
vanPraag
Niejaki Jacek Hugo-Bader tez przebral sie kiedys za przedstawiciela nie swojej kultury i poszedl na Marsz Niepodleglosci.
!["Czy mój [meksykański] strój jest obraźliwy?"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1659429362UZ5R0cQa6raAIPUnNC3kaY,w220h142.jpg)
Opinia amerykańskich studentów oraz samych 'poszkodowanych'.
z

Przemówienie Premiera Kosowa z przed chwili na temat doniesień o walkach z Serbią. Całość w pierwszym komentarzu!
z
Chorwacka firma cukiernicza Kraš wyprodukowała limitowaną serię czekolady ze skwarkami - Dorina Čvarak. Smacznego!
zW razie konfliktu Rosji z Ukrainą Chorwacja wycofa swój kontyngent wojskowy z regionu, który jest częścią sił NATO - zadeklarował prezydent Chorwacji Zoran Milanović.
zRocznica
od 13.07.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking