

źródło: G2NB-ifW0AAunm6

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyzzy
xyzzy
05.10.2025, 07:09:09 via Wykop
  • 1244
@kwmd: polska jest kolonią? Stare, znałem. Lepiej nie sprawdzaj właściciela BIK bo się zalamiesz
  • Odpowiedz
madero
madero
05.10.2025, 07:34:23 via Android
  • 1295
@kwmd Uuu kręcimy Panowie to jest gruba afera. Na znalezisko. Czyli za nasze męczarnie przy butelkomatach hajs będzie zbierać 4 starych Duńczyków XD Jak tam nie było łapówki to ja jestem matka Teresa.
madero - @kwmd Uuu kręcimy Panowie to jest gruba afera. Na znalezisko. Czyli za nasze...

źródło: temp_file8941643239713489428

Pobierz
  • Odpowiedz

Wiktor Borowski

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking