Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
testocore

testocore

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2810
  • Znaleziska 12
  • Mikroblog 2798
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 124
  • Dodane (375)
  • Komentowane (1249)
  • Plusowane (1174)
dawid131
dawid131
18.05.2020, 17:35:23
  • 1016
Gdyby Jan Paweł 2 teraz żył to tymi samymi ustami którymi całował święta polską ziemie napluł TVPIS w ryj i w-----ł plaskuna
#tvpis
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

x.....x
x.....x
konto usunięte 18.05.2020, 17:35:40
  • 120
@dawid131: 3 zł
  • Odpowiedz
d.....s
d.....s
konto usunięte 18.05.2020, 21:17:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@dawid131: chyba tymi samymi ustami którymi całował małe dzieci.
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
18.05.2026, 18:06:40
  • 9
Odzyskany #testoviron
Cyberdyne - Odzyskany #testoviron
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu
18.05.2026, 18:55:08 via Wykop
  • 5
@Cyberdyne: nałęczopolskocebulanka xDDD
  • Odpowiedz
testocore
testocore 21.05.2026, 21:19:29 via Wykop
  • 0
@Cyberdyne: ktoś wie jak się nazywał ten filmik
  • Odpowiedz
niemiecki_agent
niemiecki_agent
16.05.2026, 13:50:22
  • 259
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatteoCommerciante
MatteoCommerciante
16.05.2026, 13:52:50 via Wykop
  • 293
@niemiecki_agent: powinien sobie znaleźć nową doope i spłodzić syna jego jedynego
  • Odpowiedz
duzy_gracz
duzy_gracz
16.05.2026, 13:58:24 via Wykop
  • 75
@niemiecki_agent:
Robercik ze skarpetką w schowku na miotły jakiegoś szejka, se będzie grał w fifę, a tymczasem Ania poleci sobie na wyżynach Hiszpanii po kolei z hinduską literaturą, zaczynając od książeczki pt. kama sutra
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
16.05.2026, 15:43:05
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
16.05.2026, 15:45:46 via Android
  • 8
@SlowSnake

Albo zwyczajnie bobek stwierdził, że to czas na skorzystanie z bogactwa dubajskich modelek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
Autor
16.05.2026, 16:05:30 via Wykop
  • 36
@Famine: Niestety.
Za grzeczny z niego chłopak.
A Alvaro to łobuz. Wiadomo.
SlowSnake - @Famine: Niestety.
Za grzeczny z niego chłopak.
A Alvaro to łobuz. Wiadom...

źródło: IMG_20260128_214926

Pobierz
  • Odpowiedz
KotlecikZpatusuw
KotlecikZpatusuw
16.05.2026, 20:18:53
  • 4
#kononowicz No no pełen podziwu jestem za zawziętość jakiegoś piwniczaka, whatever co zgłasza moje wpisy, że komuś się chce klikać, ewidentnie niespełnione ambicje jakieś na szeryfa a został ormo ¯\(ツ)/¯ #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PZt37
PZt37
16.05.2026, 20:21:42 via Wykop
  • 15
@KotlecikZpatusuw: Siedzi ubek. Siedzi ubek i zgłasza!
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
14.05.2026, 21:22:52
  • 12
#heheszki #humorobrazkowy #cenzopapa #papiez #czarnyhumor
ukojenie - #heheszki #humorobrazkowy #cenzopapa #papiez #czarnyhumor

źródło: 1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sprzedawcataniejwhyski
sprzedawcataniejwhyski
sprzedawcataniejwhyski
14.05.2026, 21:37:16 via Wykop
  • 5
@ukojenie: to wiadomo ale po co zdjecie dzika
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
09.05.2026, 16:07:58
  • 9
Dziś minęło 21 lat i 37 dni od śmierci papieża Polaka Jana Pawła II.

#2137
donatien-de-sade - Dziś minęło 21 lat i 37 dni od śmierci papieża Polaka Jana Pawła I...

źródło: IMG_7515

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
09.05.2026, 16:11:54 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: No i się doigrał, a taki był mądry
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
05.05.2026, 13:17:13
  • 27
#kononowicz #patostreamy
Scybulko - #kononowicz #patostreamy

źródło: f226c8e4d1cd03ab18ba963dfe8b8d92c79c6d1e9d6aeda14ca12cb087f75bc4

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k3100
k3100
k3100
05.05.2026, 14:19:04
  • 158
odkryłem greckiego Majora xD
https://www.youtube.com/@Chriskirtz/videos
#kononowicz #patostreamy
k3100 - odkryłem greckiego Majora xD
https://www.youtube.com/@Chriskirtz/videos
#kono...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PZt37
PZt37
05.05.2026, 14:26:21 via Wykop
  • 198
@k3100: Pszne suwlaki obraża mnie Kononopoulos.
  • Odpowiedz
GwiezdnyPylNapoleona
GwiezdnyPylNapoleona
05.05.2026, 14:42:07 via Wykop
  • 87
@k3100: Christophoros Kononidos - Kandydat partii Macedonia Środkowa XXI Wieku na prezydenta Thessalonik.
  • Odpowiedz
OdcienZieleni
OdcienZieleni
OdcienZieleni
01.05.2026, 20:17:05
  • 19
#kononowicz
Dzwonili z cmentarza, podobno Krzysiowi sie poprawilo, odproszkowuje się #patostreamy
OdcienZieleni - #kononowicz 
Dzwonili z cmentarza, podobno Krzysiowi sie poprawilo, o...

źródło: Screenshot_20260501_221221_ChatGPT

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bittracks-studio
bittracks-studio
01.05.2026, 20:21:26 via Wykop
  • 5
@OdcienZieleni: mleczny sandman
  • Odpowiedz
zigzag667
zigzag667
zigzag667
01.05.2026, 20:43:55 via Wykop
  • 3
@OdcienZieleni:
zigzag667 - @OdcienZieleni:

źródło: IMG_7723

Pobierz
  • Odpowiedz
PasztetDuda
PasztetDuda
01.05.2026, 21:23:15
  • 10
Uwaga, bestia ze strychu szaleje!
Prosi się o nieprzebywanie w pobliżu nocnych sklepów i schowanie alkoholu, nawet technicznego!
Na czas kwarantanny POlecam kompilację groźb i obrzydliwych treści typu PDF:

https://odysee.com/@Szkolnaarchiwum:1/donejty-bogumi%C5%82-storch:e

#kononowicz #patostreamy #prytostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155
01.05.2026, 21:25:15 via Wykop
  • 6
@PasztetDuda: nosić na sobie kurtkę z energylandii, to od razu klęknie i zacznie przepraszać. Albo szczoteczkę i pastę do zębów
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155
02.05.2026, 10:46:11 via Wykop
  • 1
@andrewkmc wpisz w Google dziennikqrz pobity w energylandii i masz artykuły
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
25.02.2026, 15:53:06
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miodeksmrodek
miodeksmrodek
23.03.2026, 09:04:20
  • 21
uwaga, prosze panstwa, dzisiaj użyłem legitymacji wkurfiania starych bab, czyli Zasluzonego Homorowego Dawcy Krwi.

Otoz przybylem na pobranie 10minut przed otwarciem a tu juz 15 osob. Mowie, a poczekam.
Natomiast wyszła pielęgniarka z informacja, ze dzisiaj jest sama (zazwyczaj sa dwie) i bedzie szlo wolno. No to wyedy ja cyk, z pytaniem czy dawcy krwi moga wejsc bez kolejki a ona wyedy: oczywiście, zapraszam.

I o dziwo, nikt nie robil burdy. Jakis gosc powiedzoal
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drom
Drom
23.03.2026, 09:09:17 via Wykop
  • 23
@miodeksmrodek: Żebyś Ty wiedział jaka dyskusja na temat Twojego wychowania odbyła się w poczekalni, gdy tylko zniknąłeś za drzwiami gabinetu xD
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
23.03.2026, 10:33:32 via Wykop
  • 3
@Robertuss: skoro propnuje… ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Maciek_z_KuKluxKlanu
Maciek_z_KuKluxKlanu
23.04.2026, 19:03:21
  • 3
Znowu Tusk zabija oponenta? Tym razem nie przez służby, nie przez media, tylko klasycznie – zasłabnięciem kierowcy.
#urojeniaprawakoidalne
MaciekzKuKluxKlanu - Znowu Tusk zabija oponenta? Tym razem nie przez służby, nie prze...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maciek_z_KuKluxKlanu
Maciek_z_KuKluxKlanu
Autor
23.04.2026, 19:04:31 via Wykop
  • 2
Dla wszystkich którzy powiedzą że to jakiś wysryw spójrzcie kto ostatnio podbił mi przegląd. Wiedziałem że skądś kojarzę te twarz
MaciekzKuKluxKlanu - Dla wszystkich którzy powiedzą że to jakiś wysryw spójrzcie kto ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
CulturalEnrichmentIsNotNice
CulturalEnrichmentIsNotNice
05.01.2026, 14:15:43
  • 31
Tak teraz wygląda Mickey Rourke, czyli smutny upadek niegdysiejszej gwiazdy kina. Aktor otrzymał wezwanie do zapłaty około 60 tys. dolarów zaległego czynszu lub opuszczenia domu. Niedawno nawet uruchomił zbiórkę, licząc na zebranie środków, które pozwolą mu uniknąć eksmisji z domu w Los Angeles.
#aktorzy #kinoakcji #mickeyrourke #gimbynieznajo
CulturalEnrichmentIsNotNice - Tak teraz wygląda Mickey Rourke, czyli smutny upadek ni...

źródło: 68ff2317a50379f13b2cec51fd03b9f3

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Breaking-DAD
Breaking-DAD
05.01.2026, 14:21:52 via Wykop
  • 82
@CulturalEnrichmentIsNotNice: a kto mu bronił odkładać na emeryturę?
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector
05.01.2026, 14:30:40 via Wykop
  • 180
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Chłop przez 40 lat grał w filmach, ogólnie się kręcił w branży filmowej i teraz jest bankrutem, to naprawdę trzeba chcieć chyba ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Malpigaj
Malpigaj
25.03.2026, 17:18:55
  • 45
I to mi dało tak do myślenia…

#sebcel #frajerzyzmlm #dubaj
Malpigaj - I to mi dało tak do myślenia…

#sebcel #frajerzyzmlm #dubaj

źródło: IMG_1309

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XI13
XI13
25.03.2026, 17:49:18 via Wykop
  • 56
@Malpigaj: głównie, chodzi panowie, ataki b-----e rakietami Fattah-2, tak?
  • Odpowiedz
Malpigaj
Malpigaj
Autor
25.03.2026, 17:55:29 via Wykop
  • 26
głównie, chodzi panowie, ataki b-----e rakietami Fattah-2, tak?


@XI13: I to dało tak do myślenia, że obrona przeciwrakietowa ZEA tak naprawdę nic nie może ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Silklash
Silklash
16.04.2026, 11:49:18
  • 28
Nadal melina, bo nie ma kotletu.

#bonzo #patostreamy
Silklash - Nadal melina, bo nie ma kotletu.

#bonzo #patostreamy

źródło: 1000027788

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Silklash
Silklash
Autor
16.04.2026, 11:54:32 via Wypiek
  • 19
@Krachu niewiele. Gnik zadbał o to, żeby nowy właściciel nie musiał klepek zrywać, bo przez 2 przedostatnie sezony na melinie było ogrzewanie podłogowe.
  • Odpowiedz
boolProptestingCheatsEnabledtrue
boolProptestingCheatsEnabledtrue
16.04.2026, 13:43:26 via Android
  • 8
@Silklash: ale rambo wyrusł bec
  • Odpowiedz
tasaku
tasaku
17.04.2026, 11:43:07
  • 20
mam rysy gangstera wiem #bonzo #patostreamy
tasaku - mam rysy gangstera wiem #bonzo #patostreamy

źródło: PEJ_ZGIERSKI

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UzytkownikTegoTypu
UzytkownikTegoTypu
17.04.2026, 17:17:34 via Wykop
  • 5
@tasaku: @yahoomlody
wyskoczył z wykopu, ale skonczylo sie nokautem i posledzeniem uzytnika.
Tiger - Dzomladi 1:0 bu ha ha
  • Odpowiedz
Nafaros
Nafaros
04.09.2018, 22:35:55
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 59
  • Strona 1 z 59
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 19.01.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 25.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking